Green Tea, Refreshing Body Lotion (Lekki lotion do ciała)

Green Tea, Refreshing Body Lotion (Lekki lotion do ciała)

Delikatny lotion do ciała o miłej, lekkiej konsystencji z zawartością zielonej herbaty. Nawilża i sprawia, że skóra jest pachnąca przez długi czas.

Struktura
lekkie
lotion
nawilżające
zapachowa
w tubie
50 - 100ml

zbędniak

Lotion kupiłam w zestawie z flakonikiem zapachu Green Tea.
Jego zapach odbieram oczywiście jako świetny, bo jestem wielką miłośniczką zielonej herbaty. Jako balsam/krem jest jednak bardzo słabiutki. Może szczypać, gdy zaaplikujemy go np. na podniszczone dłonie. Właściwości nawilżające ma mizerne. Ale pretensji mieć tu nie wypada, bo to przecież lotion perfumowany, a nie pielęgnujący balsam. Pozostaje się zatem skupić na walorach zapachowych właśnie.

Z uwagi na to, że kosmetyk nie ma tłustej bazy (jest bardzo lekki, wręcz wodnisty) zapach nie jest należycie utrwalany i nie trzyma się na skórze specjalnie długo. No i tutaj też nie ma podstaw do fochów, bo to przecież nie są perfumy w kremie.

Wniosek jest prosty - tę inwestycję można sobie śmiało odpuścić. No chyba, że komuś nie wystarcza spryskanie się i bardzo go nęci wizja dodatkowego smarowania się ulubionym zapachem.

Opakowanie: zwyczajna tuba

PLUS: z uwagi na kompozycje zapachową uczciwie może być uznany za odświeżający.

Używam tego produktu od: używałam latem 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zapach idealny, ale czy to wystarczy?

Dostałam ten krem (50ml) przy kupnie perfum tej samej linii. Krem pachnie cudnie i może być dopełnieniem (pięknym dopełnieniem) perfum, ale bardzo się klei po zastosowaniu... Nawilża pięknie, skóra jest gładka, tylko dlaczego się tak klei????
Plusy:
-intensywny, długotrwały zapach
-skóra pięknie się świeci po nim (hollywoodzki look)
-jest gładka i nawilżona
-konsystencja lotionu
Minusy:
-okropnie się klei!!! trzeba pół h poczekać aż się wchłonie i przestanie się kleić

Ilość zużytych opakowań: 1 50ml

Całkiem przyjemny.

Dostałam go w prezencie, myślę że całkiem trafiony.
Zapach ma wspaniały, orzeźwiający i bardzo długo utrzymuje się na skórze.
Jedno co nie spodobało mi się, to uczucie jakby czegoś lepkiego zaraz po nałożeniu balsamu, utrzymuje się to przez chwilę, potem mija.

+zapach
+wydajny
+nawilża
+długo utrzymujący się zapach

- uczucie "lepkości" tuż po nałożeniu

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

depilacja zalety

Ah, ten przepiękny zapach :)

Ironia losu, jeden balsam od Elizabeth Arden beznadziejny, drugi cudowny. Tym drugim jest Green Tea. Dostałam to cudo na urodziny. Używam z umiarem, bo mi szkoda, taki jest dobry. Ma świetną, kremową konsystencję, w środku takie małe złote perełki, pękające podczas aplikacji. Świetnie się wchłania, wspaniale nawilża, jest mega wydajny, ciało przez wiele godzin pozostaje nawilżone, miękkie i przepięknie pachnące. Zazwyczaj używam balsamu jak idę do dyskoteki i pomimo dużej ilości perfum, wciąż go czuję, do samego rana, a potem na ubraniach. Wspaniały kosmetyk, który na stałe zagości w mojej szafce z kosmetykami.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

+ za zapach

Dobry.

Też dostałam jako prezent razem z wodą toaletową Green Tea. Sama raczej bym nie kupiła.
Zapach naprawdę długo się utrzymuje na skórze, co jest dużym atutem tego balsamu. Nawilżenie jak dla mnie wystarczające, ale w pełni sie zgadzam, że cena jest dość wysoka, a są kosmetyki podobnie działające i dodatkowo ładnie pachnące w niższej cenie.
Skóra jest miękka i gładka. Dla mnie zwykły balsam, ale o niezwykłym zapachu i trwałości.

Używałam tego produktu przez całe lato

zapach, nic więcej

Balsamik dostałam w prezencie razem z wodą toaletową z tej samej linii. I muszę przyznać, że bardziej zadowolona byłam z balsamu. Sam zapach nie jest zachwycający, ot ładny, ładniejszy nawet niż w samej wodzie. Długo utrzymuje się na skórze. Nawilżanie przeciętne.
Myślę jednak że nie jest to rzecz warta kupienia, a i cena nie najniższa. Są ciekawsze rzeczy do kupienia, również na prezent.

Używam tego produktu od:

Supertrwały zapach

Lekka konsystencja ale jest wydajny
szybko się wchłania,
nie pozostawia tłustej warstewki
sprawia, że skóra jest aksamitnie gładka i miękka
nawilżanie na "4"

Zapach jest niesamowicie trwały !-jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak trwałym a jednocześnie nie zmieniającym się z upływem czasu zapachem.
Używam go na wieczór po kąpieli i pachnie nim dosłownie wszystko_piżama, pościel!

Jest to produkt wart swojej ceny

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno opakowanie 200ml
w użyciu mam teraz 500ml:)

idealny na upały

Bardzo go lubię. Żaden inny balsam nie jest w stanie mi dogodzić w gorące lato. Faktycznie odświeża, chłodzi skórę i naprawdę nieźle nawilża. Zapach długo się utrzymuje, przedłuża też trwałość perfum Green Tea. :-)
Bardzo żałuję, że w Polsce ciężko go dostać - ja swój egzemplarz o pojemności 200ml kupiłam w Szwecji za równowartość jakichś 80zł.
Bardzo polecam.

tylko balsam

Kupić nie kupię, czasem dodają gratis:) Ot taki balsamik, jak ktoś lubię green tea, będzie mu się podobał zapach. Lekki, odświeżający, zawiera takie granulki które się rozpuszczają. Całkiem miły w użyciu.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:50 ml

Super gładka skóra

Bardzo ładny, świezy zapach zielonej herbaty. Przyjemna konsystencja, bardzo szybko się wchłania. Mimo, że nie daje super efektu nawilżenia, chodzi o zapach - to pozostawia skórę niesamowicie gładką, poprostu cudownie gładką i miękką. Nie zostawia żadnych tłustości po sobie, pachnie dość długo. Trochę wygórowana cena.

Szkoda, że ma tylko 100 ml

Nie wiem, czy go kupię (ten, który mam dostałam w prezencie), bo jest jednak dosyć drogi. Ale ten zapach... PLUSY: zapach - długo utrzymujący się na skórze (moim zdaniem lepszy, niż w samej wodzie toaletowej Green Tea), świeży, odprężający, ale mający zdecydowany charakter, prawdziwa aromaterapia; opakowanie - pozwala na kontrolowanie zużycia, poręczne; konsystencja - odpowiednia, sprzyjająca przyzwoitej wydajności (balsam jest prawie rzadki, ale nie wodnisty), balsam dobrze się rozprowadza, szybko wchłania (używam go na przedramiona, dekold, szyję); skóra jest po nim gładsza (jednakże dla mnie to produkt służący jako kosmetyk zapachowy, a nie pielęgnacyjny). MINUSY: opakowanie jest za proste, jeśli chodzi o estetykę - buteleczka z wodą toaletową wypada przy nim dużo lepiej; cena; pojemność. PODSUMOWUJĄC: polecam, również na prezent.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

swiezy

Uwielbiam zapach zielonej herbaty,pozwala czuc sie swiezo i radosnie.Taki jest ten balsam,swiezy i stanowi dopelnienie perfumy z tej samej serii.Ma jednak minus slabo nawilza.

Używam tego produktu od:5mies