Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Cena już od 7,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) - poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) - wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) - działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) - wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) - ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Rzeczywiście rewelacyjna

To najlepsza maska do włosów, jakiej kiedykolwiek używałam:

+ moje włosy są po niej naprawdę NAWILŻONE (gładkie, lejące, nie tworzą szopy). Wielokrotnie robiłam domowe maski do włosów z miodu i cytryny - ta daje ten sam efekt. Oczywiście, im dłużej trzymam ją na włosach, tym efekt jest lepszy, ale inna sprawa, że to jedna z niewielu masek do włosów, których naprawdę nie mam ochoty zmywać od razu po nałożeniu. Może dlatego, że naprawdę działa?
Ważne!
Mam po niej nawilżone nawet końcówki, co przy moich włosach jest cudem (sięgają do pasa, często suszę je suszarką, a ostatnio męczyłam je serum z dodatkiem alkoholu, które bardzo chciałam zużyć).

+ SKŁAD. Miałam już inne produkty do włosów rosyjskich marek. Nie zawsze ich odżywki były dokładnie tym, czego szukałam, ale zawsze doceniałam ich naturalne składy.

+ ZAPACH. Jedni piszą o ciasteczkach, inni o budyniu. Ja wyczuwam tu zapach ohydnego w smaku budyniu biszkoptowego, który ostatnio kupiłam w markecie. Innymi słowy: to taki dziwny zapach, trochę biszkoptowy, trochę mleczny. Nie narzekam i często wącham ten kosmetyk z przyjemnością :)

+ CENA - za gorsze maski L'Oreala i Kerastase płaciłam w życiu kilka, a czasami nawet kilkanaście razy więcej. Tę maskę kupuję na targu naprzeciw mojego mieszkania za ok. 13 zł i jestem z niej mega zadowolona.

+ EFEKT - nawet znajomi ze studiów ostatnio zauważyli, że mam lepszą fryzurę. A moje włosy tylko zaczęły lepiej wyglądać i układać się po tej masce. Naprawdę polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1360086].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię...Pod jednym warunkiem..

...że nakładam ją tylko na skórę głowy. Włosy moje są wysokoporowate, trudne, nie lubiące protein, maska nałożona na długość powodowała u mnie miotłę, więc sceptycznie do niej podchodziłam. Zużyłam jedno całe opakowaniez postanowieniem nigdy więcej...ale w momencie, gdy zapuszczałam intensywnie włosy, postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę, bo sam produkt jest bardzo fajny, lekka konsystencja, półpłynna,( stąd wydajność dość słaba) trzeba trochę gimnastyki, żeby nie przeciekała przez palce, zapach..dla mnie bardzo przyjemny, lubię go, długo utrzymuje sie na włosach po spłukaniu, trochę specyficzny, albo sie go kocha, albo nienawidzi...ja go kocham ( ale żadnych ciasteczek nie wyczuwam) , Postanowiłam więc jeszcze raz zakupić maskę, ale stosować ją tylko na skalp ( na długość maski emolientowe) i to był strzał w dziesiątkę. Włosy uniesione od nasady, skóra głowy nawilżona, żadnych podrażnień, włosy idealnie sie układają, pomimo, ze trzymam długo, bo ok. 40 minu,t żadnego przeciążenia, ani tym bardziej miotły nie ma. Co do szybszego przyrostu, to do końca nie mogę się wypowiedzieć, bo brałam dodatkowo biotynę i włosy rosły mi szybko.
Maska zamknięta jest w plastikowym, bardzo porządnym pudełku, dodatkowo posiada plastikowe zabezpieczenie, chroniące przed wylaniem, co bardzo mi się spodobało, naklejka ładna wizualnie, typowa dla produktów tej serii. Maska juz mi się kończy, ale na pewno ponownie ją kupię, czasem opłaca sie dać produktowi drugą szansę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315851].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra maska

Ładne opakowanie, niska cena, bo zapłaciłam tylko 10 zł. Maska pięknie pachnie, za wcześnie by określić czy włosy mi urosły. Przyjemna w użyciu, nie dociążyła moich włosów, przez nią nabrały objętości, są lśniące. Warto trzymać trochę dłużej niż polecane 1-2 minut i przy okazji pomasować głowę. Miałam nadzieję, że przedłuży świeżość mojej czupryny, niestety, w tej kwestii się nie spisała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1303961].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

już mam jej dość

Zużyłam kilka opakowań, ale jestem pewna, że to które obecnie męczę jest ostatnie. Zapach na początku mi się podobał, teraz albo się zmienił albo już mnie drażni, no normalnie nie mogę wytrzymać! Robi pióropusz na głowie, jak miałam zdrowe, niefarbowane włosy spisywała się poprawnie, a ja nie chciałam zmieniać maski, żeby się nie narażać na łupież, który wtedy zdarzał mi się często. Później po wielokrotnym rozjaśnianiu okazała się pióropuszogenna, mimo że włosy wciąż -jak na to jak je traktowałam -wyglądały względnie ok. Nie zauważyłam wzmożonego porostu, może dlatego, że moje włosy generalnie bardzo syzbko rosną. więcej nie kupię, nic specjalnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276546].usefull || 0 }}% pomocna.

Milusia ;)

Maskę kupiłam parę lat temu, gdy kolorowe eksperymenty na czuprynie spowodowały emigrację moich włosów, zachęcona opiniami innych dziewczyn. Bardzo fajna maska o cudownym zapachu, dobrze działająca, włosy były po niej sypkie i mięciutkie. Jedyny minus to konsystencja, która powoduje że maska nie jest jakoś specjalnie wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275476].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie na tak

kosmetyki roslinne bez silikonow rzadko sprawdzaja sie na moich wlosach. sa zniszczone rozjasnianiem, puszace sie. kupilam ta maske, zeby pomogla osiagnac mi wymarzona dlugosc, bylam pewna ze wlosy po niej beda napuszone i szorstkie w dotyku. szorstkie rzeczywiscie sa, ale tylko przy splukiwaniu. latwo sie rozczesuja, sa blyszczace i mocne. zmiany w dlugosci poki co nie zauwazylam, odejmuje gwiazdke za srednio przyjemny zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273676].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak i nie :)

Po wielu opiniach wreszcie i ja skusiłam się na tą maskę. Nakładałam ją po myciu na min. 30 minut.

PLUSY:
+ dopiero po rozczesaniu włosy były miękkie, sypkie i puszyste
+ opakowanie - podoba mi się wkładka zabezpieczająca produkt przed rozlewaniem się po wieczku
+ odżywia skórę głowy (jeszcze nie zauważyłam zmniejszenia wypadania włosów ani baby-hair; wszystko przede mną)
+ lejąca konsystencja dzięki czemu maska jest wydajna

MINUSY:
- włosy po spłukaniu są szorstkie i tępe w dotyku (ale patrz wyżej)
- liczyłam na ciasteczkowy zapach - niestety jak dla mnie maska w ogóle nie pachnie

PLUSY/MINUSY:
+/- cena (w Wispolu zapłaciłam za nią 14 zł) - następnym razem poczekam na jakąś promocję... w tej cenie wolę kupić dużą butelkę balsamu Agafii

Nie odradzam i nie polecam. Może efekty zależą od stanu włosów. Moje nie są jakoś tragicznie zniszczone. Dlatego może nie odczułam takiego efektu "wow".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268096].usefull || 0 }}% pomocna.

Wzmacnia włosy

Kupiłam tą maskę aby wzmocnić włosy. Maska spełnia moje oczekiwania. Włosy mniej wypadają i są mocne od nasady aż po końce. W dodatku włosy są nawilżone i mają piękny blask.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258643].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Tak jak w przypadku maseczki odświeżającej z tej firmy jest to mój ideał i też nie zamienie na inną !!
Używam od niedawna ale już po jednym razie moje bardzo długie włosy rozczesują się zdecydowanie lepiej niż po jakiej kolwiek innej odżywce czy masce a próbowałam ich bardzo wielu.

+zapach
+konsystencja
+opakowanie
+włosy błyszczą
+są nawilżone
+z łatwością rozczesuję (włosy długości ok.60cm / czesze zwykłą szczotką)
+cena
+regeneruje włosy
+są ''lejące''
+naturalne składniki

-małe opakowanie (300ml)
-dostępność (stacjonarna)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258453].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja za 13 złotych :)

Rosyjski CUD! Mam problem z wypadaniem włosów i jest to niestety związane z chorobą Hashimoto. Kupiłam przypadkiem i tak już została na dłużej. Na samym początku stosowałam ją 3-4 razy w tygodniu przez około miesiąc, później już rzadziej. Maskę nakładałam na około 10-15 minut. I muszę szczerze przyznać, ale byłam bardzo zaskoczona ile "baby hair" zaczęło się pojawiać na mojej głowie i co najważniejsze o wiele mniej włosów wypadało. Później kupiłam inne balsamy do włosów, szampony i stosowałam w zestawie. Na pewno skóra była w lepszej kondycji, przestało pojawiać się łuszczenie skóry co wcześniej było normalną sytuacją, np. przy zmianie szamponu.
Nie jest to drogi produkt ( w Krakowie w Drogerii Pigment kosztuje 12-13 złotych), więc aż szkoda go nie kupić i nie przetestować :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258003].usefull || 0 }}% pomocna.