L'biotica, Biovax Quick, Dwufazowa odżywka bez spłukiwania do włosów farbowanych

Dwufazowa odżywka BIOVAX pozwala na długo utrzymać intensywny i żywy kolor włosów farbowanych. Błyskawicznie przywraca im witalność i piękny połysk. Dzięki dwufazowej formule oraz specjalnie dobranym składnikom preparat działa jednocześnie na zewnętrzną warstwę włosów, jak i wnika głęboko, odbudowując ich strukturę od wewnątrz. Dwufazowa formuła preparatu gwarantuje intensywne i skuteczne działanie, a jej wyjątkowo lekka konsystencja nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie. Odżywka przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych.
Efekty: mocne, zdrowe włosy, aż 80% intensywnego, żywego koloru nawet po 7 myciach, wyjątkowa objętość fryzury, nierozdwojone końcówki, jedwabisty połysk.

Cena: 20 zł / 200ml
/m/

Super odżywka!!! Polecam!

Odżywka ma przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach, nie obciążając. Cudownie nawilża włosy, sa miękkie, ożywione, bardzo dobrze się układają. Przedłuża kolor farbowanych włosów! Ma dla mnie bardzo wygodną postać, nie zawsze mam czas i ochotę stosować maseczki wymagające długiego trzymania na włosach. Z łatwością można rozpylić potrzebną ilość, mgiełka jest odpowiednio duża.Warto kupić, przy regularnym stosowaniu poprawia kondycje włosów!!!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Po użyciu, włosy są lekkie - odżywka nie obciąża włosów.

PLUSY:
+ łatwa w użyciu
+ włosy są lśniące
+ ładny zapach
+ przedłuża i intensyfikuje kolor
+ dogłębnie odżywia włosy

MINUSY:
-niewygodna buteleczka

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200ml

słabiutka odżywka

Trudno powiedzieć, że odżywka, skoro nie odżywia. Włosy sa po niej suche, ciężkie i trudno się rozczesują. Rozczarował mnie zapach.

Owszem cena rozsądna, ale mam wrażenie,że każda inna odżywka z drogerii byłaby lepsza...

Pół gwiazdki za cenę i wygląd

Koszmar!

Totalna pomyłka! Odżywka śmierdzi tandetnym lakierem do włosów, a do tego włosy po niej są sztywne, suche, posklejane i nie da się ich rozczesać. Zdecydowanie nie polecam! Użyłam kilka razy i nigdy więcej. Pieniądze wyrzucone w błoto...

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/4

totalne obciążenie

O produktach BIOVAX slyszy sie same dobroci, tymczasem ja nie mam pojecia dlaczego.

Jestem po przejsciach z maską biovaxa przeciwko wypadaniu wlosow. Zero efektów, meczarnia, obciazenie, trudna do splukania, wysuszenie wlosow. koszmar. Wyrzucilam polowe, bo doslownie mialam siano na glowie.

Potem ta odzywka. Zapowiadala sie neizle i przez pierwszy okres stosowania zaraz po umyciu ulatwiala mi lekko rozczesywanie i fakt - wlosy w sloncu bardziej sie blyszczaly i wygladaly zdrowo - ale ja przywiazuje ogromna uwage do pielegnacji wlosow, wiec moze to przez szampony i odzywki do splukiwania - nie wiem.
W kazdym razie po krotkim czasie zaczela SZKODZIC.
ogromne obciazenie, wlosy akby przetluszczone juz kilka godzin po uzyciu.

Odradzam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Bubel

Produkt broń Boże nie wpływa na dłuższe utrzymywanie się koloru! Też ciężko wyczuć czy w ogóle coś robi. Używałam go zamiennie z \'psikadłami\' z Gliss Kur i wygrały te drugie.
Stoi u mnie na półce i straszy - szkoda wyrzucić i szkoda się wkurzać przy stosowaniu.
Po pierwsze odżywka ma nieprzyjemny dla mnie zapach.
Po drugie po aplikacji nie czuję żeby zrobiła coś pozytywnego z moimi włosami. Ani wygładzenia ani nabłyszczenia. Tylko obciążenie.
Dostałam w gratisie próbkę maski, która też nie zachwyca.
I na deser coś co mnie wyprowadza z równowagi : na przodzie opakowania wypisane m.in. panthenol, który w składzie jest bliżej końca niż początku. Obciach.
Nie wiem - może komuś to pomaga jak np. mojej koleżance ale ja osobiście jestem zawiedziona pod każdym względem!

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania