Clarena, Hydro Hyaluronic Line, Hydro Hyaluronic Cream (Krem nawilżający z kwasem hialuronowym)

Krem z nową, pozbawioną parabenów, silikonów i olei mineralnych formułą, na bazie kompleksu PENTAVITIN efektywnie zwiększającego nawilżenie skóry. Połączenie kwasu hialuronowego z ekstraktami białej herbaty i alg, niweluje dyskomfort suchej cery, działa antyoksydacyjnie skutecznie zapobiegając starzeniu się skóry. Polecany do profesjonalnej pielęgnacji cery wymagającej natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia.
Sposób użycia: aplikować na skórę twarzy rano i/lub wieczorem.

/s/

Bardzo dobry

Nawilża, a jednocześnie delikatnie matuje. Ma lekką, beztłuszczową konsystencję dlatego śmiało można stosować go zarówno na noc, jak i na dzień pod makijaż.

Poleciłabym go do skóry normalnej, bo to nawilżanie jest w stopniu umiarkowanym. Do skóry bardzo suchej/odwodnionej moim zdaniem nie nadaje się.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960852].usefull || 0 }}% pomocna.

Same plusy

Mam wersję w słoiczku (na zdjęciu widzę inną wersję opakowania), ale o identycznej nazwie i z tej samej serii.

Jest to krem uniwersalny, zarówno na dzień jak i na noc. Używałam go pod makijaż przy niewielkim nasłonecznieniu (nie ma filtra, ale mój podkład ma bodajże SPF20 albo 25, więc to mi wystarczało). Stosowałam go też na noc i tu także sprawdzał się świetnie.

Plusy:
- nie uczulił, a jestem alergikiem i wrażliwcem,
- ma delikatny, kremowy zapach, mogłam spokojnie użyć go i przytulić się do męża (który nie znosi intensywnych zapachów w kosmetykach),
- pozostawia "mokry" film na twarzy, takie poczucie wilgoci, które nie ma nic wspólnego z tłustością,
- nawilża cerę, przy regularnym używaniu zrobiła się miękka i gładziutka,
- sprawdził się w okresie luty - sierpień, a więc zarówno w okresie grzewczym, w różnych warunkach atmosferycznych w okresie przejściowym zima-wiosna, a także w lato (wtedy już nie na dzień -brak filtów- ale na noc, dzięki niemu moja skóra nie pociła się tak bardzo w upalne noce jak przy innych kremach).

Starczył mi na pół roku z kawałkiem, więc naprawdę jest wydajny. Mogę z czystym sumieniem polecić!

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, dlatego że Clarena wycofała linię Hydro Hyaluronic Line, zamiast tego wprowadziła serię Hyaluron 3D Line - nie mam pojęcia, czy były jakieś zmiany w składzie, czy jest to tylko zmiana nazewnictwa (szata graficzna pozostała identyczna).

Używam tego produktu od: trochę ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: cały słoiczek 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935277].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabe nawilżenie skóry odwodnionej

Cechy produktu:
* ładny delikatny zapach;
* zamknięty w szklanym słoiczku.

Plusy:
+ zwiększa napięcie skóry;
+ trochę rozświetla;
+ nie zapycha;
+ nie pozostawia tłustej warstwy;
+ stanowi dobrą bazę pod makijaż

Minusy:
- tylko powierzcowne nawilżenie;
- brak filtrów UV.

Podsumowanie:
Mam cerę odwodnioną normalną w kierunku odwodnionej mieszanej, z tendencją do zapychania i wrażliwą na warunki atmosferyczne. Krem sprawia, że staje się ona napięta, lekko rozświetlona i nawilżona na powierzchni, ale nie zapewnia jej głębokiego nawilżenia, którego potrzebuje. Pewnie go jeszcze kupię ze względu na działanie napinająco-rozświetlające i łatwość stosowania pod makijaż, i będę używać na zmianę z czymś głębiej nawilżającym.

Używam tego produktu od: 4 mc-y
Liczba zużytych opakowań: jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856935].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Mój hit

Jest to świetnie nawilżający krem w przystępniej cenie. Moje takie odkrycie roku 2013;) Przyznam szczerze, że u mnie sprawdził się lepiej niż Clarins HydraQuench Cooling Cream - Gel, a to był mój hicior.
Plusy:
- czuć nawilżenie, nie mam rano problemu "suchych skórek",
- nie zapycha,
- pomimo treściwej konsystencji dość dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż,
- nowe opakowanie z pompką,
- przystępna cena jak za taką jakość,
- wydajny.

Minusem może być to że nie jest dostępny stacjonarnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa i pół opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[856235].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ładnie nawilża

Specjalistka powiedziała mi, że mam cerę tłustą, ale suchą :) taki mały paradoks :) ostatnio miałam problemy z moją buzią, skóra zaczęła mi się bardzo łuszczyć i żaden krem mi nie pomagał. Polecono mi ten kremik i... "ta daaaaa". Buzia wygląda o wiele lepiej.

Plusy:
- ładnie nawilżona
- skóra wygląda o wiele zdrowiej
- zniknęły mi małe zmarszczki
- w składzie nie ma parabenów i silikonów
- efekty widać po pierwszym użyciu (przynajmniej u mnie... ;))
- nie zapycha porów
- bardzo ładnie, delikatnie pachnie

Minusy:
- lekko błyszcząca się twarz, ale ładnie można wszystko skryć pod makijażem ;)

Ogólnie polecam ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809365].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Typ skóry mieszany strefa t przetłuszczająca się reszta sucha ;)
Do zakupu skłonił mnie opis producenta tzn krem bez dodatków parabenów, silikonów, olei mineralnych i innych, potencjalnych alergenów oprócz tego zawiera kwas Hialuronowy . Niestety nie znam się na składzie więc zawierzam temu co pisze producent .
Konsystencja kremu leciutka idealnie wchłania się ,nie pozostawia na twarzy żadnej lepkiej warstwy.
Krem nie zapycha nie powoduje u mnie wysypu .
Skóra miękka nawilżona ,nie ściągnięta .
Krem nadaje się pod makijaż .

Na początki do testów zakupiłam opakowanie 50ml teraz dokupiłam 200ml.

Ilość zużytych opakowań: 50ml ,

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[654519].usefull || 0 }}% pomocna.