Equilibra, Aloe Shampoo (Szampon aloesowy)

Equilibra, Aloe Shampoo (Szampon aloesowy)

Idealny do łagodnego mycia włosów i skóry głowy dla całej rodziny. Surfaktanty na bazie roślinnej zawarte w składzie szamponu łagodnie oczyszczają. Działanie ochronne aloesu zwiększa tolerancję skóry na produkt.
Dlaczego aloesowy szampon?
- wysokie stężenie aloesu: 20%, szampon wzbogacony pierwiastkami sladowymi soli z morza martwego o działaniu remineralizującym,
- surfaktanty na bazie roślinnej,
- nie zawiera detergentów SLES i SLS,
- nie zawiera parabenów,
- nie perfumowany.
Niewielką ilość szamponu nanieść na wilgotne włosy. Myj głowę, lekko masując włosy u nasady opuszkami palców. Na koniec delikatnie spłucz ciepłą wodą. W razie potrzeby powtórz czynność.

Prawdziwy HIT!

Szampon idealny. Cudowny skład, który ma dokładnie robić to, co robi - czyli myć skórę głowy, delikatnie się pieni, jest łagodny dla skóry głowy, nie podrażnia oczu.

NIE ZAWIERA SLSÓW.
Przy mojej głowie, borykającej się z łysieniem i stosowaniu codzienne leków na bazie spirytusu mój skalp jest mocno podrażniony. Często skóra sama mi się "sypie", gdyż jest tak sucha. Szampon dokładnie ją nawilża, a jego działanie jest tak dobre, że odstawiłam produkty emolientowe.

Dostępność w Hebe.
Co prawda jak na szampon jest dość drogi, ale wart swojej ceny. Polecam!

beznadziejny

Po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji postanowiłam kupić ten szampon niestety okazał się totalną porażką, po jego użyciu włosy przetłuszaczają się częściej niż zwykle, do tego niesamowite swędzenie głowy...

Nieciekawy

Skuszona pozytywnymi opiniami włosomaniaczek, kupiłam ten szampon i szybko pożałowałam. Szampon robił mi z włosów siano, wysuszył skórę głowy, spowodował swędzenie i łupież. Nie był też tani, więc szkoda go było wyrzucić. Jakoś go zmordowałam, ale spowodował więcej szkód niż pożytku. Dobrze, że nie kupiłam go z maską.

WŁOSY lokówka

bez szału

Kupiłam zachęcona składem i opiniami. Niestety na moich suchych włosach nie robi nic, ani nie szkodzi ani nie pomaga. Niefortunnie kupiłam produkt razem z maską. Przy połączeniu jednego z drugim mam całkowite siano na głowie. Cena nie jest wygórowana ale tańsze szampony lepiej sie sprawdzały od tego.

inny skład inne działanie?

20 % aloesu przekonało mnie do tego szamponu tak samo jak brak sls, sles oraz parabenów. Podobno ma w składzie substancje nieuczulające. Niestety na mojej głowie widać co innego. Nie wiem czy to wina składu, ponieważ różni się od tego podanego tutaj. W moim produkcie znajduje się na 4 miejscu Cocamidopropyl Betaine (dzięki któremu może wysuszać się skalp) zamiast Lauramidopropyl Betaine. Oprócz wysuszenia skóry głowy odczuwać można swędzenie, tworzy się łupież a do tego zwiększone wypadanie włosów. Próbowałam kilka razy wrócić do niego niestety się poddałam, szkoda moich włosów. Może gdy znajdę ten szampon z odpowiednim składem to spróbuję. Na ten moment odradzam

Rozczarował mnie

Pierwsze użycie - pełen zachwyt! Włosy oczyszczone, uniesione u nasady, ładnie układające się. Przyjemny zapach, dużo piany, brak plątania, uczucie nawilżenia. Każde kolejne zastosowanie było mniej przyjemne - oczyszczanie coraz słabsze, brak uczucia świeżości, szybkie przetłuszczanie się włosów, swędzenie skóry głowy, włosy w strąkach.
Odstawiałam więc szampon i wracałam do niego po tygodniu lub 1,5. I znowu początkowy zachwyt zamieniał się w rozczarowanie.
Kilka podejść do niego pozwoliło mi na sformułowanie wniosku, że on po prostu słabo oczyszcza. Stosowany bezpośrednio po innych szamponach dawał fajny efekt po jednym użyciu, bo jedno użycie nie obnażało jego wad i nie zdążyło zniweczyć oczyszczenia, jakie zapewniał jego poprzednik. Każde kolejne jednak powodowało, że skóra i włosy były coraz brudniejsze, coraz mniej świeże, bo szampon za słabo je mył.
Pozycja absolutnie nie dla mnie.

Pozytywne zaskoczenie, ale nie dla mnie

Moje włosy są cienkie i są wszędzie. Jest ich pełno i strasznie się puszą. Z tego wyłącznie względu po zużyciu pierwszego i jedynego w moim zyciu opakowania tego cudeńka muszę się z nim rozstać. Szkoda, bo czuję, że to dobry produkt.
Moje włosy są po nim widocznie i odczuwalnie nawilżone, odnoszę wręcz wrażenie, że pogłębił ich kolor. Bardzo łatwo się rozczesują, stosowałam go nawet bez odżywki i też było nieźle. Ale ten puch. Szampon pogorszył stan spuszenia i wyszło po nim pełno sprężynek, czego nie znoszę.
Pozytywnie zaskoczyła mnie jego wydajność. Dobrze się pieni i bardzo dobrze oczyszcza. A ten zapach cudo, wyraźny aloesowy, słodki, ale nie duszący, sama przyjemność. Opakowanie niewielkie, ale starcza. Produkt jest gęsty. Cena w promocji jak najbardziej do przyjęcia, zwłaszcza jak na taką słuszną zresztą renomę i fantastyczny skład.
Jestem na tak, ale nie odpowiada on do końca moim potrzebom. Mimo to zachęcam do spróbowania, bo warto.

Niesamowity szampon

Zaznaczam, że moja recenzja dotyczy nowej wersji szamponu - z dodatkiem pokrzywy. Załączam zdjęcie.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że to najlepszy szampon, jaki miałam. Szczególnie, że ma tak dobry skład! Szampon nie zawiera SLSów i SLESów, (ani PEG-ów i parabenów), a jedynie łagodne detergenty i całkiem dobrze się pieni. Dobrze domywa skalp i włosy, które po użyciu są miękkie, sypkie i wygładzone. Czuć, że włosy są nawilżone po użyciu. Nie stosowałam go nigdy bez odżywki/maski, ale wydaje mi się, że i wtedy mógłby się dobrze spisywać. Póki co jestem w tym szamponie zakochana i nie chcę innego.

Moje włosy:
Długie, proste, niskoporowate z lekką skłonnością do puszenia.

Niezły

Szampon ma ładny zapach i odpowiednią konsystencję. Łatwo się rozprowadza na włosach i dobrze pieni. Całkiem nieźle oczyszcza skórę głowy. Włosy nie są po nim przesuszone, ale mam wrażenie że przez zawartość aloesu puszny moje włosy. Wydaje mi się, że nie będzie odpowiedni dla osób z włosami które nie tolerują humektantow. Ogólnie jestem na tak, ale szału nie ma.

Przyjemny

Szampon jest bardzo gęsty i wystarczy odrobina aby umyć cale włosy. To sprawia, że jest bardzo wydajny. Mocno się pieni. Używam go od miesiąca i nie wiem czy ubyło mi pół butelki. Zapach jest naturalny i praktycznie nie wyczuwalny podczas mycia więc raczej nikomu nie będzie przeszkadzał, chyba, że ktoś lubi czuć intensywny zapach, to tutaj się raczej tego nie doszuka. Lekkie nutki ziół to jedyny zapach jaki można poczuć. Szampon bardzo dobrze myje, oczyszcza włosy. Doskonale radzi sobie z olejami, silikonami i innymi substancjami. Włosy po umyciu są szorstkie i aż słychać ich skrzypienie, co oznacza, że dobrze oczyszczone. Lekko unosi czuprynę, delikatnie zmniejszając jej przetłuszczanie. Po wysuszeniu czupryna, jest gładka, miękka w dotyku, nawilżona i ładnie się błyszczy. Niestety mam plączące się włosy, dlatego u mnie bez odżywki ani rusz. Włosy nie puszą się i wyglądają na zadbane i zdrowe.

Super!

Piękny zapach, łatwo się nakłada, dobrze pieni i łatwo spłukuje. Dobrze czyści skórę głowy, nie podrażnia. Włosy są po nim delikatne, miękkie, błyszczą się i łatwo się je rozczesuje.

Rewelacja!

Mój ukochany szampon! :) Uwielbiam go i co jakis czas do niego wracam. Bardzo dobry dla włsów wysoko i średnio porowatych.

+ skład - ziołowy bez sls
+zapach - piękny delikatny
+ nawilża włosy
+nabłyszcza
+bardzo łatwo rozczesują się
+ cena 14.90 za 250 ml
+ ogolnie wzmacnia

- za to że ciągle go za mało w sklepach :(