Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Cena już od 7,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) - poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) - wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) - działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) - wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) - ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

już mam jej dość

Zużyłam kilka opakowań, ale jestem pewna, że to które obecnie męczę jest ostatnie. Zapach na początku mi się podobał, teraz albo się zmienił albo już mnie drażni, no normalnie nie mogę wytrzymać! Robi pióropusz na głowie, jak miałam zdrowe, niefarbowane włosy spisywała się poprawnie, a ja nie chciałam zmieniać maski, żeby się nie narażać na łupież, który wtedy zdarzał mi się często. Później po wielokrotnym rozjaśnianiu okazała się pióropuszogenna, mimo że włosy wciąż -jak na to jak je traktowałam -wyglądały względnie ok. Nie zauważyłam wzmożonego porostu, może dlatego, że moje włosy generalnie bardzo syzbko rosną. więcej nie kupię, nic specjalnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276546].usefull || 0 }}% pomocna.

Milusia ;)

Maskę kupiłam parę lat temu, gdy kolorowe eksperymenty na czuprynie spowodowały emigrację moich włosów, zachęcona opiniami innych dziewczyn. Bardzo fajna maska o cudownym zapachu, dobrze działająca, włosy były po niej sypkie i mięciutkie. Jedyny minus to konsystencja, która powoduje że maska nie jest jakoś specjalnie wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275476].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie na tak

kosmetyki roslinne bez silikonow rzadko sprawdzaja sie na moich wlosach. sa zniszczone rozjasnianiem, puszace sie. kupilam ta maske, zeby pomogla osiagnac mi wymarzona dlugosc, bylam pewna ze wlosy po niej beda napuszone i szorstkie w dotyku. szorstkie rzeczywiscie sa, ale tylko przy splukiwaniu. latwo sie rozczesuja, sa blyszczace i mocne. zmiany w dlugosci poki co nie zauwazylam, odejmuje gwiazdke za srednio przyjemny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273676].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Tak i nie :)

Po wielu opiniach wreszcie i ja skusiłam się na tą maskę. Nakładałam ją po myciu na min. 30 minut.

PLUSY:
+ dopiero po rozczesaniu włosy były miękkie, sypkie i puszyste
+ opakowanie - podoba mi się wkładka zabezpieczająca produkt przed rozlewaniem się po wieczku
+ odżywia skórę głowy (jeszcze nie zauważyłam zmniejszenia wypadania włosów ani baby-hair; wszystko przede mną)
+ lejąca konsystencja dzięki czemu maska jest wydajna

MINUSY:
- włosy po spłukaniu są szorstkie i tępe w dotyku (ale patrz wyżej)
- liczyłam na ciasteczkowy zapach - niestety jak dla mnie maska w ogóle nie pachnie

PLUSY/MINUSY:
+/- cena (w Wispolu zapłaciłam za nią 14 zł) - następnym razem poczekam na jakąś promocję... w tej cenie wolę kupić dużą butelkę balsamu Agafii

Nie odradzam i nie polecam. Może efekty zależą od stanu włosów. Moje nie są jakoś tragicznie zniszczone. Dlatego może nie odczułam takiego efektu "wow".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268096].usefull || 0 }}% pomocna.

Wzmacnia włosy

Kupiłam tą maskę aby wzmocnić włosy. Maska spełnia moje oczekiwania. Włosy mniej wypadają i są mocne od nasady aż po końce. W dodatku włosy są nawilżone i mają piękny blask.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258643].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Tak jak w przypadku maseczki odświeżającej z tej firmy jest to mój ideał i też nie zamienie na inną !!
Używam od niedawna ale już po jednym razie moje bardzo długie włosy rozczesują się zdecydowanie lepiej niż po jakiej kolwiek innej odżywce czy masce a próbowałam ich bardzo wielu.

+zapach
+konsystencja
+opakowanie
+włosy błyszczą
+są nawilżone
+z łatwością rozczesuję (włosy długości ok.60cm / czesze zwykłą szczotką)
+cena
+regeneruje włosy
+są ''lejące''
+naturalne składniki

-małe opakowanie (300ml)
-dostępność (stacjonarna)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258453].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja za 13 złotych :)

Rosyjski CUD! Mam problem z wypadaniem włosów i jest to niestety związane z chorobą Hashimoto. Kupiłam przypadkiem i tak już została na dłużej. Na samym początku stosowałam ją 3-4 razy w tygodniu przez około miesiąc, później już rzadziej. Maskę nakładałam na około 10-15 minut. I muszę szczerze przyznać, ale byłam bardzo zaskoczona ile "baby hair" zaczęło się pojawiać na mojej głowie i co najważniejsze o wiele mniej włosów wypadało. Później kupiłam inne balsamy do włosów, szampony i stosowałam w zestawie. Na pewno skóra była w lepszej kondycji, przestało pojawiać się łuszczenie skóry co wcześniej było normalną sytuacją, np. przy zmianie szamponu.
Nie jest to drogi produkt ( w Krakowie w Drogerii Pigment kosztuje 12-13 złotych), więc aż szkoda go nie kupić i nie przetestować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258003].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra maska

Jest to mój pierwszy rosyjski produkt, więc nie wiedziałam co się po nim spodziewać. Dużo o niej czytałam i w wielu przypadkach maska miała pozytywne komentarze. U mnie jest dokładnie tak samo. Jedno opakowanie starczyło mi na ok.2 miesiące. Jestem zadowolona. Maska pobudzila moje włosy,dzięki niej stały się silniejsze i mniej łamliwe. Zapach jest cudowny.Niestety po splukaniu ciasteczkowa woń zanika i nie czuć jej później na włosach. Cena jest przyzwoita, uważam że maska warta jest swojej ceny. Jestem pewna że w przyszłości maska zagości na mojej półce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1254411].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra jako baza.

Maseczka dobrze sprawdza się jako baza w kombinacjach: maska+olejek+wcierka
nakładana na godzinę, dwie pod folią i czapką działa cuda na osłabione włosy. Co prawda moje są full zdrowe a takie godzinne maseczki stosuje zapobiegawczo żeby cieszyć się zdrowymi włosami na długie lata ale wierzę, że u osoby z problemami włosowymi taki mix naturalnych składników zadziała cuda.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246911].usefull || 0 }}% pomocna.

CU-DO-WNA !!!

Już podczas pierwszego użycia wiedziałam, że to będzie COŚ! A takie COSIE to ciężko znaleźć, jeśli chodzi o moje włosy. Długie do pasa, grube, suche na końcach, tłuszczące się przy nasadzie, falowano - lokowate, albo szopa - albo wiszą jak strąki (w zależności od użytej odżywki). Używam na zmianę szamponu na cedrowym propolisie i na brzozowym wraz z balsamami do nich przypisanymi. Zapach maski drożdżowej kojarzy mi się ze świeżą skórką chleba - nie porywa, ale też mi nie przeszkadza no i nie utrzymuje się na włosach po wyschnięciu. Konsystencja rzadka - mi wcale nie przeszkadza. Po umyciu pozwoliłam włosom lekko przeschnąć pod ręcznikiem i dopiero wtedy zabrałam się do nakładania maski. Nabierałam niewielką ilość palcami, rozcierałam w dłoniach i wgniatałam we włosy. Ze słoiczka prawie nic nie ubyło, a jak wspomniałam włosów mam wiele w słusznej długości ;) Maskę trzymałam ok 30min bez czepków i innych takich. Normalnie - spięte klamrą na czubku głowy. Zmyłam ją chłodną wodą, bo ja generalnie myję włosy w letniej lub chłodnej temperaturze. Zmyła się bez zarzutu. I znowu w ręcznik zawinęłam włosy do przeschnięcia. Po jakimś czasie odwijam, a włosy mięciutkie, lejące, odbite od nasady i ułożone! Nawet nie musiałam się czesać! Parę razy przeczesałam je palcami i żadnych kołtunów! I nie spuszyły się, co ZAWSZE mi robią na złość po myciu :D Jestem MEGA zadowolona, zaskoczona i szczęśliwa!!! Co do pobudzania wzrostu to się nie wypowiem, bo używam wcierki do włosów, którą sama sobie robię z kozieradki i siemienia lnianego i po tym włosy mi rosną jak szalone.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245516].usefull || 0 }}% pomocna.