L'Oreal Paris, Elseve Nutri-Ceramidy, Maseczka wzmacniająca (stara wersja)

L'Oreal Paris, Elseve Nutri-Ceramidy, Maseczka wzmacniająca (stara wersja)

Maseczka do włosów suchych, zniszczonych lub łamliwych.
Działa jak prawdziwy koncentrat odżywczy i system zapobiegający łamaniu się włosów. Włosy stają się bardziej błyszczące, miękkie, bardziej odporne, dogłębnie odbudowane od nasady, aż po same końce.
Aksamitna, łatwo rozprowadzająca się konsystencja.
Czas pozostawienia na umytych i wytartych włosach 3 minuty.

ulubiona

Maska ta znakomicie działa na moje włosy. Miałam wiele odzywek profesjonalnych , jednak ten produkt spokojnie im dorównuje a nawet spisuje się znacznie lepiej. I to za nie duże pieniądze. Ja trzymam ja około 3 minut. Uzywam jej 2 razy lub 3 w tygodniu. I efekt jest naprawdę super. L\'oreal ma naprawdę swietne maski do włosów .

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duża maska

przecietna

Maska nie sprawuje sie w odbudowie przynajmniej ja nie zauwazylam efektow po regularnym stosowaniu. Konsystencja plynna a wiec mniej wydajna niz np. maska z loreala z serii wygladzanie, zapach taki sobie, cena dosc wysoka ogolnie szkoda kasy. Drogie nie znaczy dobre , maski cechuja sie tym ze sa skuteczniejsze niz odzywki, wnikaja wglab i trwalej odbudowuja strukture wlosa. Zamiast zoltej loreala nutri ceramidy polecam wygladzanie, ten sam efekt a nawet lepszy bo dyscyplinuje wloski bardziej niz ta, dodatkowo wygladza no i mniej kosztuje:)

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

Super maska!

Po zużyciu 2 opakowań mojej włosy się odbudowały. Zaczęłam nawet słyszeć pozytywne opinie na temat moich włosów. Wygładzone, lśniące, końcówki nieprzesuszone. Bardzo dobra odżywka.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez 2 -3 miesiące, niestety potem nie mogłam jej nigdzie dostać

Dieta na AZS

Bardzo dobra maseczka

Daję cztery *, bo nawilża, nie rozprostowywuje moich fal, włosy ładnie się po nim błyszczą, końcówki nie rozdwajają. Stosowałam go razem z odżywką i szamponem i maską z tej serii.
Nie uczula
Spełnia swoje zadanie:)
I nie obciąża

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, bo przez pewien czas nigdzie nie można było jej dostać.
Teraz już jest w sklepach

Działa silnie,ale obciąża

Lubiłam jej używać- przyjemny, cytrusowy zapach, włosy odżywione, wygładzone i błyszczące ale nie nadaje się do cienkich włosów- bardzo je obciąża. Sprawdza się jako ratunek dla suchych włosów.

Używam tego produktu od:2-3 lata temu

b.dobra

przy moich rozjasnianych włosach sprawdza sie bardzo dobrze.włosy na nawilzone, latwo sie rozczesują, po wysuszeniu miekkie w dotyku. od jakiegos czasu uzywam samych odbudowująco- wzmacnajacych produktów do włosów i musze przyznac, że moje włosy jakby wogóle nie przechodziły rozjasniania, kondycja jest bardzo dobra.z tej samej serii uzywam szamponu do włosów. Maski uzywam na zmianie z odzywka z innej firmy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

srednia

Nie za bardzo spodobala mi sie ta maseczka. Co prawda nie zrobila mi zadnej krzywdy, ale jakos nie lubilam jej uzywac. Moze to ze wzgledu na niezbyt przyjemny, dla mojego przynajmniej nosa, zapach. Troszke odzywia wlosy,wygladza, ulatwia rozczesywanie, ale wyraznych efektow nie zauwazylam. Nie rozni sie wiele od zwyklej odzywki.

Używam tego produktu od: jakis czas temu przez kilka miesiecy

Tak! Tak! Tak!

Najlepsza do tej pory maseczka, jakiej używałam. Moje absolutne KWC do włosów. Uzywam jej w zestawie z odżywką płynny jedwab Gliss Kur i ten duet rewelacyjnie działa na moje włosy. Maseczka jest gęsta i ładnie pachnie, to tak tytułem wstępu. Doskonale nawilża włosy, sprawia że są miękkie, lśniące, puszyste. Nie obciąża włosów. Ułatwia rozczesywanie - mam bardzo zniszczone końce i dzięki tej odżywce nie muszę już szarpać się godzinami ze szczotką do włosów. Rewelacja. Nie używałam nigdy profesjonalnych kosmetyków do włosów, być może kiedyś spróbuję i wtedy okaże się, że ta maseczka to jednak nie był cud kosmetyczny, dlatego daję ****.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

mmm:) bardzo się lubimy

jedna z najlepszych jakie do tej pory miałam. Dogaduje się z moimi przesuszonymi łamliwymi kudełkami po trwałej ondulacji znakomicie. Mam wrazenie, ze odzywia, przepieknie pachnie, ułatwia rozczesywanie, włosy nie są "szorstkie". Niestety przy moich włosach błyskawicznie znika z opakowania, stad 4 a nie 5.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jest OK

Jak dla moich wlosow, ta maseczka jest tanszym odpowiednikiem maseczki z serii Professional. Wlosy sa po niej miekkie, wygladzone i mile w dotyku. Takie jekie powinne byc po dobrej odzywce. Nie zauwazylam specjalnej "regeneracji". Ale ogolnie nie ma sie do czego przyczepic. Dobra odzywka za przyzwoita cene.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

narazie najlepsza

Na wstępie przyznam że z maseczek z wysokiej półki nie korzystałam więc nie porównuję z nimi.
Z tej jestem jak narazie najbardziej zadowolona. Wystarczą 3 minuty żeby zupełnie zregenerować włosy, moje są odżywione włącznie z suchymi (zapuszczam) końcówkami. Świetnie odświeża tłuste włosy, chodzi mi o ten cytrusowy zapach. Po użyciu włosy są miękkie, błyszczące, łatwo się rozczesują pomimo tendencji końcówek do kołtunów. Rewelacja.

taka sobie

Maseczka ma ładny zapach i fajną konsystencję, ale nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów.
Włosy są takie same jak po zwykłym balsamie, który spłukuję po 1 min. Fajnie zmiękczała moje suche włosy, łatwo się rozczesywały ale zawsze musiałam uważać żeby nie spłukać jej całkowicie, bo wyedy efekt był żaden.

ilość zużytych opakowań: 1