Puma, Puma Woman EDT

Puma, Puma Woman EDT

Pierwszy zapach Pumy dla kobiet.

Podkreśla prostotę i naturalność kobiety.

Lekki sportowy zapach.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: czerwony grejpfrut, kwiat jabłoni zielona herbata

nuta serca: biały fiołek, świeże konwalie, jaśmin

nuta bazy: drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, dębowy mech.

Bardzo żałuję, że go wycofali.

Zapach dzieciństwa. Świeży, lekki, rześki, ale nie cytrusowy.
Idealny.

Do tej pory trzymam buteleczkę i raz na jakiś czas uchylam korek, by móc wrócić te kilkanaście lat wstecz.

Ilość zużytych opakowań: 1, chyba 50ml

czas beztroskich lat :(

Do tej pory przypominam sobie zapach tych perfum.
kojarzą mi się z beztroską mlodością, wolnością i miłością.
KOCHAM ten zapach.

Pumo szara WRÓĆ !!!!

Używam tego produktu od: nie używam bo zostały wycofane :(
Ilość zużytych opakowań: całe mnóstwo

Niezapomniane!

To były moje pierwsze perfumy, bardzo mile je wspominam, niestety jeszcze nie znalazłam ich odpowiednika. Niesamowicie świeże, radosne, takie wiosenne. Bardzo dziewczęce, delikatne, subtelne, trwałe. No CUDO! Szkoda, że zostały wycofane, z chęcią bym do nich wróciła.

Ilość zużytych opakowań: ciężko określić, dużo

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

najpiękniejszy zapach jaki kiedykolwiek czułam

pozanałam ten zapach jeszcze bedąc w gimnazjum kiedy powąchałam tych perfum na sklepowej pułce zakochałam sie lata uzywałam tylko ich i nadal bym używała gdyby nie to że zostały wycofane chodz nie rozumiem tego posunięcia był to zapach wyjątkowy inny niż wszystkie niebanalny posiadajacy głebie natomiast wszytkie inny kwiatowe i mało oryginalne zapachy tego producenta zostały chodz uważam że szara puma cieszyła sie taka samą popularnoscią jak reszta ich zapachów
\\nbardzo ubolewam nad wycofaniem tego zapachu i posiadam jeszcze ten zapach natomiast jest on teraz na wage zlota używam go tylko na naprawde wyjatkowe okazje
\\nnie pozostaje mi nic innego jak liczyc na to że jednak producenci powrucą do tego zapachu i znów bede mogła cieszyć sie nim na codzień

Niby zwykły, a jednak... :)

Był to jeden z pierwszych zapachów, którego używałam "świadomie", zużyłam kilka natural spray\'ów w gimnazjum bodajże (a może już w podstawówce się zaczęło).

Zapach niezwykle świeży, bardzo czysty i stonowany. Miał w sobie coś takiego, że chciało się wracać, nie był to świeżak do pomylenia z 5 innymi...

Bardzo lubię zapachy cytrusowe i chętnie nadal bym go kupowała, bo dla mnie to niemal świeżak idealny. Taki czysty, elegancki zapach, niezbyt kwaśny, co zdarza się w różnych cytruskach. Na pewno kupiłabym znowu. Jeśli chodzi o tego typu zapachy, to moim zdaniem pobiłby na głowę uwielbiany przez masy Light Blue, po pierwsze dzięki cenie, a po drugie ma podobny charakter, a nie jest tak banalny jak LB.

Parę lat temu pojawił się w akcji kuponowej Rossmanna dezodorant o tym zapachu i zdobyłam bodajże 4 szt - zapach świetny, ale trwałość żadna, więc szybko się wypsikały :/

Liczę, że kiedyś przywrócą.

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ok.4

Szkoda, że już jej nie ma :(

Najlepszy zapach z tego typu perfum (mam na myśli marki typu Adidas, Puma, Benetton).
Bardzo ładne kwiatki w połączeniu z odświeżającą herbacianą wonią dają bardzo udaną wiosenno-letnią lekką kompozycję, w sam raz nie tylko dla młodych dziewcząt. Nie jest to zapach infantylny, który na kobiecie 30letniej byłby wręcz groteskowy. Ot, po prostu świeżak, ale bardziej z klasą, a nie typu odświeżacz do toalet.
Kupiłabym ponownie, gdyby było gdzie.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

KOCHAM KOCHAM KOCHAM!!!!

Mój naj naj ukochanszy zapach... Jest poprostu wspaniały. Używając go czuję się bardzo kobieco. Szkoda że go już nie ma na sklepowych pułkach. Nigdy wcześniej zapach nie wzbudzał we mnie tylu pozytywnych emocji....

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

wspomnień czar

To właśnie od tego zapachu zaczęła się moja przygoda z perfumami, wodami etc. Z tego co pamiętam kupiłam ją w rossmanie "wieki" temu. Przypomina mi naukę w technikum. Ach...szkoda, że ten czas minął bezpowrotnie.
Wielki mam sentyment do tego zapachu. Dostałam jakiś czas temu próbkę przy zakupach innych perfum...i z chęcią kupiłabym je ponownie. Sportowe, lekkie, fantastyczne. Może i mało trwałe, ale i tak uwielbiam. Nie wiem gdzie wg. niektórych tutaj jest konwalia- ja tej konwalii w ogóle nie wyczuwam.

Używam tego produktu od: dawno dawno temu...
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

utracona zapachowa miłość

Bardzo mi żal, że woda ta została wycofana z drogeryjnych półek. Uważam, że był to jedyny, godny uwagi zapach Pumy. Bardzo mi ta lekka, kwiatowa mieszanka przypadła do gustu. Wyczuwałam w niej głównie fiołka i zieloną herbatę. Ten zapach mnie najzwyczajniej w świecie upajał - dziewczęcy, nienachalny, po prostu uroczy. Może trwałość wody nie była mistrzowska, ale też nie była to jej jakaś wielka wada. Bardzo chciałabym, aby Puma przywróciła ten zapach podobnie jak zrobiła to z Jamajką.
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: parę opakowań

szkolna miłość

Ja czuję w nim głównie nuty serca. Konwalia i jaśmin są w nim niesamowicie wyważone i wyrafinowane. Potem dochodzi owocowa słodycz. Zapach z lat licealnych... Używałam go na zmianę z Pumą Flowing. Jest delikatny i romantyczny- zdecydowanie na dzień.

Używam tego produktu od: używałam go 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Sentyment

Zapach kwiatowy , świeży. Lubię do niego powracać . Świetny dla nastolatek , do szkoły , na upalne dni . Wyczuwalna jest konwalia lilia i nie wiem dlaczego kończyna co mnie odpowiada , kojarzy mi się z czymś pięknym . Zapach jest trwały i świeży . Zdecydowanie polecam .

Lata Gimnazjum

Ehh lata gimnazjum - wspomnienia .. Przepiękny zapach kwiatów , energetyczny , w sam raz na upalny dzień w lecie , dla osób które uprawiają sport np fitness Polecam na upalne dni i dla osób związanych ze sportem .

Używam tego produktu od: Mam przechowuje na szafce sentyment raz na jakis czas używam
Ilość zużytych opakowań: sporo