Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) - poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) - wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) - działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) - wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) - ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Mój Hit !!!!

Uwielbiam tą maskę za jej działanie oraz jej zapach. Kilka lat temu bardzo ciężko było ją dostać jednak teraz widuję ją w paru miejscach. Włosy po niej są sypkie, lejące. Czy pobudziła wzrost nie potrafię się wypowiedzieć gdyż nie odnotowałam większego przyrostu lecz ma zbawienne działanie na moje włosy więc będę jej nadal używać:)

Jak najbardziej na tak

Co tu dużo mówić... Na mnie maska wywarła początkowo bardzo pozytywne wrażenie i tak jest do teraz - naprawdę stymuluje wzrost i w dodatku przyjemnie pachnie. Zauważyłam również, że włosy stały się bardziej miękkie; ich stan ogólnie znacznie się poprawił, wypada ich o wiele mniej.
Bardzo odpowiada mi przede wszystkim skład maski - to właśnie dzięki niemu chętnie wracam do tego produktu.
Jedyne moje zastrzeżenia to wydajność oraz aplikacja.

Jedna z najlepszych

Maska, po której regularnym stosowaniu (wystarczy już jedno opakowanie) rośnie pełno baby-hair. Nie zauważyłam, aby specjalnie odżywiała moje włosy, ale też nie na tym się skupiałam. Zależało mi, aby po dość intensywnym wypadaniu, ponownie zagęścić czuprynę, a ta maska świetnie spełniła swoją rolę.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Sprawdza się

Na moich włosach maski Agafii spisują się świetnie. Co nie kupie, każda działa jak trzeba. O tej konkretnie mogę powiedzieć, że ciężko mi się odnieść do jej sztandarowej obietnicy czyli wpływu na porost włosów ale zdecydowanie poprawia ich kondycję. Włosy są mocniejsze i dobrze nawilżone. Nie mam zarzutów do zapachu. Daję jednak minus za niską wydajność, naprawdę schodzi ekspresowo, co w połączeniu z jej ceną czyni z niej, mówiąc delikatnie, produkt nie tani.

Nie polecam

Zupełnie nie polecam tej maski do włosów... Najgorszy zakup do włosów... Po pierwsze śmierdzi (haha ja porównuje ją do smrodu gryzoni :) ). Sama nie mogę ze sobą wytrzymać jak ją nakładam (szkoda wyrzucić :) ) Włosy po niej wydają się sianowate, w ogóle nie nawilżone. Nie widzę żadnych plusów tego produktu...

Nic nie robi

Nie wiem, jak ocenić tę maskę. U mnie nie narobiła szkód, ale pomóc też nie pomogła. Liczyłam, że poprawi stan moich włosów, ale była dla nich obojętna.
Dość rzadka konsystencja sprawia, że ciężko ją wydobyć z opakowania, a z włosów potrafi spłynąć. Lekko zmiękcza włosy, choć po umyciu spektakularnych efektów brak.
Zapach intensywny, dość nietypowy ale na pewno nie drożdżowy, spokojnie.
Wydajność średnia. W sumie nie polecam, jest za mało skuteczna.

to mój kolejny zawód produktem tej marki

To kit nie hit! Maska jest po prostu fatalna, przynajmniej dla mnie. A ten obiecywany wzrost włosów to pewnie na pocieszenie w zamian za te, które wypadają i to garściami! Zapach nieprzyjemny, konsystencja równie mało sympatyczna, która zachowuje się jak klej, który zbiera i zabiera razem z wodą nasze owłosienie :( Zgadzam się z moją poprzedniczką, że ta maska na pewno ma wpływ, ale na WYPADANIE włosów i jeśli taki jest jej cel, to oczywiście spełnia swoje zadanie (sic!)
ODRADZAM!

Powoduje wypadani

Kupiłam ją kilka miesięcy temu, w okresie wzmożonego wypadania. O masce czytałam wiele pochlebnych recenzji, postanowiłam więc zaufać większości. Niestety okazuje się, że moje włosy są jakieś wyjątkowe, bo za każdym razem gdy pokuszę się o użycie tej maski to przeraża mnie ilość włosów spłukiwanych w wannie i później na szczotce przy czesaniu.
Próbowałam wiele razy, na wiele sposobów: na długość, na skalp i w mieszankach z naturalnymi olejami. Za każdym razem to samo. Mam kilka innych odżywek, masek, ale żadna nie robi z włosami takiej masakry jak ta.
Nie jestem w stanie ocenić jak wpływa na porost włosów, bo używałam jej nieregularnie, za każdym razem odstawiając w kąt. Więcej już nie zaryzykuję.

Rewelacja !

Nastawiałam się do tej maseczki dosyć sceptyczniełam bo za tą cene nie oczekiwałam rewelacji ale pozytywnie mnie zaskoczyła :) Włosy po niej są mięciutkie,mniej się plączą,są odżywione i bije od nich blask.Z początku stosowałam ją tylko na skalp ale od kąd zauważyłam że ułatwia rozczesywanie to używam jej na całą długość.Niestety zapach nie jest zbyt przyjemny ale nie czuć go po zmyciu odżywki ,nie mniej jednak może komuś przeszkadzać.Mi osobiście nie podobał się ale czego się nie robi dla włosów :) tymbardziej za taki efekt i niską cene :D

Rewelacja

Na początku dość sceptycznie podchodziłam do tej marki, jednak po tak wielu pozytywnych opiniach ze strony włosomaniaczek postanowiłam sama się przekonać, szczególnie, ze cena za produkt jest naprawdę kusząca. Moje włosy bardzo polubiły się z tą maską, są po niej mięciuteńkie, błyszczące i ładnie pachną (nie każdemu ten specyficzny - chlebowy zapach będzie odpowiadał, mnie się podoba). Polecam :)

Mogłoby być lepiej

Maska jest zamknięta w opakowaniu, które pozwala zużyć ją do końca. Ma dość przyjemny zapach, który dla mnie jest ciasteczkowy. Konsystencja jest dość rzadka, dla mnie zbyt rzadka. Spływa z dłoni, a później z włosów. Musiałam nakładać jej dość dużo, żeby zobaczyć jakiś efekt na włosach, przez co w moim przypadku była mało wydajna. Rozumiem jednak, że prawdopodobnie jest tak dlatego, żeby można było nałożyć ją na skórę głowy i włosy blisko skalpu, bez ich nadmiernego obciążania i faktycznie włosy są pełne objętości, nawet po nałożeniu jej u nasady. Dodatkowo maska lekko wyprostowuje moje włosy. Niestety przy każdej próbie nałożenia na skórę głowy efektem było swędzenie, więc zużyłam ją tylko na długość.

spełnia swoją rolę

Jeżeli ktoś spodziewa się, że nałożenie maski rozwiąże problem słabych cebulek czy marnego porostu, to ten ktoś jest mega naiwny! Włos jako białkowy "produkt" organizmu potrzebuje budulca, którego źródłem jest to, co co jemy, a nie tylko to co nakładamy na siebie.
Używałam maski przez 3 miesiące, razem z kuracją dietetyczną. Maska pomogła utrzymać dobre nawilżenie skóry głowy. Nie jest to maska skierowana na ułatwienie rozczesywania ani na zapobieganie puszeniu czy podnoszeniu u nasady.
Plusy:
+ konsystencja ułatwiająca nałożenie maski na skórę głowy i masaż
+ przystępna cena
+ wraz z stosowną dietą pobudza wzrost włosa
+ poprawia ogólny wygląd i sprężystość włosa
Minusy:
- zapach utrzymujący się na włosach nawet po umyciu (nie każdemu odpowiada słodkawa, drożdżowa woń)
- inny skład na produkcie z Rosji (lepszy) i Estonii (gorszy)