Cacharel, Eau d'Eden

Cacharel, Eau d'Eden

Cacharel Eden - zapach stworzony w 1994 roku, po Anais Anais stał się jednym z popularniejszych zapachów. Bukiet świeżych kwiatów w połączeniu z białym piżmem pobudza wyobraźnię, uwalnia moc i siłę. To świeży orientalno-kwiatowy zapach doskonały na każdą okazję.

Cena: 132 zl / 30 ml

Kwintesencja kobiecości w delikatnym kwiatowym stylu.

Ja w tych perfumach czułam same kwiaty i o ile wtedy zapachów kwiatowych nie lubiłam, tak po te sięgałam zawsze z dużą przyjemnością.Jak dla mnie najładniejszy kwiatowy zapach, dawał mi relaks i odprężenie.Ten flakon zawiera kwintesencję kobiecości, ale absolutnie nie wampa, ale kobiety subtelnej i delikatnej.Faktycznie czułam się w nich jak w kwiatowym raju.Może przedawkowałam, bo przy czwartym opakowaniu mnie znudziły i poszły w świat.Bardzo ubolewem, iz zostały wycofane.Flakon ładny w swej prostocie, trwałość superowa.To zapach, za którym się tęskni, a mam takich niewiele.

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe, czwarte kilka psiknięć.

Były piękne

Owszem, że kupiłabym! Gdyby to było możliwe.
Szkoda, ze wycofany.
Używałam go dawno dawno temu, kiedy kochałam najmocniejsze zapachy świata (LouLou Cacharel itp)
Po przesycie przychodził czas na Eau d\'Eden, które były świeże, powietrzne, deszczowe, słodkie, zmysłowe i nie męczące.
Trwałe.
Zapach jak prąd taki, kiedy po stagnacji zimowej, mroźnym zastoju nagle przychodzi ciepły prąd powietrza i następuje odwilż. Pierwsza po długiej zimie odwilż. Powietrze nawet w mieście dostaje świeżej dzikości, jest przesycone prądem. Jest morskie, bryzowe i mocne. Wieje ciepły wiatr, śnieg się skrapla i wszystko jest przesycone zapachem czystej wody i wiatru.
Tak działał na mnie ten zapach.
Włączała mi się euforia, siła, radość.
Niesamowicie energizujący. Łezka mi się w oku kręci, że już go nie ma.
Za to pół gwiazdki w dół:(

Używam tego produktu od: kilkanaście(!) lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 100 ml

Zmysłowa kobieca kompozycja ..

Jakże inne.Z gatunku -zapamiętam! Ty zapamietasz i Ciebie zapamietają.Miałam je 2 lata temu.Długo sie opierałam zakupowi.Ale jak to mówią-do każdego zapachu trzeba dorosnąć;)Niebiańska czystość ,zaprawiona dużą dozą namietności.Każdy sie pytał-czym pachnę.To miłe wiedzieć,że jestes w kręgu zainteresowania.Nie ważne było dla mnie,co w danym sezonie było modne wśród zapachów.Bylam ubrana w Eden i wodziłam na pokuszenie.I wspominam to ubranie z ogromną czułością..To zapach ,który podbija serca..Ocean,słone kropelki na opalonej skórze..i ten sekretny zapach ..Enigma....Połączenie zmysłowej kombinacji..i jakże miłe wspomnienie..

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Nic dwa razy się nie zdarza..

Nie spodziewam się, że ktoś wyprodukuje piękniejszy zapach.Bo jak stworzyć konkurenkcje dla doskonałości...
Zapach kobiecy, ciepły a jednocześnie radosny , świeży ; czystyi szlachetny jak diament :)
Takim go zapamiętałam. Od wielu lat nie jest dostępny na rynku, kilka perfumerii internetowych też swojego czasu przeczesałam.
Szkoda..
Niektóre Wizażanki mają go jeszcze w zapasach -zamrożony? :)

Używam tego produktu od: dawno, dawno temu
Ilość zużytych opakowań: tylko próbki, w czasach studenckich nie kupowałam pełnowymiarowych opakowań perfum

cudowny, niepowtarzalny, wyjątkowo trwały

Niezwykły, cudny, kobiecy zapach. Delikatny i subtelny, niemal stworzony z mgły i wiatru... Lekki, kwiatowy, pasuje do mnie, podkreśla moją kobiecość. Zapach mojej młodości, minionych lat. Pierwsze perfumy Eau d\'Eden dostałam od mamy, kiedy zdałam maturę, kilkanaście lat temu. Były takie dziewczęce, delikatne, ale zarazem bardzo trwałe... Do niedawna miałam jeszcze pół butelki, używanej od kilku lat na specjalne okazje. Zapach w ogóle nie wywietrzał, ciągle był tak zmysłowy, a zarazem niewinny...

Byłam bardzo rozczarowana, kiedy go wycofali, długo nie mogłam znaleźć podobnego... Nic z oferty Cacharela mi nie odpowiadało... Potem chyba dojrzałam do cięższych, bardziej kobiecych, mocniejszych zapachów i ta połówka butelki powędrowała do znajomej, która chyba jednak nie potrafi docenić tego zapachu...

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla mnie to najpięknieszy zapach jaki istnieje !!!

To zdecydowanie mój nr 1 jeśli chodzi o zapach !!!
Przepiękny, intensywny, urzekający i świeży.
Bardzo kobiecy, powiedziałabym nawet bardzo erotyczny zapach, który ciągnie za sobą zmysłową aurę, działa jak wabik na mężczyzn...
Długotrwały, bardzo długo utrzymuje się na skórze, nie uczula (przynajmniej mnie).
To zapach kwiatów, owoców i piżma, tak mi się wydaje...
Niestety został jakiś czas temu wycofany i nie mogę zastąpić go żadnym innym...
Cały czas szukam bezustannie w perfumeriach i nic !!!
Naprawdę szkoda bo to zapach szczególny, jednak łudzę się, że kiedyś jeszcze uda mi się go nabyć.
Ilość zużytych opakowań: kilka

Czyste przejrzyste piekno

Ten zapach jest jak tchnienie lata, jak delikatna laka musnieta sloncem, jak kolorowe motyle, rosa, piekne zrodelko z krystaliczna woda...

Kocham ten zapach, jest moj od wielu, wielu lat - nie potrafie go zapomniec, nie potrafie go nie miec, pokochalam go od pierwszego niuchniecia jest kwintesencja kobiecosci w pelni swoich najlepszych lat, swiadomej kobiecego piekna, otoczonej niewidzialna aura.

Ten zapach to marzenie o czyms czystym , prawdziwym, szczerym, niezmiennym i niepowtarzalnym.

Jedne z trzech najpiekniejszym perfum jakie znam - sa wszystkim tym co piekne, swieze i radosne.

Uwaga zapach ten znaczaco rozni sie od klasycznego Edenu

Używam tego produktu od: nastu lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

piekne

Piękny wodny, swieży, ale i cieply zapach. Wspaniałe i bardzo niepowtarzalne, jak bardzo niech swiadczy problem ze znalezieniem podobnego zapachu. Szukam,ale nie moge nic znalezc. Bardzo dobra trwałość.
Jedne z moich ulubionych

Unikalne

Unikalny zapach - to esencja świetlistej, nie cytrusowej świeżości. Bardzo przejrzysta kompozycja, czuć jakieś egzotyczne rośliny, lekką słodkość. Z oryginalnym klasykiem łączy Eau dEden ta sama nuta w głębi, ale Eau dEden to moje ukochane perfumy, które nieodmiennie budzą zachwyt.

Oczywiście obecnie są wycofywane z perfumerii, są jak ginący wspaniały gatunek ;) Jeśli polujecie na nie na Allegro, to ja jestem Waszym godnym przeciwnikiem w licytacji :).

Używam tego produktu od:8 lat

rajski;)

Dawno dawno temu stał na półce mojej kuzynki, wówczas jakoś specjalnie mnie nie kręcił. A flakonik nie świadczył o tym jak śliczna jest jego zawartość Zapach stary ale jary i wręcz uniwersalny.

Wg mnie jeden z wyśmienitszych zapachów owocowo-kwiatowych. Jest krystaliczny, troszkę musujący, dość słodki ale lekki w odbiorze i niezwykle intensywny (i trwały). Ja osobiście nie wyczuwam żadnych owoców. Zielony kolor i nazwa bardzo do niego pasują. Czując go na sobie mam przed oczami obraz małego stawu gdzieś w rajskim ogrodzie, bujną roślinność i kolorowe papugi siedzące na gałęziach drzew. Ciężko porównać mi go do innych zapachów, jest baaardzo oryginalny! Miękko się układa na skórze. Odjęłabym gwiazdkę za flakon ale skupiam się przede wszystkim na zapachu więc daję maxa. Używam tego produktu od: ..
Ilość zużytych opakowań: miniatura

ok

Nie moge zaliczyc tego zapachy do brzydkich, ani tez do ładnych. Dla mnie jest całkiem przyjemny, ale czegos mu brakuje. Ciekawy mix owocowy, ale nie wyczuwam w nim rozy i dobrze, bo nie lubie tych kwiatow w perfumach. Podszyty pizmem i drzewem sandalowym co daje delikatna słodkosc. Chetnie widziałabym go ubranego w jakas kolezanke, ale niekoniecznie mnie.
Dobrze, ze zostal pozbawiony swoich skladnikow z wersji podstawowej co dalo kompozycje o wiele lepsza. Dla mnie to po prostu zapach neutralny.
Buteleczka całkiem ok. Trwałosc bardzo dobra.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

piekny ale...

zapch jest przesliczny-lekki, swiezy, jakby sie bylo wieczorem na lace nad rzeczka:)mialam go juz 2 razy i pewnie kiedys sobie jeszcze kupie.ale niestety ma jedna wade-jest nietrwaly a ja tego nie znosze...i tak mi szkoda, ze taki ladny a taki ulotny

Używam tego produktu od:kiedys uzywalam