Mary Kay, TimeWise, Age - Fighting Moisturizer SPF 15 (Nawilżająca emulsja przedłużająca młodość)

Producent obiecuje dramatyczne zmiany już po dwóch tygodniach używania. M.in. poprawę gładkości, jędrności i redukcję zmarszczek twarzy. Dla młodszej skóry stosuje się go jako profilaktykę w powstawaniu zmarszczek gdyż zawiera antyoksydanty. Konsystencja żelowo-kremowa, szybko się wchłania. Dostępny również z filtrem UVA/UVB 15. Hypoalergiczny i bezzapachowy.

Super

Dla mnie bardzo dobry kremik używam go dwa lub więcej razy na dzień .
- szybko się wchłania
- wydajny
- przy systematyczny stosowaniu najlepiej łącząc go z mleczkiem 3 W 1 . Skóra staje się mięciutka , promienna. Wygładza pierwsze mimiczne zmarszczki .
Jako konsultantka mogę potwierdzić że mimo tego iż krem jest drogi starcza na długo i naprawdę daje świetne rezultaty .

Ilość zużytych opakowań: PÓŁ

Beznadziejna

Używam kosmetyków z reguły górnopółkowych lub aptecznych, więc moje wymagania są wysokie. Emulsję stosowałam w komplecie ze wszystkimi innymi kosmetykami Mary Kay, ponieważ byłam ciekawa, jak mi się sprawdzi ta seria. Niestety, w przeciwieństwie do serii Roc, La Roche Posay, Estee Lauder, Clinique i innych, które naprawdę skutecznie działają, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że po kilku miesiącach używania emulsji nie widzę nawet najmniejszych śladów jej pozytywnego wpływu na moją cerę. Owszem, nie zaszkodziła jej, ale to trochę za mało. Na dobry krem mogę wydać znacznie więcej, niż kosztuje ta emulsja, ale w tym przypadku uważam, że pieniądze wyrzuciłam w błoto. Wolę dołożyć nawet 6 razy tyle, ale mieć coś dobrego, niż placebo w plastikowej butelce.

komforcik

Dla mnie ta emulsja jest boska:)Skóra po kilku dniach stosowania jest mega mięciutka,nawilżona i sprawia wrażenie zdecydowanie bardziej zrelaksowanej.Używam emulsji do skóry tłustej gdyż świetnie ją matowi a zarazem nawilża.Zimą dodatkowo na noc nakładam emulsję do skóry suchej.Bardzo wydajny kosmetyk!

Używam tego produktu od:pół roku

Dieta na AZS

wart ceny-świetny!

uważam, że time wise jest SERIĄ i te kosmetyki powinny być używane wyłącznie razem, wtedy widać efekty. Użycie jednego kosmetyku ich nie daje. Buzia musi być przygotowana- mikrodermabrazja, tonik itd. Wtedy efekt jest rewelacyjny. Po 4 miesiącach mam cerę gładką, bez przebarwień, zmniejszyły się zmarszczki mimiczne, skóra jest bardziej sprężysta. W pewnym wieku cudów się zdziała i zmarszczki nie znikną całkiem, ale widoczne efekty i komfort są super.

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw

zero rezultatu

Niestety - totalne rozczarowanie... Spodziewałam się "przedłużenia młodości";), a tu nic... równie dobrze mogłabym się posmarować wazeliną kosmetyczną za 0,90zł... Nie widzę absolutnie żadnego działania tego kosmetyku. Zapewnienie producenta, że emulsja wystarczy na pół roku to bzdura - ja nie stosuję kremu w mikroskopijnych ilościach jedynie na twarz, ale również dbam o szyję i dekolt i zapewniam, że przy takim solidnym stosowaniu nie wystarczy nawet na miesiąc. Zużyłam kilka opakowań (ok. 2,3), i nie widziałam ŻADNEJ różnicy. Po innych kosmetykach, gdzie spektakularny czasem efekt jest widoczny dosłownie z dnia na dzień (np. serum Roc), w tym przypadku efekt jest zerowy. Nie wiem, komu ten produkt ma pomóc, skoro ja mam skórę w bardzo dobrej kondycji, a nie widzę nawet najmniejszeo działania. Dodatkowy minus za słabiutkie filtry. Nie jest to wprawdzie dno totalne, bo emulsja nawilża, ale jakichkolwiek innych działań brak. Ogólnie - zdecydowanie nie polecam, lepiej dołożyć 20zł i kupić jakiś naprawdę działający kosmetyk. Właściwie to nawet nie trzeba dokładać, bo już za połowę ceny emulsji można kupić krem, który porządnie regeneruje skórę. Używam tego produktu od: jakieś 2,3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2,3 opakowania

bez rewelacji

Mam wersję z filtrami.
Co do oceny tego kremu, mam mieszane uczucia.
Z jednej strony widzę pozytywne skutki jego działania / kończę opakowanie/, wygładzenie i rozjaśnienie skóry, ale z drugiej strony, męczy mnie jego stosowanie.
Podrażnia oczy / to chyba te filtry/ mimo,że staram się omijać okolice oczu, jednak zawsze coś się dostanie.
Rano, po aplikacji, muszę stać dobrą chwilę z zamkniętymi oczami, a mimo to łzy leją się ciurkiem.
Właściwie z tego względu powinnam go wyrzucić, ale za dużo zapłaciłam, więc jakoś go do końca zmęczę.
Poza tym zostawia biały nalot, czyli nie wchłania się całkowicie. Szczególnie jest to widoczne w bruzdach na szyi. Podsumowując; eksperymentu z kremami tej firmy już nie powtórzę. Wady przewyższają zalety.
Jest wiele innych, tańszych i nie podrażniających specyfików.

bardzo dobry

Zgadzam sie ze wszystkimi poprzednimi opiniami. Konsmetyk jest rzeczywiscie rewelacyjny. Wygladza i odpreza skore. MA bardzo delikatny zapach, swietnie wchlaniajaca sie konsystencje oraz, co wazne, jest bardzo wydajny, przez co starcza na dlugo.

swietny

Bardzo dobry, juz po tygodniu widac wyrazna poprawe w wygladzie skory: wypoczeta, swierza, wyrownany kloryt i vitalnosc. Male linie znikaja prawie bez sladu po 4 tygodniach uzywania. Serdecznie polecam, hit