Estee Lauder, Pure Color, Gloss

Estee Lauder, Pure Color, Gloss

Błyszczyk Estee Lauder oparty na technologii ciekłych polimetrów zapewnia bogactwo koloru i blasku w połączeniu z wielowymiarowym połyskiem. Błyszczyk optycznie powiększa usta przez efekt "mocnych wibracji" (def. producenta) ultra lśniący, pełny kolor, wyrafinowany niczym "dzieło sztuki". Nie daje aż tak spektakularnego efektu jak Pure Color Crystal Gloss, nadaje się do codziennego makijażu.
Dostępny w dwunastu kolorach.

Cena: ok. 90zł / 6ml

Świetny błyszczyk!

Oceniam kolor Garnet Desire Shimmer 15.
Mam kilka sztuk tego pięknego kosmetyku i wszystkie są miniaturkami - 4,6 ml. Akurat nie było takiego koloru w Sephorze więc kupiłam od razu kilka hurtem na allegro. Oczywiście ten kolor jest do kupienia cały czas, ale coś mi się ubzdurało, że to edycja limitowana:)
Opakowanie jak przystało na Estee Lauder, czyli złoto, elegancja i prostota. Nie ma problemów z aplikacją kosmetyku, pędzelek świetnie i równomiernie rozprowadza błyszczyk.
Kosmetyk ma piękny zapach, jakby różana konfitura. Ma idealną konsystencją, bo jest gęsty, ale się nie klei i nie rozmazuje. Nawilża usta, nie zbiera się w kącikach ani też nie podkreśla niedoskonałości. Jest trwały - w moim przypadku bez poprawek wytrzymuje do 4 - 5 godzin. Nie zjada się, nawet jedzenie i picie nie bardzo mu szkodzą.
Garnet Desire Shimmer ma mikroskopijne, subtelne drobinki złota, które dają efekt rozświetlenia. Jest to dość ciemny róż, ale w ciepłej wersji właśnie dzięki drobinkom. Jako że jestem Panią Zimą, która szybko opala się latem pasuje do mnie właśnie o tej porze roku. W zimie jest nieco zbyt ciepłą barwą dla mnie.
Używam tego produktu od: wrzesień 2013I
lość zużytych opakowań: kilka miniaturek

Lubię i kolory i efekt na ustach

Mam już trzy i może będzie więcej. :-) Bardzo lubię te błyszczyki. Mają świetne kolory i drobinki, które nie wyglądają dyskotekowo na ustach. Baza błyszczyku nie ma tego plastikowo-chemicznego smaku, jaki niestety wiele innych błyszczyków ma. Błyszczyk wytrzymuje ciut za krótko na ustach, aby zasłużyć na 5 gwiazdek. Innych wad nie ma. Usta są nawilżone i miękkie po jego stosowaniu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Nie

Do kupna błyszczyku EL zachęcił mnie kolor - Rebel Violet Sparkle - piękny fiolet. Zachwycona odcieniem zapomniałam, że z błyszczykami tej firmy się nie lubię. I to niestety się nie zmieniło. Jak dla mnie mają one nieznośny zapach, lepią się, mam wrażenie wysuszonych ust i trudno mi się je aplikuje. Już dawno temu, po testach innych kolorów, miałam go więcej nie kupować, ale cóż...
Powyższe cechy go dyskwalifikują i składają się na całościową ocenę produktu. Co do obecnie posiadanego koloru - nadal jest piękny, tylko ja się w fiolecie na ustach źle czuję.
Porażka na całej linii :)

Używam tego produktu od: na przestrzeni kilku lat to to jest chyba trzecie opakowanie
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Efekt tafli na ustach

Jest to bardzo dobry błyszczyk do którego chętnie wracam, z tych górnopółkowych jeden z ulubionych. Wcześniej miałam odcień garnet desire - połyskująca delikatna czerwień.
Aktualnie posuadam kolor nr 27 pink kiss na ustach daje jedynie bardzo mocny połysk i zapewnia piękny efekt tafli. Błyszczyk jest gęsty, wydajny, mój odcień nie posiada żadnego brokatu jedynie prawie niewidoczne delikatne drobinki. Jest idealny na co dzień ponieważ podkreśla naturalny kolor ust. ma charakterystyczny zapach, nie każdemu może odpowiadać.
Na jego korzyść działa to, że od jakiegoś czasu linia tych błyszczyków całkowicie zmieniła opakowanie i teraz jest ono eleganckie i godne Estee Lauder:)
nie jest to mój KWC ale do ideału niewiele mu brakuje:)
z pewnością kupię jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 kolory po dwa opakowania

Ok, bez szału.

oceniam kolor 34 Star Ruby (sparkle)

Czerwony błyszczyk z wielokolorowym brokatem z przewagą złotego nadaje ustom miękkość i efekt \'mokrych ust\'. Nie wysusza, trzyma się na ustach w miarę długo, pięknie pachnie, ale strasznie się lepi. Delikatnie nawilża. Powiedziałabym, że ładnie podkreśla naturalną czerwień ust, nawet ten brokat mi nie przeszkadza.

13 Wired Copper (shimmer)

Beż z mocno zmielonymi złotymi drobinkami. Efekt podobny jak wyżej, delikatna poświata koloru. Usta w stylu nude to nie mój styl, ale ten błyszczyk wygląda w miarę naturalnie.

Używam tego produktu od: Luty 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 napoczęte

Bardzo przyzwoity

Skusiłam na ten błyszczyk tylko i wyłącznie przez cenę, która była wręcz śmieszna, chyba 14dolarów, a że byłam na wczasach w Cancun to musiałam sobie przywieźć pamiątke :).
Ale ciesze się, że dałam się na niego namówić bo jest całkiem niezły.

Mam kolor orchid passion- lśniący ostry róż wpadający w fiolet, świetny na wieczór ale i na dzień.
Mimo iż w opakowaniu wygląda strasznie to na ustach wygląda pięknie. Efekt nie jest jak u prostej tutki ;P, ładnie dopełnia makijaż. Odcień dobry na każdą pore roku. Zawiera delikatne drobinki, nie jakieś tandetne grudy brokatu!
Fajnie rożśwetla ale też efekt nie jest pzresadzony.

Błyszczyk urzekł mnie bo nie wsyusza.
Nie znoszę kiedy mam przesuszone usta, dlatego dosyć rozważnie dobieram szminki i błyszczyki.
Zaryzwykowałabym nawet, że mam dzięki niemu bardziej nawilżone usta, wielki plus!
Wyglądają na zadbane przez wiele, wiele godzin.

Kolejną zaletą jest naturalny efekt, który tak jak już wspomniałam wczesniej, można nosić cały dzień.
Odcień utrzymuje się cały czas w niezmienionym stanie, jedynie blasku po około dwóch godzinkach jest troche mniej, potem już troszkę złazi.

Błyszczyk jest bardzo wygodny w użyciu, opkaowanie eleganckie i funkcjonalne.

Podoba mnie się, że nie klei ust i nie jest ciężki.
Właśnie to, że jest lekki a jednak mocno napigmentowany urzeka mnie w nim najbardziej.

Najlepiej wygląda z konturówką, ja uzywam estee lauder double wear. Dobrze razem współgrają.

Niestety myślałam, że błyszczyk będzie troche bardziej trwały.
Po około 3godzinach konieczna jest poprawka.
Przynajmniej \'złazi\' z ust w przyzwoity sposób, nie roluje się. Jedynie kolor blednie.
Tu więc jakiś plus w minusie ;)

Generalnie polecam bo jest całkiem fajny, kolory w opakowaniu nie oddają w 100% efektu jaki jest na ustach :)

Najnajnaj

Jeszcze go nie ocenilam?! Moj najnajnaj gloss?!Czynie wiec natychmiast: przepiekne kolory, jak na blyszczyk wyjatkowo trwaly, wydajny,swietny zapach i smak;), latwosc aplikacji; uzywam go zawsze i wszedzie, czasem z konturowka do ust, ale nawet bez niej wyglada na ustach swietnie.Jako amatorka blyszczykow mam ich cala kolekcje, ale EL jest moim zdecydowanym faworytem, obok KissKiss i Addict.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 10?

świetny

Ów błyszczyk kocham za:
- piękny zapach (przypomina figi)
- super konsystencję - jest gęsty, ale przy tym nieklejący
- nie zbiera się w kącikach, nie podkreśla skórek
- nawilża usta
- ma się wrażenie, że pielęgnuje
- jest trwały
- piękne, eleganckie opakowanie

bardzo dobry

błyszczyk ten w odcieniu nude rose shine dostałam od TŻ na urodziny:) prezent okazał się strzałem w 10, blyszczyk ma świetną konsystencję: gęstą, odżywczą, ale przy tym nie lepi się jak klej. Nie wysusza ust, nie zbiera się nieestetycznie w załamaniach warg, pięknie, aczkolwiek delikatnie, pachnie:) Jest stosunkowo trwały, ślicznie wygląda na ustach. Dodatkowym plusem jest eleganckie opakowanie. W przypływie gotówki kupię ponownie;)

Używam tego produktu od: od października

świetny jakościowo

na ten błyszczyk trafiłam przypadkiem, byłam malowana przez wizażystkę, która zaproponowała mi kolor, po który sama pewnie bym nie sięgnęła. Po makijażu od razu kupiłam ten błyszczyk i ciągle jestem zachwycona. Opakowanie piękne, eleganckie i porządne. Sam błyszczyk bez zarzutu, nawilża usta, długo się trzyma jak na błyszczyk, nie jest ani za gęsty, ani za rzadki, aplikuje się łatwo. Ma lekko dziwny zapach, wolałabym żeby nie miał go wcale, ale w zasadzie mi nie przeszkadza. Kolor mam piękny - ciemny brudny róż z drobinkami, który o dziwo pasuje blondynce (nr 16 mod poppy). Rewelacja. Mam ochotę na inne kolory

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niemal doskonały

Używałam kolorku Praline.

Bardzo zachwycił mnie nie tylko odcień, ale także, a może przede wszystkim cechy techniczne błyszczyku.

Kosmetyk wyróżniał się trwałością, wydajnością, nie powodował sklejania się ani też wysuszania ust, czyli żadnego pierzchnięcia.

Pachniał trochę dziwnie, śliwką albo konfiturami śliwkowymi, co mi nie przeszkadzało, uznałam, że ten zapach i smak jest do przyjęcia.

Zakupiłam go bardzo tanio, nie wiem czy w regularnej cenie zdecydowałabym się, aczkolwiek jest tego wart.

Kolorówka EL w ogóle jest niemal doskonała.

Używam tego produktu od: rok temu

db, może z plusem

Błyszczyk pięknie zapakowany i nie rozczarowuje zawartością.

Trwały, bardzo dyskretny efekt. W moim przypadku problemem jest raczej to, że wybrałam zbyt beżowy odcień :D

Mógłby być nieco bardziej zwarty - wydaje mi się, że jego konsystencja w połączeniu z temperaturą ust sprawia, że staje się podatny na "rozlewanie".

Duuuży plus za pielęgnacyjne właściwości - usta są po nim naprawdę odżywione. Nie wysusza.

Generalnie błyszczyków prawie nie używam, ale ten wcale mnie do tego nie zniechęcił.