Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Dermedic, Emolient Linum, Kojący krem nawilżający do twarzy

Dermedic, Emolient Linum, Kojący krem nawilżający do twarzy

Kojący krem nawilżający do twarzy dzięki zawartości oleju lnianego bogatego w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, Omega 6 i Omega 9 skutecznie łagodzi podrażnienia skóry, poprawia jej elastyczność oraz przyspiesza regenerację naskórka. Synergicznie działający Squalane i Sensiva S.C.50 zwiększają i przyspieszają przenikanie pozostałych składników aktywnych przez skórę, ograniczając utratę wody. Masło shea długotrwale natłuszcza i nawilża skórę oraz tworzy barierę ochronną wzmacniając i odbudowując naturalny płaszcz hydrolipidowy. Krem nie wykazuje właściwości drażniących i uczulających. Dzięki lekkiej konsystencji Kojący krem nawilżający Emolient Linum szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu.

uniwersalne
w tubce
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml

Zawsze pomocny w kryzysowych sytuacjach

Opakowanie: jest wygodną tubka, z której nie ucieka nadmiar produktu
Zapach: bardzo przyjemny, przypominający mi zapach typowego zadbanego bobaska <3
Dzialanie:na codzień nie korzystam z tak ekstremalnej pielęgnacji (seria golden snail z skin79), jednak zawsze, gdy okresowo pojawia mi się na twarzy "skorupa " to sięgam wlasnie po ten krem. Jest on ekstremalnie nawilżający, pozostawia film co bardzo lubię. Co najważniejsze wiem, że mogę go używać w dużej ilości,bo mimo tresciwej konsystencji nie zapycha. Ostatnio zmagalam się z problemem pojawienia się na całej skórze suchych skórek (podobnych do AZS), a z pomocą dermedica zwalczylam je w 2 dni (stan byl na prawdę krytyczny). Na codzień jednak nie odwazylabym się go używać, że względu na treściwa konsystencje, która mam wrażenie z czasem mogłaby moja cerę przekształcić z normalnej w mieszana. Trzeba miec umiar, ale krem boski!

Najlepszy !!!

Odkąd pamiętam borykam się z AZS, zawsze miałam na twarzy tzw "odstające skórki" i żaden "super" krem z reklamowanych w tv mi nie pomógł. Próbowałam wszystkiego po kolei i jak trafiłam na ten, od razu się zakochałam. Krem wchłania się bardzo szybko i co najważniejsze nie pozostawia żadnej maski na twarzy. Jest idealnie nawilżający i bardzo lekki (nie zapycha skóry).
Naprawdę nie wiem skąd negatywne opinie na jego temat. Używam go od 2 lat bez przerwy i jak dotąd nie znalazłam nic lepszego! :) Mocno polecam osobom z problemem przesuszonej skóry.

dobry kremik :)

Cały czas szukam idealnego kremu dla mojej mieszanej cery, która przecież też potrzebuje nawilżenia. Używam maści z kwasami więc muszę ja odpowiednio pielęgnować. Ten produkt poleciła mi pani w aptece - zdałam się na jej zdanie.

+ ma lekką konsystencję
+ dobrze się wchłania
+ łagodzi i koi podrażnienia
+ nawilża
+ skład
+ wspomaga regenerację naskórka

Gala KWC 2017

Bardzo dobry krem..

W zasadzie spełnia wszystkie obietnice producenta, dla mnie to taka polska wersja Toleriane, do której to bardzo się zraziłam po tym jak w rzekomo hermetycznym, hiper mega nowoczesnym próżniowym opakowaniu znalazłam włos, blee...Ten Linum jest bardzo podobny w działaniu. Świetnie nawilża, koi, szybko się wchłania. Bardzo go lubię i będę stosować dalej.

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze na wykończeniu

Warto wypróbować przy suchej skórze

Krem kupiłam z polecenia farmaceutki w aptece. Mam skórę bardzo wrażliwą na zimno i wiatr, skłonną do zaczerwienień, łuszczenia się (wiecie tych takich okropnych skórek w przesuszonych miejscach). Na co dzień nie używam podkładów, bardzo rzadko BB kremów.
Plusy:
- wydajność (zużywam dopiero pierwszą tubkę od 2 miesięcy a krem stosuję codziennie)
- bezzapachowy (dla mnie to plus, nie lubię perfumowanych kosmetyków)
- po wchłonięciu na długo zostawia nawilżoną skórę
- wygodne opakowanie

Plus/ minus:
- z tym kremem mam tak, że kiedy jest zimno i bezwietrznie jest super, jak wieje i nie jest zimno też okej, ale jak przychodzi mróz i wiatr jednocześnie to krem sobie nie radzi

Minusy:
- jeśli już chcę nałożyć oprócz kremu podkład trzeba sporo odczekać i nie mam na myśli 10 minut tylko około godzinę, zwłaszcza w miejscach nie tak bardzo przesuszonych

Ilość zużytych opakowań: póki co mam 1 tubkę (50 g) od dwóch miesięcy

lubię do niego wracać

Od początku. Nie mam skóry suchej, ani bardzo suchej. Mam mieszaną w kierunku tłustej, jednak skłonną do odwodnień i wysuszania. Krem ma lekką konsystencję jak na emolienty. Bardzo dobrze się wchłania, dobry pod makijaż. Łagodzi drobne zaczerwienienia i nie koliduje z innymi kosmetykami. Obecnie używam go podczas kuracji Redermic R i spokojnie daje sobie radę.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Może być, zwłaszcza w parze z innymi

Ja akurat lubię ten krem. Mam cerę bardzo suchą i źle reagującą na niektóre stosowane powszechnie składniki (np. glicerynę), więc ciężko jest mi znaleźć kosmetyk, który moja skóra polubi. I ten akurat jest OK. Rzeczywiście, sam w sobie za słaby do suchej cery, ale ja trochę oszukuję i stosuję go razem z innymi, np. półtłustym AA do cery atopowej. Razem dają radę, skóra jest odżywiona, miękka, miła w dodyku, a przy tym nie zapycha się. Trochę czasem się świeci, niemniej dla osoby, która cała życie walczy z przesuszoną, łuszczącą się skórą, jest to objaw pożądany. Używam bibułek i wszystko jest ok.

Nie do suchej skory

Mam suchą skórę twarzy. Nałożenie kremu na twarz, to pierwsza rzecz jaką robię po wstaniu z łóżka.
Trochę zdziwiły mnie opinie, o tym, że pozostawiam na twarzy tłustą warstewkę. Moja cera ten krem pije i wsiąka on błyskawicznie. Używam go pod makijaż.
I tu własnie pojawia się problem, jeśli nałożę na niego bb i puder, to skóra te 8h jakoś wygląda. Natomiast jeśli czasami nie robię makijażu od razu lub w ogóle po godzinie skóra jest sucha i ściągnięta. Muszę nałożyć kolejną porcję kremu. I powodem nie jest to, że nakladam do za mało. Niezależnie od tego ile nałożę za pierwszym razem, efekt jest taki sam.
Nie zrobił mojej buzi krzywdy, ale nawilża i natłuszcza zdecydowanie niewystarczająco.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Doskonałe nawilżenie

Krem jest idealny na suche partie ciała i twarzy. Skóra jest po nim gładziutka i nawilżona. Jednak nie spisuje się dobrze na cerze tłustej, której jestem posiadaczką. Smarując buzię na noc budzę się z masłem na czole. Dlatego przestałam go stosować na tłuste miejsca, smaruję jedynie wysuszone policzki i ciało, gdzie spisuje się rewelacyjnie. Po nałożeniu zostawia tłustawą warstwę, dlatego średnio nadaje się pod makijaż. Podsumowując:

+bardzo dobre nawilżenie
+długotrwały efekt nawilżenia
+dobry skład
+piękny zapach (kwestia gustu)
+bardzo wydajny
+dobra cena, zapłaciłam 20zł za dużą tubę 100ml

- pozostawia tłustawą warstwę na skórze nawet przy niewielkim użyciu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Średniak

Mam wrażenie, że ten krem zawiera jakieś silikony, bo jak go rozsmarowuję na skórze, to palce mi się ślizgają. W związku z tym dokładne nałożenie tego kremu nie jest dla mnie łatwe. Pierwszy raz coś takiego spotykam. Poza tym krem szybko się wchłania, ale buzia się po nim strasznie świeci i pozostawia tłusty, silikonowy film, więc pod makijaż się nie nadaje. Poza tym mam wrażenie, że tylko część kremu wsiąka w skórę, a reszta pozostaje na jej powierzchni. A nie nakładam jakość specjalnie dużo - tyle ile potrzebuje skóra.

Co prawda skóra jest po nim nawilżona, ale to nie jest to, czego potrzebuje moja skóra. Ten krem po prostu nie jest dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

bardzo dobry krem na awaryjne sytuacje!

Krem kupiłam po wykończeniu Cetaphilu PS, ktory zawierał parafinę, czego wczesniej nie zauważyłam.
Dermedic jej nie zawiera, ma posty, przyjemny skład.

Używam go na awaryjne sytuacje, kiedy moja skóra jest nadmiernie przesuszona mrozem lub zabiegami (mam skóre mieszano-tłustą, problematyczną), zawsze na noc.

-nie ma zapachu, ani koloru
-nie podrażnia
-nie zapycha
-bardzo dobrze nawilża
-za awaryjne sytuacje gruba warstwa na noc i rano mam lepszą cerę.
-jest wydajny
-ma dobry skład
-przystępny cenowo

jedyna jego wada to fakt, że słabo się wchłania i pozostawia tłustą powłokę, przez co uważam, że w ogóle nie nadaje się pod makijaż, ale ja go nie kupiłam w tym celu, więc dla mnie to nie jest problem.

Średni

ani nie szkodzi, ani nie pomaga. Z braku w aptece porządanego przeze mnie kremu, kupiłam ten. Miałam wtedy troszkę podrażnień, po nałożeniu kremu na nie, po prostu mnie piekło. Nie chce sie wchłaniać, pod makijaż się nie nadaje, od razu zaczeła mi się skóra suszyć. Jak siedze w domu i nie nakładam makijażu to jest okej. Cena na plus.