Equilibra, Aloe Shampoo (Szampon aloesowy)

Equilibra, Aloe Shampoo (Szampon aloesowy)

Idealny do łagodnego mycia włosów i skóry głowy dla całej rodziny. Surfaktanty na bazie roślinnej zawarte w składzie szamponu łagodnie oczyszczają. Działanie ochronne aloesu zwiększa tolerancję skóry na produkt.
Dlaczego aloesowy szampon?
- wysokie stężenie aloesu: 20%, szampon wzbogacony pierwiastkami sladowymi soli z morza martwego o działaniu remineralizującym,
- surfaktanty na bazie roślinnej,
- nie zawiera detergentów SLES i SLS,
- nie zawiera parabenów,
- nie perfumowany.
Niewielką ilość szamponu nanieść na wilgotne włosy. Myj głowę, lekko masując włosy u nasady opuszkami palców. Na koniec delikatnie spłucz ciepłą wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.

Przyjemny

Szampon jest bardzo gęsty i wystarczy odrobina aby umyć cale włosy. To sprawia, że jest bardzo wydajny. Mocno się pieni. Używam go od miesiąca i nie wiem czy ubyło mi pół butelki. Zapach jest naturalny i praktycznie nie wyczuwalny podczas mycia więc raczej nikomu nie będzie przeszkadzał, chyba, że ktoś lubi czuć intensywny zapach, to tutaj się raczej tego nie doszuka. Lekkie nutki ziół to jedyny zapach jaki można poczuć. Szampon bardzo dobrze myje, oczyszcza włosy. Doskonale radzi sobie z olejami, silikonami i innymi substancjami. Włosy po umyciu są szorstkie i aż słychać ich skrzypienie, co oznacza, że dobrze oczyszczone. Lekko unosi czuprynę, delikatnie zmniejszając jej przetłuszczanie. Po wysuszeniu czupryna, jest gładka, miękka w dotyku, nawilżona i ładnie się błyszczy. Niestety mam plączące się włosy, dlatego u mnie bez odżywki ani rusz. Włosy nie puszą się i wyglądają na zadbane i zdrowe.

Wysusza. Mało wydajny.

Szampon wysusza mi włosy i skórę głowy.. Opakowanie 250 ml starczyło mi tylko na 20 myć, czyli ponad 12 ml na jedno mycie, przy 8ml Garniera z olejkiem rycynowym.

Aloes

Uwielbiam delikatny zapach aloesu a ten szampon nie dość że przyjemnie pachnie to moje włosy po umyciu są nawilżone, odświeżone, nie obciążone a do tego ślicznie pachną świetny szamponik.

Bardzo dobry

Mam mocno zniszczone i osłabione włosy, jednak postanowiłam poszukać rozwiązania nie wśród drogich, popularnych marek, tylko na działach dermo i naturalnych. Tak napotkałam ten szampon. Cudownie pachnie, jest wydajny i przyjemny w użyciu, a włosy po nim są bardziej miękkie i lśniące. Może nie jest cudotwórcą (wciąż szukam większej regeneracji), ale warto go polecić wszystkim osobom, które chciałyby dać kopa swoim "smutnym" kosmykom

Pięknie pachnie i dobrze czyści włosy

Moim zdaniem szampon nie jest agresywny dla włosów ani dla skóry głowy, a u mnie te strefy są bardzo wrażliwe i skłonne do podrażnień, łupieżu itd. Szampon aloesowy od Equilibra ma przepiękny zapach słodko-aloesowy, nie pieni się jakoś bardzo mocno - trzeba go trochę rozmasować na głowie, ale po umyciu włosy są bardzo świeże i przyjemne w dotyku. Zapach utrzymuje się na włosach, ale jest odczuwalny tylko przy bliskim kontakcie. Moich długich włosów nie plącze i odżywka nie jest obowiązkowa. Nadaje się do codziennego używania. Naprawdę lubię go używać i w 100% spełnia moje oczekiwania.

Rozczarowanie

Mega rozczarowanie. Pomimo tak licznych pozytywnych recenzji szampon wywołał swędzenie i łupież. Posiada w swoim składzie inny silny detergent ALS. Włosy początkowo były miękkie i nawilżone, niestety do wieczora zdążyły się przetłuścić u nasady i cały dzień utrzymywał się świąd głowy.

Nie od pierwszego razu, ale jak dotąd na stałe

To moje drugie podejście do szamponu, nasz pierwszy kontakt miał miejsce jakieś 2-3 lata temu, pamiętam , że wtedy nie przypadł mi jakoś szczególnie do gustu. Potraktowałam go jako przeciętny, a że kocham próbować nowych produktów nie wracałam do niego. Pozytywne opinie i słabsza kondycja włosów rozjaśnianych zimą skłoniła mnie, aby do niego wrócić, jednak jak zauważyłam ma zmienioną szatę graficzną, ( nie wykluczone, że miały miejsce jakieś zmiany w składzie ).

Szampon skradł moje serce w zupełności. Chociaż moja miłość do testowania i próbowania nowych produktów jest zbyt silna, aby stał się tym jedynym w mojej łazience, to a pewno zasługuje na miano pewniaka i mojego ulubieńca, którego zdarza mi się jednak zdradzić.

Moje włosy są rozjaśniane, grubsze, skłonne do przesuszenia i puszenia. Patrząc na to, że moje włosy nie do końca lubią się z aloesem spodziewałam się małej katastrofy, ale ku mojemu zdziwieniu ona nie nastąpiła.

Szampon na pewno ma doskonały skład, co sprawia, że naprawdę odżywia włosy ( tak, też jestem w szoku, że szampon może to robić), są one mięsiste, nawilżone, dociążone, a przy tym nie są spuszone, przeciążone, czy nie strączkują się- niemożliwe staje się możliwe! Skóra głowy go kocha, bardzo łatwo ulega podrażnieniu, ale nie w towarzystwie tego Pana, on ją koi, nawilża po prostu pielęgnuje. Na pewno nie wzmaga przetłuszczania, włosy ładnie wyglądają nie są obciążone, a nawilżenie utrzymuje się przez dłuższy czas.

Wydajność jest zniewalająca, ponieważ jednak szampon z racji delikatnego składu nie pieni się mocno, to automatycznie się go więcej aplikuje, jednak ku mojemu zdziwieniu, przy myciu włosów 1-3 razy w tygodniu, po 1,5 miesiąca użytkowania jest nadal 1-3 opakowania, co jest naprawdę świetnym wynikiem.

Butelka i konsystencja są przyjemne i na pewno nie sprawiają problemów. Zaznaczę też, iż szampon cudownie pachnie, o ile nie jestem najlepsza w identyfikacji zapachów, to mnie osobiście kojarzy się on ze świeżością, kosmetykiem dziecięcym, co więcej ten jakże przyjemny zapach, choć bardzo delikatny utrzymuje się jeszcze dłuższy czas po myciu.

Słabo jest z dostępnością, bo jednak niewiele drogerii stacjonarnie ma to cudeńko w swoim asortymencie, ale od czego są zakupy online.

Fanstastyczny

Moje włosy są cienkie i delikatne, rozjaśniam je od lat. Mycie włosów klasycznymi szamponami z drogerii z sls'ami tylko pogarsza ich stan. Wysuszają się i rozdwajają na końcach. Odkąd zaczęłam używać szamponów z delikatniejszą formułą myjącą jest znacznie lepiej. Moim faworytem jest właśnie szampon aloesowy. Delikatnie oszcza skórę głowy i włosy. Skóra głowy przestała mi się tak przetłuszczać jak przy innych szamponach. Cena trochę wysoka, ale za dobrą jakość trzeba zapłacić, więc nie narzekam.
Szczerze polecam. do włosów rozjaśnianych :)

Doskonały

Na ten szampon wpadłam zupełnie przypadkiem - dostałam próbkę w drogerii. Mam włosy przetłuszczające, cienkie, bez objętości. Stosuję wyłącznie szampony o konsystencji żelowej, przezroczystej.

Mój hit

Miałam go już kiedyś i postanowiłam jeszcze raz go wypróbować.Jestem bardzo zadowolona z tego szamponu, ma świetny skład, aloes jest bardzo wysoko i jest go aż 20%. Moje włosy kochają aloes i widzę, że ten szampon świetnie na nie działa. Zamiast SLS produkt zawiera ALS lżejszy składnik odpowiadający za pienienie się kosmetyku. Rzeczywiście wystarczy kropla by powstało sporo piany.Włosy po umyciu są miękkie i dobrze się rozczesują. Szampon nie wywołuje łupieżu i jest delikatny dla skóry głowy.Włosy nie są obciążone ani nie przetłuszczają się. Jak dla mnie to jeden z lepszych szamponów.

średnio

miły i delikatny zapach, dobrze czyści włosy,
jest bardzo wydajny i mocno się pieni.
Skład nie jest najgorszy

Niestety strasznie puszy włosy przez co muszę
nakładać więcej olejków. niestety z tej serii tylko
szampon jest dobry, reszta, bardzo marnie.

Świetny

Myję włosy codziennie. Mam włosy do połowy szyi o przeciętnej gęstości i średniej porowatości. Co noc lub dwie 2 nakładam olej na włosy i skórę głowy. Szampon domywa olej, włosy po nim są miękkie i uniesione. Skład szamponu jest cudowny. Polecam co 4 mycie użyć mocniejszego szamponu by porządnie oczyścić włosy.

Boski na włoski!

Szampon jest jednocześnie skuteczny i superdelikatny, nie plącze włosów, nawet, gdy zapomnę o odżywce.
Minusem jest cena, przez wzgląd na nią szampon stosuję rotacyjnie np.z PetalFresh