Oriflame, Oil Control+, Dual Action Cleansing Pads For Oily Problem Skin (Oczyszczające płatki do cery tłustej i trądzikowej)

Zgłaszająca osoba: Beatę

Bardzo polecam dla wszystkich, którzy mają problemy z cerą. Płatki te rewelacyjnie oczyszczają i odświeżają skórę dzięki zawartości mentolu i triklosanu, który działa antybakteryjnie, jeszcze jedna zaleta tych płatkow jest to, że jedna strona jest szorstka i działa niczym piling i skutecznie odblokowuje pory skórne. Opakowanie zawiera 32 płatki.

Skład: aqua, alcohol denat. peg-40 hydrogenated castor oil, salicylic acid, parfum, triclosan, menthol,propylene glycol, echinacea purpurea, methylparaben, ci 42090, ci 47005

Cena: 28 zł

Bardzo dobry produkt.

Dekadę temu bardzo lubiłam te płatki.
Nie miałam jeszcze wtedy problemów z cerą (co dziwne, moja skóra zaczęła szaleć po 20 roku życia), ale lubiłam czuć, że moja skóra jest oczyszczona.
Te płatki rewelacyjnie oczyszczały, dzięki nim nie miałam wcale wągrów!
Chętnie bym je znów kupiła.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

polecam, bo warto

Bardzo poręczne i wygodne w użyciu. Zapach ostry, ale znika tuż po przetarciu nimi twarzy. Używam przede wszystkim latem, kiedy cera szaleje i produkuje za dużo sebum. Łatwo wtedy o niechciane niesodzianki w postaci pryszczy i krostek. I mimo tego, że seria ta dedykowana jest nastolatkom, świetnie spisuje się w przypadku mojej bardziej dojrzałej skóry. Płatki skutecznie oczyszczają twarz z sebum i wysuszają drobne krostki nie czyniąc dalszych spustoszeń na skórze. Naprawdę polecam.

Używam tego produktu od:sporadycznie od kilku lat

Działają! :)

Dostałam te płatki od mamy i nawet nie liczyłam na poprawę stanu cery dzięki nim a tu proszę - miłe zaskoczenie! Używam ich od półtorej miesiąca i cera jest o niebo lepsza - zdecydowanie mniej "problemów" i znacznie rzadziej coś wyskakuje :) Bardzo wygodne, dobrze nasączone świetnie oczyszczają moją twarz. Mają dwie strony łagodniejszą i ostrzejszą "pilingującą" za co duży plus. Ja je dodatkowo przecinam na pół bo tyle wystarcza i dłużej mogę stosować opakowanie. POLECAM :roza:

Oriflame tutorial 2 konwertowany

fajne

Kupiłam je córce i jestem mile zaskoczona , są bardzo skuteczne , pryszcze w szybkim tempie zaczęły znikać a nowe nie powstają . Bardzo wygodne w użyciu i cena w promocji znośna. Polecam. ...

skuteczne

leczę tym trądzik na plecach córki i zupełnie skuteczne (a nie wygląda :)))). Teraz przecieramy plecki raz na 2-3 dni zeby utrzymać niezły stan skóry. Czesem ja też przecieram tym dekolt i plecy (czasem robią mi się tam jakieś minipryszcze i zaskórniczki) i zwykle rano mam spokój. Kupuje w promocji więc cena jest akuratna

skuteczne

Nie za cienkie, dobrze nasączone. Super uczucie delikatnego złuszczania przy pocieraniu szorstką stroną. Świetnie odświeżają, oczyszczają, działają antybakteryjnie. Trochę wysuszają, ale mimo to są delikatne, nie szkodzą naczynkom. Bardzo poręczne, świetne dla zabieganych lub na wyjazdy, zastępują żel i tonik. Używanie ich to przyjemność.

Oceniam na 5.00

super platki,skora po ich uzyciu jest naprawde bardzo odzwiezona i oczyszczona, daja uczucie schlodzenia,o niebo lepsze od platkow Avonu