Herbe Cosmetis, Citro-Bronze, Krem brązujący do twarzy, szyi i dekoltu

Herbe Cosmetis, Citro-Bronze, Krem brązujący do twarzy, szyi i dekoltu

Świeżość zawartej w kremie mandarynki tonizuje i poprawia kodnycję skóry oraz daje uczucie intensywnego relaksu poprzez działanie aromaterapeutyczne. Najnowszej generacji składnik brązujący daje efekt kilkudniowej, naturalnej opalenizny. Dodatek witaminy E kompleksowo pielęgnuje cerę a masło shea jest naturalnym filtrem UV. Krem można stosować na dzień i na noc dzięki czemu uzyskuje się najlepszy efekt pielęgnacyjno-brązujacy. Polecany dla każdego rodzaju cery po 18-tym roku życia.

Cena: 13 zł / 75 ml

Brązujący debeściak

Do czasu kiedy zetkęłam się z tym kremikiem uzywałam Sopotu, ale ten krem przebił go dwukrotnie. Pieknie cytrusowo pachnie, ładnie nawilża, bez tłustego filmu (dla mnie "mieszanej" ważne), efekt opalenizny jest bardzo ładny, naturalny, a zapach zmienia się minimalnie w porównaniu do innych brązujacych kremów. Do dostania bez problemu w sklepach internetowych np. w esentii. Cena atrakcyjna ok 13zł za 75ml i daje taaki efekt. Dziwne tylko dlaczego nie jest w dziale kremów brązujacych?

****

Nigdy nie kupiłam tego kremu... wciąż czekam :) ale miała kilkanaście próbek. Jest to naprawdę świetny kremik. Skóra po użyciu jest wypoczęta, świeża i promienna. Delikatnie brązuje skórę. Świetnie nawilża. Ładnie pachnie (nie ma śladu zapachu samoopalacza).
Nawet moja MAMA zauważyła, że ładnie wyglądam :) a to jak wycieczka na księżyc. ;)

mile zaskoczenie

Kupilam przypadkiem na wczasach.Ladnie pachnie, duzo ladniej od kremu z serii sopot, mandarynkowo-cytrusowo. Ani pzrzez chwile nie czuc samoopalacza.Subtelnie, acz skutecznie "opala skore". Efekt juz po jednym uzyciu. Dla podtrzymania efektu uzywam ok 2 razy w tygodniu na noc + 2 na dzien. Efekt bardzo trwaly - buzia musnieta słońcem, wyglada na zdrowsza, bardziej zrelaksowana.Szkoda tylko ze tak kiepsko go dostacWidzialam jeszcze maseczke z tej serii i jeszcze jakis produkt. Pomimo niskiej ceny u mnie w miescie nie mozna go nigdzie dostac. Ani w sklepach normalnych, ani internetowychjest bardzo wydajny, ale w koncu sie skonczy. Producent powinien chyba lepiej dbac o rozprowadzanie swoich produktowOpakowanie znosne