Top Choice, Przybory do makijażu - komplet nr 6265

Top Choice, Przybory do makijażu - komplet nr 6265

Zestaw zawiera:
- mały pędzelek do ust / do rozprowadzania korektora
- średni pędzelek do powiek,
- duży pędzelek do pudru / różu
- aplikator do cieni
Przybory zamknięte są w plastykowym etui.

w sumie ok

Chciałam sobie sprawić taki malutki zestaw przyborów, w sam raz do kosmetyczki, no i mam. Trwałość jak dla mnie jest dobra: nie wychodzą z nich włoski (przynajmniej na razie). Ten do oczu mógłby być jednak troszkę cieńszy (ale i tak sobie dobrze radzę), a ten do pudru jest trochę za mały i za sztywny, bo troszkę drapie (ale do poprawek ok), ale w końcu widziały gały, co brały ;) Za to myją się doskonale samą wodą. Aplikatorowi nie mam nic do zarzucenia: jest the best :D A najmnieszego pędzelka jeszcze nie używałam, więc się nie wypowiadam. Samo etui jest średnio wygodne, gdyż po pierwsze, nie da się wyciągnąć jednego pędzelka, tylko trzeba wszystkie na raz (mogłaby być niższa część dolna tego etuii byłoby ok), a po drugie, pędzelki dotykając się wzajemnie brudzą się jeden od drugiego (jakoś nie pomyślałam o tym przed zakupem).

badziewie

MIałam dużo różnych przyborów tego producenta kupowanych potrzebą chwili - a to błąd ! zawsze żłowałam ale jak się szybko czegoś potrzebuje, a najłatwiej dostać produkty tej firmy to są później efekty :( . Ten prezentowany zestaw dostalam od koleżanki która kupiła go w sklepie "WSZYSTKO ZA 5 ZŁOTYCH". Dla mnie te przybory to jednorazówki. Ogólnie złe jakościowo włosie wychodzi, źle się układa wogole szkoda słów, nie da sie praktycznie wykonać nimi makijażu, a i przy bylejakim efekcie trzeba się nieźle namęczyć. NIE POLECAM