VitaRetin, Płyn do demakijażu oczu

VitaRetin, Płyn do demakijażu oczu

W niczym nie ustępuje płynom do demakijażu Nivei, czy L'Oreal Plenitude, a 200 ml kosztuje ok. 10 zł. Wg producenta zawiera Retinol + Witaminę B5 i jeszcze ekstrakt z chabra bławatka. Ładnie wszystko zmywa, nie natłuszcza skóry. Czy mi wzmacnia rzęsy to ja nie wiem...

Beznadzieja...fuuuuuuu...

Beznadzieja, najgorszy jaki mialam.Nie da rady zmyc nim tuszu ani cieni z oczu.Rozmazuje wszystko zamiast ścierac, co prowadzi do ciemnych smuch krotych nie idzie niczym usunac.Fuuuuu... okropny,beznadziejny.Ana dodatek jakby tego bylo malo, wysusza skóre, i okropine piecze.NIE POLECAM!!!!!ZDECYDOWANIE!!!!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

jest dobry

porządny płyn w porządnej ilości.a przy tym wszystkim tani.jego wada jest słaba dostępność, dużo się musiałam za nim nachodzić, aż w końcu znalazłam przypadkiem.:) faktycznie nie ustępuje tym droższym , lorealom i innym.;)bardzo mi się podoba, ale mi się podoba większość płynów do demakijażu oczu, tym bardziej, że nie jestem wrażliwcem i nic mnie nie podrażnia. grunt, że zmywa skutecznie.

może być

Zmywa nawet wodoodporny makijaż oczu, ale trochę jest za tłusty i zostawia tłustą powłokę na oczach. Jest go bardzo dużo i nie chce sie skończyć :) I ma paskudne opakownie, które mi spadło i odpadło mi wieczko zamykające, co skutecznie zniechęciło mnie do tego produktu. Ale w sumie jest OK, niedrogi produkt i wydajny.

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

do kitu

Po użyciu tego płynu mam strasznie zaczerwienione oczka i suchą skórę w okół nich. Widocznie mam na niego uczulenie. Dlatego osobom o wrażliwych oczach nie polecam!!

taki sobie

Usuwa makijaz niezle, matujac skore wokol oczu. Moja jest tak zmatowiona ze az przesuszona i to moja jedyna uwaga do tego plynu, ale niestety to chyba dosc powazny defekt jezeli w wyniku uzywania kosmetyku skora ma sie szybciej starzec. Poza tym z wodoodpornym tuszem radzil sobie juz znacznie gorzej.

do niczego!

Dla mnie całkowity niewypał!! Zmycie tuszu i cieni nałożonych na bazę wymaga nadludzkich wysiłków (wczoraj poddałam się i zmyłam resztki mleczkiem!), a na dodatek niemiłosiernie piecze!! jedyne jego działanie, jakie zauważyłam, to podrażnienie skóry! :((( Ogólnie - beznadziejny

świetny

Przede wszystkim jest super wydajny i tani. Nie podrażnia oczu. Fajnie pachnie. Jest w postaci płynu, a nie mleczka i to chyba jest jego główną zaletą. Doskonale orzeźwia skórę wokół oczu.

Oceniam na 4.00

Godny polecenia ze względu na relację ceny do jakości. Skóra jest sympatyczna po użyciu, jakby nawet lekko zmatowiona (przetarłam całą twarz, żeby sprawdzić). Ładny, bardzo delikatny zapach.