Nivea, Nivea Sun, Krem po opalaniu z dodatkiem samoopalacza

Nivea, Nivea Sun, Krem po opalaniu z dodatkiem samoopalacza

NIVEA Sun krem po opalaniu przedłużający opaleniznę pielęgnuje skórę i utrwala jej naturalny, wakacyjny kolor. Kompleks przedłużający opaleniznę utrwala kolor opalonej, wierzchniej warstwy skóry.
Łatwo wchłanialna formuła wspomaga utrzymanie właściwego nawilżenia skóry, zapewniając jej elastyczność, a witamina E chroni ją przed przedwczesnym starzeniem spowodowanym działaniem promieni słonecznych.
Krem zawiera niewielką ilość samoopalacza.
Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada atest PZH.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Dihydroxyacetone, Stearyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Trisodium EDTA, Sodium Citrate, Xanthan Gum, PEG-4 Laurate, PEG-4 Dilaurate, Butylparaben, Ethylparaben, PEG-4, Iodopropynyl Butylcarbamate, Isobutylparaben, Propylparaben, Parfum

Cena: ok. 25 zł

Nie doceniałam go...

Nie doceniałam go, gdy był dostępny - teraz mogę tylko powspominać :-)
Balsamu używałam chyba z 8 lat temu - wtedy trochę przeszkadzał mi zapach, ale teraz stwierdzam, że był niezawodny, co rekompensowało charakterystyczny lekki aromat.
Ogólnie chciałabym nadmienić, że nie lubię samoopalaczy i nigdy ich nie używam, ale dzięki temu balsamowi miałam opalenizną, jakiej nigdy już nie udało mi się osiągnąć - równą, złocistą i wyjątkowo długotrwałą. Nigdy nie miałam problemu z jakimikolwiek zaciekami, ale co ważne byłam dość mocno opalona i stosowałam ten balsam równolegle opalając się na słoneczku - efekt był niesamowity...
Pomimo tego charakterystycznego samoopalaczowego zapaszku chętnie bym go jeszcze kupiła, gdyby był dostępny - no ale niestety...

Używam tego produktu od: kilka lat temu...

Szkoda, że już go nie ma :(

Uwielbiałam ten krem po opalaniu i do tej pory nie znalazłam godnego jego zastępnika... Dzięki niemu opalenizna utrzymywała się naprawdę bardzo długo, a dzięki dodatkowi samoopalacza była jeszcze bardziej intensywna, dlatego bardzo ale to bardzo szkoda mi, że go wycofali.
Jedynym minusem było, że ślady samoopalacza zostawały na dłoniach i ciężko było je zmyć.
Ale generalnie był super!
Jeżeli ktoś też był z niego tak zadowolony jak ja i znalazł dobry jego zastępnik, dajcie znać! :)

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie Miłe Wakacje :/

Przypadkowo teraz natknęłam się na niego w katalogu i przypomniałam sobie,jaką mi zrobił krzywdę wrr..
nie rozpiszę się długo. Użyłam wraz z koleżankami tego kosmetyku dwa lata temu na wakacjach.
Miałyśmy śliczną opaleniznę i chciałyśmy ją podkreslić i utrwalić.
Wysmarowałyśmy się więc tą Niveą.

Niestety-WSZYSTKIE byłyśmy żółte.
okropnie zabarwił skórę!!
trzeba było wyszorować peelingiem tą opaleniznę :(
było mi bardzo żal.

Odradzam każdemu ten kosmetyk!!!