Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) - poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) - wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) - działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) - wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) - ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Powoduje wypadani

Kupiłam ją kilka miesięcy temu, w okresie wzmożonego wypadania. O masce czytałam wiele pochlebnych recenzji, postanowiłam więc zaufać większości. Niestety okazuje się, że moje włosy są jakieś wyjątkowe, bo za każdym razem gdy pokuszę się o użycie tej maski to przeraża mnie ilość włosów spłukiwanych w wannie i później na szczotce przy czesaniu.
Próbowałam wiele razy, na wiele sposobów: na długość, na skalp i w mieszankach z naturalnymi olejami. Za każdym razem to samo. Mam kilka innych odżywek, masek, ale żadna nie robi z włosami takiej masakry jak ta.
Nie jestem w stanie ocenić jak wpływa na porost włosów, bo używałam jej nieregularnie, za każdym razem odstawiając w kąt. Więcej już nie zaryzykuję.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602756].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja !

Nastawiałam się do tej maseczki dosyć sceptyczniełam bo za tą cene nie oczekiwałam rewelacji ale pozytywnie mnie zaskoczyła :) Włosy po niej są mięciutkie,mniej się plączą,są odżywione i bije od nich blask.Z początku stosowałam ją tylko na skalp ale od kąd zauważyłam że ułatwia rozczesywanie to używam jej na całą długość.Niestety zapach nie jest zbyt przyjemny ale nie czuć go po zmyciu odżywki ,nie mniej jednak może komuś przeszkadzać.Mi osobiście nie podobał się ale czego się nie robi dla włosów :) tymbardziej za taki efekt i niską cene :D

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567786].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Na początku dość sceptycznie podchodziłam do tej marki, jednak po tak wielu pozytywnych opiniach ze strony włosomaniaczek postanowiłam sama się przekonać, szczególnie, ze cena za produkt jest naprawdę kusząca. Moje włosy bardzo polubiły się z tą maską, są po niej mięciuteńkie, błyszczące i ładnie pachną (nie każdemu ten specyficzny - chlebowy zapach będzie odpowiadał, mnie się podoba). Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562696].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mogłoby być lepiej

Maska jest zamknięta w opakowaniu, które pozwala zużyć ją do końca. Ma dość przyjemny zapach, który dla mnie jest ciasteczkowy. Konsystencja jest dość rzadka, dla mnie zbyt rzadka. Spływa z dłoni, a później z włosów. Musiałam nakładać jej dość dużo, żeby zobaczyć jakiś efekt na włosach, przez co w moim przypadku była mało wydajna. Rozumiem jednak, że prawdopodobnie jest tak dlatego, żeby można było nałożyć ją na skórę głowy i włosy blisko skalpu, bez ich nadmiernego obciążania i faktycznie włosy są pełne objętości, nawet po nałożeniu jej u nasady. Dodatkowo maska lekko wyprostowuje moje włosy. Niestety przy każdej próbie nałożenia na skórę głowy efektem było swędzenie, więc zużyłam ją tylko na długość.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1551636].usefull || 0 }}% pomocna.

spełnia swoją rolę

Jeżeli ktoś spodziewa się, że nałożenie maski rozwiąże problem słabych cebulek czy marnego porostu, to ten ktoś jest mega naiwny! Włos jako białkowy "produkt" organizmu potrzebuje budulca, którego źródłem jest to, co co jemy, a nie tylko to co nakładamy na siebie.
Używałam maski przez 3 miesiące, razem z kuracją dietetyczną. Maska pomogła utrzymać dobre nawilżenie skóry głowy. Nie jest to maska skierowana na ułatwienie rozczesywania ani na zapobieganie puszeniu czy podnoszeniu u nasady.
Plusy:
+ konsystencja ułatwiająca nałożenie maski na skórę głowy i masaż
+ przystępna cena
+ wraz z stosowną dietą pobudza wzrost włosa
+ poprawia ogólny wygląd i sprężystość włosa
Minusy:
- zapach utrzymujący się na włosach nawet po umyciu (nie każdemu odpowiada słodkawa, drożdżowa woń)
- inny skład na produkcie z Rosji (lepszy) i Estonii (gorszy)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550156].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Po zachęcających komentarzach na temat tej maski zdecydowałam się na jej zakup, jednak nie takiego efektu oczekiwałam. Konsystencja kompletnie nietrafiona (jak dla mnie), przy aplikacji na włosy można stracić jej spore ilości. Zapach przypalonego w garnku budyniu kompletnie mi nie odpowiada, a co gorsza utrzymuje się na włosach przez parę godzin. Efektów nie zauważyłam, włosy nie rosną szybciej, są jedynie troszkę bardziej wygładzone i w zasadzie tylko dlatego wciąż jej używam. Nie zachwyciła, jednak za tak niską cenę, nie spodziewałam się cudów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538296].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Dużo słyszałam o tej masce ale po wpadce z czarnym mydłem z rosyjskiej serii bałam się zamawiać, trafiłam przypadkiem w drogerii Wispol, sprawdziłam skład i kupiłam.

Plusy:
* dobrze nawilża i odżywia włosy
*łagodzi podraznienia skóry głowy
* widocznie przyspiesza wzrost włosów, pojawia sie rożnież pełno nowych
* nie przetłuszcza włosów
* po użyciu włosy są dłużej świeże i odbite od nasady
* dobra cena
* dobry skład

Minusy:
* niektórym może przeszkadzać specyficzny zapach (ja się przyzwyczaiłam)
* dostępność

Polecam serdecznie, maska daje naprawdę widoczne efekty w kwestii nawilżenia i wzrostu włosów. Polecam tylko czytać składy i sprawdzać miejsce produkcji. Produkty Babuszki Agafii produkowane w Estonii mają dużo gorsze składy i działanie niż te produkowane w Rosji!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1520546].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciasteczko

Zakupiłam pod wpływem chwili i nie żałuję. Widzę wiele sprzecznych opinii co do jego zapachu, według mnie pachnie przepięknie, słodkimi ciasteczkami.
Włosy troszkę mi po nim ruszyły kiedy stosowałam go regularnie, ale nie było efektu WOW, bo włoski rosną mi szybko bez wspomagaczy.
Maska jest bardzo rzadka i dosyć szybko się zużywa.
Stosuję go raczej w celach relaksacyjnych ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507966].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie koniecznie

Dostałam ją jakieś dwa lata temu od zachwyconej koleżanki-włosomaniaczki.
Niestety u mnie ta maska się nie sprawdziła. Moje włosy potrzebują troszkę silikonów by się nie plątały, nie puszyły itd, a po tej masce pamiętam tylko kołtun, szorstkość i okropny puch. Ładnie pachniała. Konsystencja dla mnie była zbyt rzadka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500771].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Nie zauważyłam pobudzenia wzrostu włosów, ale stosowałam regularnie tylko jedno opakowanie maski. Ma przyjemny, choć nietypowy zapach, lekko wodnistą, lejącą się konsystencję. Maska jest dość wydajna (mi starczyła na 3 miesiące), przyjemnie się jej używa. Jest tania, łatwo dostępna i ma wygodne opakowanie w słoiczku. Chętnie kupię ponownie lub spróbuję innych masek tej marki, nie wiem. Myślę, że warto spróbować, nadmienię, że będą z niej zadowolone posiadaczki zadbanych włosów, gdyż maseczka nawilża i odżywia naprawdę delikatnie. Miałam problem jednak z rozczesywaniem po niej włosów.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491171].usefull || 0 }}% pomocna.