Cera wrażliwa, Peeling enzymatyczny z wyciągiem z lukrecji

Cera wrażliwa, Peeling enzymatyczny z wyciągiem z lukrecji

Peeling enzymatyczny do cery delikatnej, płytko unaczynionej, wrażliwej. Zawiera witaminę E, d-panthenol, alantolinę, wyciąg z lukrecji oraz enzym złuszczający. Delikatnie, ale dokładnie oczyszcza skórę pozostawiając ją czystą, napiętą i gładką.

Cena: 17 zł / 50 ml

w porządku

Na plus:
- nie podrażnia nawet gdy zapomnę i potrzymam go dłużej niż zalecane 5-10 minut;
- bezzapachowy;
- napina, wygładza i rozjaśnia
- wydajny

Na minus:
- ma bardzo zbitą konsystencję przez co trudno się go rozsmarowuje;
- nie da się go "zwałkować" jak zaleca producent, tonikiem też nie można go dokładnie usunąć, a zatem zmywam go wodą.

Ogólnie pozytywnie go oceniam, dobrze działa na moją normalno-suchą cerę.

koszmar

Straszna konsystencja, źle się nakłada, a zmywa jeszcze gorzej. Nie zauważyłam żadnego efektu. Nie polecam.

Używam tego kosmetyku : juz nie używam / ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

stracone pieniądze

Rzadko mi sie zdarza wyrzucić kosmetyk, który nie jest przeterminowany. Jeśli nie utrafię z zakupem do swojej cery, po prostu oddaję go komuś, komu się przysłuży.
Ten peeling wylądował jednak w koszu, choć próbowałam go używać na przełomie paru miesięcy. Za taki podarek ktoś mógłby się obrazić.
Muszę robić często peeling, gdyż mam tłustą cerę, szybko się zanieczyszczającą. Ale mam też problemy z naczynkami i nie powinnam używać peelingów mechanicznych. Ale jakoś nie potrafię znaleźć skutecznego enzymatycznego.
Ten jest kolejnym nieudanym zakupem. Ciężko się rozsmarowuje,
zasycha na twardą maskę, i nie sposób go usunąć zwałkowując palcami, jak poleca producent. Zmywałam go więc wodą.
Efektów nie zauważałam, mogłam go w ogóle nie nakładać.

Jak makijażem powiększyć usta

Sama nie wiem

Od czego by tu zacząć? Peeling ten jest bez zapachu. Ma ciężką konsystencję, przez co bardzo trudno się go nakłada na twarz. Zmywa też się dośc trudno. Cera po nim jest gładka. Nadaje się do cery suchej, bo do tłustej jest zdecydowanie za ciężki. Raczej nie oczyszcza porów tak jak obiecuje producent. Jest wydajny.