Blend - a - med, Complete 7 + Herbal

Blend - a - med, Complete 7 + Herbal

Complete 7 + Herbal to kompletna ochrona jamy ustnej dla całej rodziny. To pasta łącząca w sobie wszechstronną ochronę jamy ustnej pasty B-a-m Complete 7, ekstrakty z ziół dla dodatkowej ochrony dziąseł - szałwi, rumianku, melisy, rozmarynu i mięty.

Complete 7+ Herbal pomaga zachować wszystkie 7 oznak zdrowych zębów. Pomaga zapobiegać: próchnicy korony zębów, próchnicy odsłoniętych korzeni zębowych, osadowi nazębnemu, kamieniowi nazębnemu, przebarwieniom nazębnym, chorobom dziąseł, nieświeżemu oddechowi oraz dodatkowo wzmacnia dziąsła, stymuluje krążenie krwi, chroni przed bakteriami i zapewnia uczucie świeżości.

Cena: ok. 7-8 zł / 125 ml

Świetna

Lubię tą pastę. Od zawsze jest w mojej łazience, jest delikatna ale dobrze czyści ząbki :) Niestety nie mogę używać past silnie miętowych bo mój żołądek źle to znosi :( dlatego wybieram pasty ziołowe :) a ta się doskonale sprawdza :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zwyczajna, ale od zawsze

Od kiedy pamiętam znajduje sie w mojej łazience. Przywykłam do niej. Dobrze myje, zęby są czyste i oddech jest świeży. Zapobiega rożnych chorobą dziąseł i zębów. Jest wydajna i praktyczna. Polecam.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

ujdzie

Lubię pasty Blend a Med ale ta z ziołami jakoś średnio mi się podoba. Ma dziwny smak i troche słabo się pieni mimo iż nie jest żelem.
Poza tym dobrze oczyszcza ząbki, nadaje świeży oddech.
Jest niezła ale BlendaMed ma lepsze pasty.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Najlepsza jaką miałam

Moję ząbli po niej są białe, dziąsła zdrowe, dobrze się rozprowadza, jest niedroga, noszę ją w torebce i używam również jej super "siostry" Blend-a-med, Complete 7 EXTRA FRESH, która jeśli ktoś nie ma problemów z dziąsełkami jest najlepsiejsza ;)

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Taka sobie

Lubię pasty ktore dobrze sie pienia-ta pieni się srednio.Nie czysci dobrze zebow,a z przebarwieniami sobie nie radzi. Prochnica itp. no tego nie wiem jak sobie z tym radzi bo dentysta nie jestem :P
Po umyciu pozostaje dziwny posmak miety...ble..

Cena niewygorowana ani nie "wydołowana" ;]
Osobiscie wolę już colodent ktore sa lepsze i tansze :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry

przede wszystkim:
duza pojemnosc
super cena
fajnie sie pieni
dobrze rozprowadza
utrzymuje sie dlugoi swiezy zapach

ogolnie lubie pasty tej firmy

bardzo godny
polecenia

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Polecam!!!

Od wielu lat używam tylko past Blend-a-med i raczej nie mam problemów z próchnicą (jesli już to jakieś drobne, bez znieczulenia) :)

Blend-a-med Complete Herbal ma świeży, przyjemny zapach i posmak. Dobrze czyści zęby. Bardzo dobrze się pieni i jest wydajna.
Duży plus za duże opakowanie (125 ml) i brak pudełka - jest ekologiczna;)

Cena nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

zaufana

Mam wrażliwe zęby więc nie jest to pasta przeznaczona dla mnie, niemniej lubię do niej wracać. Jest łagodna ale skuteczna, świetnie usuwa osad, odświeża i jest wydajna. Wystarczy mi mała kuleczka by wymyć całe zęby. Bardzo mi smakuje - taka mięta pieprzowa.
Plus za brak kartonika, cały plastik można wrzucić do PET.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:klika

sympatyczna

Kupiłam ją ze względu na ochronę dziąseł, z którymi problemów nie mam, ale o każdej porze dnia stosuję pastę od innych problemów - profilaktycznie ;) Herbal używam po przebudzeniu. Ma fajny zielony kolor, przyjemny i łagodny smak (wolę mocniejsze, ale i tak jest ok), dobrze się pieni i oczyszcza zęby. Odświeża w stopniu zadowalającym. Pewnie kupię ją jeszcze nie raz gdy już ta mi się kończy (zakupiłam 175 ml i nakładam na szczoteczkę ile wlezie).

Używam tego produktu od: w trakcie drugiej

super

Szczerze polecam! Od lat używam past Blend-a-med i z każdej jestem zadowolona :) (no, może z tej bardzo mocnej mięty niekoniecznie, bo nie jestem fanką b.mocnych past). Próchnicy praktycznie od kilku lat nie mam(po 4 latach 2 mini-plameczki, ktore usuwane są bez znieczulenia :D) , dziąsła są zdrowe, nie krwawią, a uczucie świeżości pozostaje przez cały dzień ;)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: oj bardzo dużo :)

Świeżość ziółek.

Blend-a-med to moje ukochane pasty. Wypróbowałam chyba wszystkie wersje, jedne bardziej mi odpowiadają, inne mniej.
Najlepsze dla mnie są wersje Complete - Extra fesh i Herbal właśnie.
Tę ziołową cenię za świetny efekt swieżości, który zapewnia, rewelacyjny smak, przyjemny zielony kolorek.:D

Pasty doskonale się pienią, zapewniają zębom zdrowie, chronią przed ubytkami i kamieniem nazębnym.:)

Szczerze polecam jeśli jeszcze nie próbowałyście - warto :)

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:niezliczona ilość :D

Super

Jest fajna mialam już ja kilka razy i ząbki są zdrowe. dobrze chcroni dziąsla, usuwa przebarwienia i osad z zębów i w przeciwieństwie do past Colgate bardzo lubię każdą Blend_a_med a ta zasluguje na szczególne uznanie;) Pozdr.

Używam tego produktu od dawna
Ilość zużytych opakowań kilka