Dermedic, Emolient Linum, Kojący krem nawilżający do twarzy

Dermedic, Emolient Linum, Kojący krem nawilżający do twarzy

Kojący krem nawilżający do twarzy dzięki zawartości oleju lnianego bogatego w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, Omega 6 i Omega 9 skutecznie łagodzi podrażnienia skóry, poprawia jej elastyczność oraz przyspiesza regenerację naskórka. Synergicznie działający Squalane i Sensiva S.C.50 zwiększają i przyspieszają przenikanie pozostałych składników aktywnych przez skórę, ograniczając utratę wody. Masło shea długotrwale natłuszcza i nawilża skórę oraz tworzy barierę ochronną wzmacniając i odbudowując naturalny płaszcz hydrolipidowy. Krem nie wykazuje właściwości drażniących i uczulających. Dzięki lekkiej konsystencji Kojący krem nawilżający Emolient Linum szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu.

w tubce
Struktura
lekkie
krem
50 – 100ml
uniwersalne

ukojenie dla podrażnień

Ten krem to must have w okresie jesienno-zimowym dla atopowców i posiadaczy suchej skóry. Moja skóra w tym okresie jest niesamowicie przesuszona. Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu na tę porę roku. Zdecydowałam się wypróbować ten krem i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Skóra jest widocznie odżywiona, nawilżona. Krem łagodzi podrażnienia, koi skórę. Fajnie sprawdza się jako odżywczy krem po długim spacerze na mrozie. Dla mnie bomba!

Super

Koi i lagodzi podraznienia. Swietnie natluszcza i nawilza skore. Chroni przed podraznieniami. Ma bardzo dobry sklad i mila konsystencje. Jest w wygodnym, podrecznym opakowaniu. Jestem zadowolona z zakupu tego kremu, w koncu poczulam ulge na skorze.

super

Krem pomógł mi zwalczyć swędzącą i przesuszoną skórę podczas alergii, która zasiała spustoszenie na mojej mieszanej skórze. Koi i nawilża, łagodzi swędzenie wywołane przesuszeniem i ściągnięciem skóry. Jest tani i naprawdę niezły. Wolę krem z Avene, który znacznie lepiej działa na podrażnienia, ale kiedy akurat nie mam pieniędzy na avene kupuję zamiennie ten.

Dobry produkt

Bardzo dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania, pozostawia na twarzy delikatny filtr. Przy naprawdę mocnych przesuszeniach należy zastosować go nawet do kilku razy dziennie. Pomimo swojej treściwej konsystencji nie zapycha. Jeśli nie do twarzy to świetnie sprawdzi się w pielęgnacji dłoni czy ciała, odżywienie i nawilżenie murowane. Na jego korzyść przemawia także skład.

Bardzo dobry

Krem bardzo dobrze mi się sprawdza w okresie jessienno-zimowym. Uzywam go wtedy, bo moja skóra jest wtedy bardzo przesuszona. Krem bardzo dobrze nawilża, koi podrażnienia. Nie powoduje dodatkowych zaczerwienień. Świetnie się nadaje dla skóry mieszanej, nie zapycha. Bardzo mi się sprawdził, dlatego na pewno go kupię ponownie.

Dobrze nawilża, ale może zapychać

Mam cerę mieszaną/tłustą, nie zmagam się z dużym trądzikiem, ale z błyszczeniem i rozszerzonymi porami. Kupując go, byłam w trakcie peelingów kwasowych, więc potrzebowałam dobrego nawilżenia przy walce z suchymi z skórkami.

Trochę się obawiałam, zanim go kupiłam. Skład - masło shea, skwalan, olej lniany... To składniki, które mogą łatwo zapychać cerę. Masło shea ma wskaźnik komedogenności 0-2/5, a olej lniany aż 4/5. Gdybym znała dokładne dane przed zakupem, być może bym go nie kupiła. A jednak ten krem mi nie zaszkodził, nie wyskoczyły mi żadne dodatkowe "niespodzianki" :) Nawilża, ale nie zapycha. Bardzo możliwe, że to dzięki używaniu kosmetyków z kwasem - przy ich używaniu generalnie jest mniejsze prawdopodobieństwo, że jakiś kosmetyk nas "zapcha". Ale to sprawa indywidualna - wszystkim, którzy mają problem z zapychaniem, radzę dobrze przemyśleć zakup tego kremu. Być może nie warto wydawać pieniędzy na coś, co najprawdopodobniej nam zaszkodzi.

Od lat jestem fanką Cetaphilu w przeróżnych wersjach, ale jestem zmuszona przyznać, że ten krem nawilżył moją cerę lepiej niż Cetaphil. Bardzo dobrze radzi sobie z suchymi skórkami po peelingu.

Używam go obecnie i na dzień, i na noc. Na noc dodaję często do kremu dwie krople oleju jojoba, wtedy nawilża jeszcze lepiej. Niestety nie wchłania się zbyt szybko, a rano oczekuję od kremu, że szybko wchłonie się do matu. Za tę cenę jednak warto, nie ma co oczekiwać więcej.

Zawsze pomocny w kryzysowych sytuacjach

Opakowanie: jest wygodną tubka, z której nie ucieka nadmiar produktu
Zapach: bardzo przyjemny, przypominający mi zapach typowego zadbanego bobaska <3
Dzialanie:na codzień nie korzystam z tak ekstremalnej pielęgnacji (seria golden snail z skin79), jednak zawsze, gdy okresowo pojawia mi się na twarzy "skorupa " to sięgam wlasnie po ten krem. Jest on ekstremalnie nawilżający, pozostawia film co bardzo lubię. Co najważniejsze wiem, że mogę go używać w dużej ilości,bo mimo tresciwej konsystencji nie zapycha. Ostatnio zmagalam się z problemem pojawienia się na całej skórze suchych skórek (podobnych do AZS), a z pomocą dermedica zwalczylam je w 2 dni (stan byl na prawdę krytyczny). Na codzień jednak nie odwazylabym się go używać, że względu na treściwa konsystencje, która mam wrażenie z czasem mogłaby moja cerę przekształcić z normalnej w mieszana. Trzeba miec umiar, ale krem boski!

Najlepszy !!!

Odkąd pamiętam borykam się z AZS, zawsze miałam na twarzy tzw "odstające skórki" i żaden "super" krem z reklamowanych w tv mi nie pomógł. Próbowałam wszystkiego po kolei i jak trafiłam na ten, od razu się zakochałam. Krem wchłania się bardzo szybko i co najważniejsze nie pozostawia żadnej maski na twarzy. Jest idealnie nawilżający i bardzo lekki (nie zapycha skóry).
Naprawdę nie wiem skąd negatywne opinie na jego temat. Używam go od 2 lat bez przerwy i jak dotąd nie znalazłam nic lepszego! :) Mocno polecam osobom z problemem przesuszonej skóry.

dobry kremik :)

Cały czas szukam idealnego kremu dla mojej mieszanej cery, która przecież też potrzebuje nawilżenia. Używam maści z kwasami więc muszę ja odpowiednio pielęgnować. Ten produkt poleciła mi pani w aptece - zdałam się na jej zdanie.

+ ma lekką konsystencję
+ dobrze się wchłania
+ łagodzi i koi podrażnienia
+ nawilża
+ skład
+ wspomaga regenerację naskórka

Bardzo dobry krem..

W zasadzie spełnia wszystkie obietnice producenta, dla mnie to taka polska wersja Toleriane, do której to bardzo się zraziłam po tym jak w rzekomo hermetycznym, hiper mega nowoczesnym próżniowym opakowaniu znalazłam włos, blee...Ten Linum jest bardzo podobny w działaniu. Świetnie nawilża, koi, szybko się wchłania. Bardzo go lubię i będę stosować dalej.

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze na wykończeniu

Warto wypróbować przy suchej skórze

Krem kupiłam z polecenia farmaceutki w aptece. Mam skórę bardzo wrażliwą na zimno i wiatr, skłonną do zaczerwienień, łuszczenia się (wiecie tych takich okropnych skórek w przesuszonych miejscach). Na co dzień nie używam podkładów, bardzo rzadko BB kremów.
Plusy:
- wydajność (zużywam dopiero pierwszą tubkę od 2 miesięcy a krem stosuję codziennie)
- bezzapachowy (dla mnie to plus, nie lubię perfumowanych kosmetyków)
- po wchłonięciu na długo zostawia nawilżoną skórę
- wygodne opakowanie

Plus/ minus:
- z tym kremem mam tak, że kiedy jest zimno i bezwietrznie jest super, jak wieje i nie jest zimno też okej, ale jak przychodzi mróz i wiatr jednocześnie to krem sobie nie radzi

Minusy:
- jeśli już chcę nałożyć oprócz kremu podkład trzeba sporo odczekać i nie mam na myśli 10 minut tylko około godzinę, zwłaszcza w miejscach nie tak bardzo przesuszonych

Ilość zużytych opakowań: póki co mam 1 tubkę (50 g) od dwóch miesięcy

lubię do niego wracać

Od początku. Nie mam skóry suchej, ani bardzo suchej. Mam mieszaną w kierunku tłustej, jednak skłonną do odwodnień i wysuszania. Krem ma lekką konsystencję jak na emolienty. Bardzo dobrze się wchłania, dobry pod makijaż. Łagodzi drobne zaczerwienienia i nie koliduje z innymi kosmetykami. Obecnie używam go podczas kuracji Redermic R i spokojnie daje sobie radę.

Ilość zużytych opakowań: dwa