Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Maskara Illegal Length Maybelline dzięki formule zawierającej mikro włókna oraz specjalnej szczoteczce Fiber - Fix pozwala osiągnąć efekt maksymalnie wydłużonych rzęs - nawet do 4 mm. Wyjątkowa szczoteczka została zaprojektowana tak, aby dokładnie rozprowadzić włókna znajdujące się w tuszu, docierając do każdej rzęsy.

Tragedia

Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek mialam!!!
-bardzo uczulal moje wrazliwe oczy
- sklejal rzesy
- osypywal sie
- rzesy wygladaly po prostu brzydko
Nie polecam nkomu !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1499856].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie doskonały

Lubię tusze tej firmy bo nie osypują sie, są trwałe i ciemnie -mocno na pigmentowane.
Ten tusz na moich delikatnych, jasnych, średniej długości rzęsach spisuje sie doskonale.
Mój jedyny sprawdzający sie tusz wydłużający...innych wydłużających po prostu u mnie nie widać...

+Wydłuża dość mocno
+Lekko pogrubia
+Nie obciąża - rzęsy nie są twarde
+Wydajny

- cena mogla by być niższa
- ciut za długa szczoteczka musze pilnować przy malowaniu aby sie nie rozmazać
Ja go polecam ale podobno maja go wycofywać tak mi powiedziano w jednej z drogerii szkoda.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 5 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045826].usefull || 0 }}% pomocna.

Faktycznie przedłuża dzięki mikro włoskom. Bardzo wydajny.

Tusz wysłała mi ciocia z NY, zanim produkt pojawił się w Polsce. Okazał się doskonały.
Tusz posiada mikro włoski, dzięki którym rzęsa jest przedłużona o jakieś nawet 3 mm. Potrzebowałam kilku malowań, żeby sprawnie nauczyć się tuszować rzęsy żeby je przedłużyć ale nie skleić.
Kilka razu dziewczyny pytały czy przedłużałam rzęsy :)
Tusz jest bardzo wydajny.

+wydajność
+faktyczne przedłużenie rzęs
+nie podrażnia oka
+ łatwo zmywalny

- opakowanie pękło przez zbyt mocne dokręcanie tuszu

Używam tego produktu od: 2005
Ilość zużytych opakowań: 4 nowe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027493].usefull || 0 }}% pomocna.

Kontigo - Karolina Pisarek - sklep

Tusz świetny, cena niekoniecznie

Tusz jest świetny, efekt wydłużenia zdecydowanie widoczny, jednak cena jest zbyt wysoka.

Podobny (także z włóknami, które przyczepiają się do rzęs powodując wydłużenie), lecz dużo tańszy znalazłam w BIEDRONCE (z Bell).

Podsumowując
Ogólna ocena 8/10
Jednak Ci, których kieszeń płacze na widok ceny, powinni wybrać tańszą wersję.

Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021222].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Skusiłam się bo był akurat w promocji (12 zł) więc stwierdziłam, że warto wypróbować. Za taką cenę byłby OK. Dobrze, że nie kupiłam w regularnej cenie - bo nie jest jej wart.

Plusy: dosyć dobrze rozdziela rzęsy i je wydłuża, nie uczula, nie kruszy się i nie rozmazuje. Dość trwały.

Minusy: nie pogrubia, ale chyba nie to jest jego zadaniem. Ma takie delikatne, drobne włoski, które mnie denerwują i czasami nienaturalnie wydłużają rzęsy (zależy jak się trafi włosek na szczoteczce), wówczas jedna rzęsa ma na plus 2 mm - co wygląda komicznie. Ściągam go wtedy palcami. Czasami wpadają one do oka!

Efekt - delikatny, ale to już zależy co kto lubi.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020560].usefull || 0 }}% pomocna.

tylko dla fanek naturalnego makijażu

Zadziwia mnie duża ilość niepochlebnych recenzji. Być może jest to kwestia mojego delikatnego typu urody i związanych z tym preferencji do raczej lekkiego makijażu. W nim zawiera się jednak zawsze dokładne wytuszowanie rzęs, które jak dla mnie powinny być jak najbardziej wydłużone i rozdzielone. Ten kosmetyk nie zwiódł mnie.

+ wydajne opakowanie, starczyło na kilka miesięcy przy niemal codziennym użyciu
+ ładna czerń
+ naturalny efekt podkreślający spojrzenie, nie ma grudek (to dla mnie bardzo ważne, nie znoszę efektu pajęczych odnóży)
+ nie odbija się, nie kruszy

- niezbyt ładne opakowanie
- cena powinna być niższa o kilka złotych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015782].usefull || 0 }}% pomocna.

a gdzie to wydłużenie?

Nie przepadam za tuszami marki Maybelline i ten był chyba ostatnim,które przetestowałam. Skusiła mnie obietnica wydłużenia, którego jak się okazało praktycznie w ogóle nie ma. Moje rzęsy jakie były takie są po użyciu tego tuszu. Ogólnie efekt "po" jest raczej mizerny i jeśli,któraś marzy o spektakularnym efekcie to się zawiedzie. Tusz ten nie robi nic a nawet zaryzykuje stwierdzenie,ze sprawia, że rzęsy podkręcone zalotką nagle stają sie proste, ale to też niestety uroda moich rzęs. O żadnym pogrubieniu nie ma mowy. Podsumowując tusz nadaje się tylko do delikatnego makijażu.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010995].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Tusz jak tusz... u mnie nie widac prawie wclae efektu użycia. Plusem jest to że nie skleja rzęs ale nie robi też nic pozytywnego także dla mnie bez sensu.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008552].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieładny efekt końcowy

Skusiła mnie cudowna nazwa "illegal length"- no i dałam się nabrać. Tusz nie wydłuża rzęs spektakularnie i pozostawia grudki. Rzęsy wyglądają nienaturalnie. Nie jest wart swojej ceny.

Jeśli chodzi o plusy: nie rozmazuje się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003560].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny tusz jednak jest ale

Tusz świetnie wydłuża i nie skleja rzęs. Jest wydajny. Kupiłam go w promocji w hebe. Szczoteczka wbrew pozorom zadziwia ;)

Niestety nie kupię go więcej ponieważ strasznie się obsypuje.. Gdyby nie ta wada byłyby idealny

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[993097].usefull || 0 }}% pomocna.