Revitalash, Perfect Primer (Pielęgnacyjna baza pod tusz)

Revitalash, Perfect Primer (Pielęgnacyjna baza pod tusz)

Pojemność 7,39 ml

Revitalash Perfect Primer pielęgnuje i przygotowuje rzęsy do aplikacji tuszu. Wygładza rzęsy ułatwiając nałożenie maskary. Pokrywa rzęsy jedwabiście matową formułą, dzięki której tusz trzyma się lepiej. Niebieski kolor sprawia, że oczy wyglądają na większe i bardziej błyszczące. Podkreśla kolor oczu i wzmacnia kolor tuszu. Odżywia rzęsy i chroni je przed łamaniem. Zwiększa efekt Twoich rzęs. Podwaja objętość rzęs. Podkręca i układa rzęsy. Potęguje efekt tuszu do rzęs i wydłuża jego trwałość.

wygładzające
bazy pod tusz do rzęs
hipoalergiczna
w buteleczce

pomaga rozczesać i wydłużyć rzęsy

Rewelacyjny produkt, tak wydłużonych rzęs nie miałam nigdy, polecam. Tusz ładniej rozprowadza się na rzęsach. Można pomylić z doczepianymi rzęsami taki jest fajny efekt. Ale to też może zasługa tuszu

My very first Primer

Dostałam tą bazę w pakiecie z odżywką Revita Lash, którą uwielbiam. Nie do końca byłam pewna jak jej używać. Koniec końców stosuję ją nie pod maskarę ale zamiast, bo daje dość teatralny efekt sztucznych rzęs. We względu na jadowicie niebieski kolor sprawdza się raczej w sytuacjach nieformalnych. Mam wrażenie, że rzęsy po zastosowaniu są bardziej elastyczne i mniej łamliwe. Sam produkt nie osypuje się jak zwykły tusz i łatwo go usunąć każdym kosmetykiem do demakijażu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Jak na taki drogi primer - słabo

Kupiłam w duopaku razem z mascarą. Baza jeszcze jako tako, tusz jest tragiczny, ale nie jego tutaj oceniam.
Primer ma intensywnie niebieski kolor i dość ładnie pokrywa rzęsy nieco przy tym ciemniejąc więc czasami używam go jako tusz podstawowy. Jako baza jest słaby - jakoś nie ma efektu WOW. Co prawda nie skleja włosków, ale nie pogrubia ani nie wydłuża jakoś specjalnie. Lekko podkręca rzęsy. Efekt BEZ i Z jest jak dla mnie podobny.
Pod koniec dnia zaczyna się wykruszać razem z wierzchnią mascarą więc niech producent popracuje nad trwałością.

Używam tego produktu od: 2 mc

Polecam!

Primer jest początkiem do idealnego wyglądu rzęs!
Już sam wygląd opakowania wywołał u mnie efekt WOW! Bardzo ekskluzywne opakowanie to niezwykle pozytywna cecha idealnej marki. Primer zamknięty jest w smukłym, utrzymanym w srebrnej kolorystyce opakowaniu. Szczoteczka idealnie dopasowuje się do każdej,nawet najmniejszej rzęsy.Dobrze rozczesuje rzęsy,nie sklejając ich. Aplikacja nie sprawia najmniejszego problemu. Kolor jak widzimy jest zabójczy, piękna głębia niebieskości,pięknie wygląda na rzęsach nawet już bez dodatku tuszu. Sam w sobie daje bardzo ładny efekt. Primer ułatwia aplikację tuszu . Aksamitna formuła zapewnia lepszą przyczepność tuszu do rzęs. Jest bardzo pomocny w okresie letnim,kiedy tusze często "spływają" pod wpływem temperatury. Primer bardzo uwydatnia kolor oczu,co jest dodatkową zaletą. Bardzo polubiłam tą bazę głównie za właściwości pielęgnacyjne. Zauważyłam piękne wydłużenie oraz podkręcenie moich rzęs. Baza nie podrażnia oczu,co niestety robi wiele tego typu kosmetyków. Dobrze się zmywa,nie kruszy się i nie powoduje,że tusz będzie się nam sypał.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry produkt

Jak na swoją cenę to jest to bardzo dobry kosmetyk. Wiem, ze co 3 miesiace powinno sie zmieniac maskare, ale te mam juz dluzszy czas i nie wysycha, nie skleja. Wszystko jest w porzadku : )

Efekt szcztucznych rzęs :)

Idealnie pogrubia rzęsy. Mam długie ale cieńkie więc dla mnie sprawdza się idealnie. Stosuje ją na rzęsy potem tusz, znowu primer i tusz i naprawdę rzęsy wyglądają jak przedłużone.

Minusem jest cena - mi starcza tak na 3 miesiące - właśnie będe zaczynać drugie opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobra baza

Kupiłam w promocji razem z tuszem tej marki. Nigdy nie używałam żadnych baz do rzęs i teraz wiem dlaczego, bo nie lubie tego robić ;p wystarczy mi dobry tusz i 5 minut ;)

baza jest jaskrawo niebieska, ciemnieje na rzęsach, czasem wymaluje je tylko bazą i jest super, a efekt baza plus tusz revitalash jakoś do mnie nie przemawia może coś robie źle, nie wiem, wiem jedno moja pierwsza i ostatnia baza, nie dlatego że jest zła ale po prostu malowanie najpierw bazą a potem tuszem zajmuje mi za dużo czasu, wole dłużej pospać albo wypić do dna poranną kawe :)