Forte Inter, Tonik matujący

Forte Inter, Tonik matujący

Formuła dwufazowa - długotrwały efekt matujący. Specjalne mikrogąbeczki tworzą na powierzchni skóry filtr absorbcyjny (pochłaniają nadmiar sebum), z kompleksem substansji intensywnie nawilżających. Zawiera kompleks 3 mikroalg (Spirulina + Scenedesmus + Chlorella) , wyciąg z owoców tamaryndy (drzewo afrykańskie), dostarcza skórze cennych substancji odżywczych (proteiny, cukry, pektyny, kwasy owocowe) - rewitalizacja

niezły, ale mało wydajny

Niezły tonik, lekko matujący. Niestety, drogi, bo mało wydajny - żebym miała rzeczywiste poczucie oczyszczenia twarzy musiałam go zużyć całkiem sporo w porównaniu z wszystkimi innymi tonikami, których używałam.

Używam tego produktu od:

nie był zły

Średni produkt, jak na tonik to nawet miał działanie matujące, ale nie regulował produkcji sebum, którego było coraz więcej. Nie wysuszał skóry, ładny zapach. Są jednak lepsze metody zapobiegania błyszczeniu się.

polubiłam

Niesłychanie przypadł mi do gustu.Jest bardzo delikatny i przyjemny w użyciu.Podoba mi się jak pachnie-kojarzy mi się z jakimś kosmetykiem z dzieciństwa.:)
Wywiązuje się ze swojej roli, bo rzeczywiście matuje.Twarz dosyć długo pozostaje matowa, poza tym mam wrażenie, że tonik jakoś reguluje delikatnie cerę.Oprócz matowienia zapewnia bardzo fajne uczucie odświeżenia, a co najlepsze- zauważalnie i odczuwalnie nawilża.Zawsze jak przejadę wacikiem nasączonym tym tonikiem po twarzy, to mam wrażenie takiego nasycenia wilgocią, napięcia skóry.Napięcia, ale nie ściągnięcia- absolutnie nie o to chodzi.Skóra jest po nim świeża,matowa i nawilżona, czyli wszystko na swoim miejscu.
Zdarzyło mi się podrażnienie twarzy, wszystko mnie wtedy szczypało, a ten tonik nie.:)
Aha- na koniec jeszcze jedno- jest wydajny.

depilacja brwi

nie robi krzywdy

Tonik jak tonik, zdecydowanie bardziej odpowiadał mi ten z winem, którym byłam wręcz zachwycona. Nie wysusza, ale też bardzo nie nawilża. Efektu matującego nie ma żadnego, a więc spodziewałabym się po nim lepszego nieco nawilżania. Nie podrażnia, choć, gdy zaczęłam go stosować, skóra była nieco "piekąca", dlatego do cer wrażliwych może być średni.
Podoba mi się opakowanie, zapach i kolor, ale uważam, że za pół tej ceny można mieć inny tonik, także Erisu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: skończone jedno
Recenzja: ...

Podoba mi się!

Używam go od kilku tygodni i jak na razie - bardzo podoba mi się ten tonik, przede wszystkim ze względu na swoją niesamowitą łagodność - uzywam głównie toników matujących, albo przeznaczonych do cery mieszanej i dawno już żaden z nich nie dał mi takiego uczucia świetnie nawilżonej skóry - gładkiej, nasyconej wilgocią, bez oznak ściągnięcia. Na jakiś spektakularny efekt matujący raczej bym nie liczyła, myślę że osoby borykające się z trądzikiem też mogą być nie do końca zadowolone - wydaje mi się że tonik nie ma jakiś silnych właściwości antybakteryjnych. Wszystkim innym - polecam gorąco - nie podrażnia, przyjemnie oczyszcza i orzeźwia cerę, lekko ściąga pory, doskonale nawilża i przygotowuje skórę na przyjęcie kremu. Nie do końca podoba mi się lekki pudrowy zapach toniku ale nie jest on w żadnym wypadku odstręczający :)

polecam

Kupiłam go bo mam zaufanie do tej firmy. Polecam ten tonik, jest świetny, nie muszę po nim stosować żadnego kremu, skóra jest gładka, nawilżona i długo zmatowiona. Światnie sie trzyma makijaż. Kosmetyk jest przeznaczony dla każdego wieku.