Allerco, Żel myjący do skóry ze skłonnościami do podrażnień i alergii

Allerco, Żel myjący do skóry ze skłonnościami do podrażnień i alergii

Metabolit witaminy PP chroni przed powstaniem podrażnień. Zastosowane podłoże myjące nie powoduje przesuszenia. Dodatek cetiolu podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry oraz działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Łagodnie myje skórę, zmniejsza jej podatność na podrażnienia, zmiękcza i uelastycznia naskórek. Żel myjący oczyszcza i pielęgnuje skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Posiada bardzo dobre własności myjące, delikatnie nawilża skórę i nie powoduje jej przesuszenia. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Delikatne składniki myjące w połączeniu z substancjami aktywnymi zapewniają skuteczne oczyszczenie i pielęgnację skóry oraz zapobiegają nadmiernemu jej wysuszeniu.
Przeznaczony do pielęgnacji całego ciała.

odświeżające, łagodzące, nawilżające, oczyszczające
bezzapachowa, hipoalergiczna
w tubie
żel
oczyszczanie twarzy
wrażliwa, odwodniona, sucha

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Produkt jest przezroczysty i bezzapachowy. Pieni się bardzo delikatnie ale dobrze czyści i myje skórę. Zauważyłam, że jest bardzo wydajny. Skóra jest po nim gładka i nawilżona. Nie mam problemów z wrażliwą skórą ciała ale przy drobnych podrażnieniach takich jak np. po goleniu - nie podrażnia ich jeszcze bardziej lecz delikatnie łagodzi. Bardzo dobry produkt nie tylko dla osób ze skłonnościami do alergii i podrażnień

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bardzo delikatny

Żel myjący jest przezroczysty i bezzapachowy. Przyznaję, że ciężko mi było się do tego przyzwyczaić. Nic nie poradzę na to, że lubię jak pachnie, chociaż rozumiem dlaczego w tym wypadku jest jak jest. Pieni się mniej niż zwykłe żele pod prysznic i do tego również trzeba się przyzwyczaić, żeby niepotrzebnie nie zużywać go sobie za dużo. W zamian dostajemy nawilżoną i miękką skórę, co jest niezaprzeczalnym plusem.

Świetny do skóry suchej i atopowej

Ten produkt stosuję profilaktycznie. Żel bardzo łagodnie myje i pielęgnuje skórę wrażliwą, suchą, skłonną do atopii, podrażnień i alergii. Nie zawiera mydła ani substancji zapachowych. Zapewnia skórze fizjologiczne pH, działa łagodząco i chroni przed podrażnieniami. Nie powoduje uczucia ściągnięcia i utrzymuje prawidłową wilgotność skóry, a także działa ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Przeznaczony jest do mycia twarzy i ciała, jednak ja ograniczam go tylko do ciała. Żel jest przezroczysty, a po naniesieniu na skórę i wmasowaniu robi się biały. Za 200 ml opakowanie zapłacicie w granicach 15-16 zł. Kolejny plus: nie posiada ograniczeń wiekowych, więc może się nim myć każdy. Jest bardzo gęsty i nie pieni się, wystarcza na długo. Tubka jest dość wygodna w użyciu, jednak pod koniec trudno już wycisnąć produkt z opakowania.
Po myciu skóra jest delikatna i elastyczna, nieźle nawilżona, a wszelkie podrażnienia ukojone. Żel ten stosuję w fazie remisji, czyli gdy nie mam żadnych widocznych zmian atopowych. I radzi sobie świetnie z utrzymaniem tego stanu skóry.

Kojący i delikatny

Żel jest idealny dla mojej wrażliwej, skłonnej do alergii skóry. Jest dość gęsty, więc bardzo wydajny, ja rozcieńczam go z wodą ( już na dłoni). Nie pieni się w ogóle, co jest oczywiście na plus, bo oznacza to, że nie ma w sobie silnych substancji mogących powodować reakcje alergiczne.
Zapach jest bardzo delikatny, cena w porządku ( ja kupiłam w aptece za około 14 zł).
Mały minus za produkt w tubce, pod koniec trudno wycisnąć żel.
Skóra po umyciu jest delikatna, ukojona,nawilżona, nie swędzi ani nie piecze. Zaczerwienienia są zniwelowane.

Tutaj na stronie został podany niewłaściwy skład produktu :/

delikatnie myje

Żel myjący bardzo delikatnie. Chroni przed podrażnieniami oraz działa łagodząco. Wygładza oraz chroni naskórek tworząc warstwę lipidową. Nie zawiera substancji zapachowych oraz mydła, odpowiedni dla każdego. Nie posiada ograniczeń wiekowych.