Nivea, Visage, Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy na noc z olejkiem z pestek winogron

Nawilżający krem przeciwzmarszczkowy zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia odpowiednie nawilżenie.
Działanie:
- redukuje zmarszczki i pomaga zapobiegać powstawaniu nowych,
- zapewnia intensywne nawilżenie,
- zawiera pielęgnującą formułę z olejkiem z pestek winogron i witaminą E,
- receptura wzbogacona o filtry UV, które chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Cena: 20zł / 50ml
/m/

cudów nie zdziałał

Krem przeciwzmarszczkowy, czy takie coś w ogóle istnieje, czy tylko mydli nam oczy?
Nie wiem ja tego.
W każdym bądź razie w/w jest taki o, bo napewno nie zapobiega powstawaniu nowych. Oj napewno nie.

Plusy:
- szybko się wchłania, nie zostawiając tłustej cery
- cena
-dostępność
- cera fajnie miękka po użyciu
- w zapachu się zakochałam, (i dlatego pół gwiazdki więcej)
- fajne mocne opakowanie,
- dość wydajny a wręcz bardzo

Wady:
- nie zapobiega powstawaniu nowych,
- te które już są hmm... zatrzymuje je w takim stanie ale nie redukuje ich, no niestety ale NIE
- ma filtr hmmm a na co mi filtr w nocy na noc do łóżka ?

Tandeta

Mam 23 lata, ale na czole zaczęły mi się pojawiać 3 kreski. Pojawiają się one po porannej toalecie i bezpośrednio po obudzeniu. Czasem też ujawniają się w ciągu dnia gdy nadmiar sebum za późno zbiorę.
Postanowiłam też kupić lekki krem na noc, który by mi te zmarszczki zmiejszył. Efekt?

-brak zmiejszenia zmarszczek, a nawet zmarszczki na czole mam przez cały dzień!
-nawilża tak mocno, że po 2-3 dniach pod rząd leczę ściekające wręcz z twarzy sebum
-Mam po nim rozszerzające się pory (większe niż zwykle)

+opakowanie
+cena

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Fantastyczny

Super konsystencja, wchłania się rewelacyjnie, nie zostawia na twarzy tłustej warstwy. Nie zapycha, nie uczula, zapach bardzo delikatny i świeży. Cena bardzo przystępna no i jest dostępny w wielu drogeriach. Właściwie ma tylko jeden minus jak dla mnie mógłby na noc lepiej nawilżać. Ale i tak 5 z plusem za resztę ! Kremik jest średnio wydajny.

Całkiem fajny

Krem dobrze i szybko sie wchłania, nie zostawia tłustej warstewki na skórze. Dobry dla tych którzy lubią lekkie kremy na noc, nie obciążające niepotrzebie skóry. Dobrze nawilża i pozostawia skórę miękką i delikatną. U mnie poradził sobie nawet z łuszczącym sie naskórkiem na czole.