Ayurituel, Joyous Shower Gel (Żel pod prysznic `Indyjska morwa i kwiat lotosu')

Ayurituel, Joyous Shower Gel (Żel pod prysznic `Indyjska morwa i kwiat lotosu')

Żel pod prysznic zainspirowany tradycjami indyjskiej Ajurwedy. Jego formuła z ekstraktami z indyjskiej morwy i kwiatu lotosu rozpieszcza zmysły. Zapewnia wewnętrzną harmonię ciała i umysłu.

Wspaniały

Dawno nie widziałam tego żelu w sprzedaży, ale jeśli go spotkam to kupię kilka opakowań ;p

Wspaniały zapach, taki radosny, trwały.

Po kąpieli pachnie w całym domu.

Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3x250ml

Bardzo fajny

Żel dostałam w prezencie a następne opakowanie kupię sama, bo bardzo mi się spodobał :)

+ ZAPACH przepiękny
+ opakowanie wygodne, nie wyślizguje się z rąk
+ zamykanie jest szczelne a równocześnie ni sprawia trudności w otwieraniu
+ nie wysusza
+cena
+dostępność

- ten przepiękny zapach mógłby się trochę dłużej utrzymywać na skórze.

Ilość zużytych opakowań: konczę 1

Zachwyt od pierwszego użycia

Żel ma bardzo przyjemny i dość oryginalny zapach, dobrze sie pieni i jest dość wydajny - czego chcieć więcej? Na pewno będę do niego wracać gdyż lubie żele firmy Palmolive.

Manicure - glitter nails

Niespotykany zapach - pachnie inaczej niż większość żeli

Żel bardzo ładnie i egzotycznie pachnie, z reguły wszystkie żele pachną dla mnie "na jedno kopyto", albo morsko, albo kremowo, albo cytrusowo. Ten zapach jest naprawdę niespotykany w tego typu produktach, za co plus. Minusik za to, że zapach nie utrzymuje się na skórze :( Poza tym żel ten jest wydajny, dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Nawilżać też nie nawilża, ale od tego są balsamy. Myślę, że będę do niego wracać od czasu do czasu (lubię zmieniać żele, bo zapachy szybko mi się nudzą ;))

nawet egzotyczny

Żel jest całkiem przyjemny, pachnie ładnie i egzotycznie, nie przesusza skóry i fajnie się pieni, całkiem wydajny i niedrogi, do tego nie wysusza skóry.
Minusik za szybko ulatniający się zapach i rzadką konsystnecję.

Cudowny zapach

Nie ukrywam, że ten żel kupuję głównie ze względu na cudny zapach, który wciąż mi się nie znudził (a w moim przypadku to spore osiągnięcie)

Plusy:
- zapach (kwestia indywidualna, ale mnie zupełnie zauroczył); długo utrzymuje się na skórze, a łazienka pachnie nim nawet godzinę po prysznicu
- nie wysusza, nie podrażnia
- dość gęsta żelowo-kremowa konsystencja
- fajnie się pieni
- wygodna butelka

Wydajność mocno przeciętna, ale tragedii nie ma

Ilość zużytych opakowań: 2 całe po 500 ml

Zapach!

Skusił mnie jego zapach i cena w Lidlu:)) Produkt dobrze się pieni, ślicznie pachnie, jest wydajny i w zasadzie to wszystko:)) Bo czego innego można oczekiwać od żelu pod prysznic?:))

Używam tego produktu od: miałam go przez kilka miesięcy

Uwielbiam

Uwielbiam ten żel!!

Plusy:
*PIĘKNY ZAPACH!!
*świetnie się pieni
*dobra konsystencja - nie jest za rzadki
*nie uczula

Odejmuję pół gwiazdki za cenę ponieważ 8 zł za 250ml to trochę przesada (jak dla mnie), ale zapach wygrywa wszystko!

Uniwersalny zapach

Kupiłam po promocji i muszę przyznać, że używałam go z prawdziwą przyjemnością - ma bardzo ładny uniwersalny zapach - podobałby mi się o każdej porze roku - jest bardzo świeży z odrobiną słodyczy.

Żel świetnie się pieni, wystarczy odrobina na gąbce, aby się umyć. Jest wydajny, nie podrażnia i nie wysusza skóry. Moim zdaniem warto się nim zainteresować.

Jeden z ulubionych

Żel ma przepiękny zapach, który po umyciu pozostaje na skórze. Zwykle nie zwracam na to uwagi, ale spodobało mi się też opakowanie. Jest stosunkowo tani i wydajny. Nie wysusza skóry, nie widzę minusów.

Ilość zużytych opakowań: dwa

bardzo dobry

żele palmolive nie zawsze odpowiadają mi zapachem, ale muszę przyznać że zawsze mają dobrą jakość
kremowe lepiej nawilżają skórę, ale nawet te przezroczyste nie wysuszają jej zauważalnie
ten nie odstaje poziomem : dobrze się pieni, jest wydajny, mocno pachnie kwiatowo i zapach jest trwały, zostaje na ciele po myciu o ile nie przykryjemy go pachnącym balsamem
nie podrażnia, nie wysusza, a skoro nie odczułam tego używając go zimą to jest dobrze
zapach na tyle uniwersalny, że pasuje i zimą i latem, mimo że lubię raczej owocowe zapachy to przyjemnie się go używało

Używam tego produktu od: 5-6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Fajny!

+ ładnie pachnie
+ dobrze się pieni
+ jest wydajny i tani
+ ma fajną konsystencję- nie za rzadki i nie za gęsty- w sam raz
+ pozostawia ładny zapach na skórze
+ ma ładne opakowanie
+ nie uczula, nie podrażnia

Używam tego produktu od: miałam kilka razy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie tzreciego lub czwartego