Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Mrs. Potter's, Balsam do włosów przetłuszczających się z arniką i kompleksem z wit. H

Cena już od 8,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Arnika, kompleks z wit. H, oczar wirginijski. Balsam zawiera łagodzący ekstrakt z arniki, kompleks z witaminą H działającą antyłojotokowo oraz przeciwzapalny ekstrakt z oczaru wirginijskiego. Efekt: włosy są bardziej miękkie, świeże i łatwiej się rozczesują. Sposób użycia: nanieść balsam na umyte włosy i spłukać.

Zamiast szamponu

Balsamy Mrs. Potter\'s świetnie się nadają do mycia włosów kręconych, moim hitem w roli lekkiej, uzupełniającej odżywki jest wersja aloesowa, ale w jesienne dni, unikam humektantów prawie jak ognia, więc stosować ją kilka razy w tygodniu nie byłoby dobrym pomysłem. Trafiłam więc na wersję z arniką i mimo niepochlebnych opinii jestem z niej bardzo zadowolona.
Faktycznie włosy są po niej dość sypkie, ale jeśli od czasu do czasu dociążymy je dobrym olejem, to problem przynajmniej w moim przypadku znika. ;d

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061136].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna odżywka

Balsam Mrs. Potter\'s to zdecydowanie najlepsza odżywka do włosów przetłuszczających się, na jaką do tej pory trafiłam. Nie wiem, jak silne jest jej działanie antyłojotokowe, bo przy moim problemie i tak muszę myć głowę codziennie, ale z pewnością nie obciąża włosów i nie przyspiesza procesu przetłuszczania, co czyniły poprzednie odżywki, jakich używałam. Jest lekka, wydajna (jedno opakowanie wystarcza na wiele miesięcy), dobrze się rozprowadza, włosy rzeczywiście są miękkie i przyjemne w dotyku, świeże przez cały dzień oraz łatwo się rozczesują (to dla mnie duży plus, bo po stosowaniu szamponów ziołowych naprawdę trudno je ujarzmić).
Odejmuję pół gwiazdki za nieścisłość na etykiecie w sposobie użycia (w innych językach napisano, że należy odczekać minutę przed spłukaniem) i słabą dostępność (ja znajduję balsam w Almie i krakowskich drogeriach Firlit).

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935210].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki tam, przeciętny balsam

Skończyła mi się odżywka, więc postanowiłam kupić nową. Wybór padł na ten balsam z arniką - mam przetłuszczające się włosy, a i potrzebowałam czegoś lekkiego.
Cudów się nie spodziewałam i też nie nastąpiły.

+Cena
+Wydajność - używałam go też jako produkt do golenia, a i tak końca nie było widać
+Włosy łatwo rozczesać
+Są nieco bardziej sypkie, nie obciąża, wizualnie poprawia ich stan, jak to odżywka ma robić
+ Zapach - delikatny, kwiatowy
+ Konsystencja - dosyć gęsta, jednak nie spływa z włosów

- Używałam tego balsamu także na skalp, ponieważ przetłuszczanie miał zmniejszyć - no i nic z tym nie zrobił

Jak w tytule - przeciętniak ;)

Używam tego produktu od: jak na moją długość włosów to długo - jakoś 2 miesiące?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[874235].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Świetny do mycia

Bardzo, bardzo lubię ten balsam :) Ale zaznaczam, że używam go do mycia włosów.
Wmasowuję dosyć sporą ilość na całe włosy i skórę głowy, potem zostawiam na 5-10min i dopiero spłukuję. Włosy po niej są czyste, mięciutkie i pięknie błyszczące.
Zdecydowanie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871934].usefull || 0 }}% pomocna.

delikatne odżywienie

Balsam jest dobry. Pomaga moim włosom powrócić do normalności po długim okresie farbowania. Włosy po nim są jedwabiste i ładnie się błyszczą. Podoba mi się też zapach balsamu. Warto używać zaraz po zastosowaniu szamponu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852203].usefull || 0 }}% pomocna.

delikatne odżywienie

Balsam wart zakupu. Pomaga włosom skłonnym do szybszego przetłuszczania się uzyskać równowagę i dobrze je odżywia; Daje jedynie efekt doraźny; Nie zauważyłam długotrwałych zmian w postaci ograniczenia przetłuszczania się, może to kwestia szamponu, nie wiem; W każdym razie na plus:

- włosy po użyciu balsamu ładnie się błyszczą, są lekkie, delikatne w dotyku, lekko wygładzone;

- balsam jest bardzo, bardzo, bardzo wydajny; od 4 miesięcy "męczę" jedną butelkę;

- fajna konsystencja; nie jest zbyt kremowa, nie obciąża włosów, a mimo to pozostaje całkiem zbita i gęsta, więc nie muszę zużywać dużej ilości balsamu na raz.

Polecam do codziennego użycia, tuż po umyciu. Włosy wyglądają o wiele lepiej! Ładnie pachną i dobrze się układają.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852187].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polubiłam jej

Uhh w końcu ją zdenkowałam, bo wydajność ma ogromną, a niestety nie polubiłam jej.
Używana jako odżywka do włosów, sprawiała, że były szorstkie i matowe. Nie ułatwiała mi rozczesywania. Więc tak naprawdę wszystko na przekór obietnicom producenta. Ponadto zapach mnie mocno drażnił. Jeden z najgorszych zapachów odżywkowych, jakie było dane mi poznać. Albo i najgorszy. Taką choiną mi jechała albo krzakiem jakimś :D
Zużyłam stosując do mixów olejowych przed myciem. Ale długo mi to zajęło przez dużą wydajność, o której już wspominałam.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[734399].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

dużo we włosy tego wmasowuję, bo konsystencja taka, że wydaje się, że mało na włosach jest.niemniej myślałam, że już się skończy a jest jej sporo, jednak te 500ml starcza...;)

poza tym tania i gdybym nie zmieniła szamponu i odżywki naraz to powiedziałabym czy skuteczna. teraz trochę nie wiem. ale po zmianie kosmetyków do włosów myję co drugi dzień, nie codziennie!! :)

włosy trochę ciężko rozczesują się i tu pojawia się problem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[660691].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla włosów przetłuszczających się - OK

Mam włosy przetłuszczające się (co prawda tylko u nasady, bo końce są suche, ale jednak ;) ) i myślę, że balsam w jakimś stopniu działa.

Plusy:
+ niedrogi i wydajny (ja kupiłam opakowanie 500 ml za ok. 5 zł w hipermarkecie; nawet te kilka zł więcej też nie zmieniają tego, że kupić się opłaca, bo starczy na długo),
+ nie obciąża włosów,
+ trochę spowalnia moment, kiedy włosy będą przetłuszczone - co prawda i tak myję włosy codziennie, ale jednak widzę różnicę w szybkości przetłuszczania się po zastosowaniu tego balsamu,
+ bardzo pomaga w rozczesywaniu włosów.

Minusy:
- nawilżenie jest raczej słabe, włosy nie wydają się szczególnie odżywione ani błyszczące (nie mogłabym na dłuższą metę stosować tylko tego balsamu na włosy, posiłkuję się maską, aby być zadowoloną z ich kondycji ;) ),
- kiedy kosmetyku jest już mniej niż połowa, zaczynają być trudności z jego wyciskaniem, opakowanie staje się nieporęczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[658912].usefull || 0 }}% pomocna.