Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów na pobudzenie wzrostu `Drożdżowa `

Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów na pobudzenie wzrostu `Drożdżowa `

Sprawdź ceny produktu

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) - poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) - wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) - działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) - wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) - ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Przyjemna naturalna pielęgnacja

Maseczka ma bardzo dobry naturalny skład.
Zapach ma typowo drożdżowy , nie zbyt przyjemny ale po zmyciu głowy ulatnia się z włosów
Włosy są miękkie i delikatne, przy rozczesywaniu musze sobie pomóc mgiełka bo troszkę są poplątane.Ciężko stwierdzic czy przyspiesza porost włosów ale odżywia je i wyglądaja zdrowo.Wmasowuje ją w skórę głowy aby dotarła do cebulek i trzymam ok.3-5 minut
Maska kosztuje ok. 10 zł jest średnio wydajna
Konsystencja jest rzadka, spływa z dłoni , nie lube takich produktów.

Jest świetna!;)

Pracuje w sklepie ze zdrową żywnością i kosmetykami naturalnymi. Właśnie ta maska mnie zauroczyła. Próbowałam wszystkiego ale ona najbardziej mnie zadowala. Fryzjerka spaliła mi włosy rozjaśniaczem i szukałam dla nich ratunku! Maska sprawdziła się świetnie i dalej będzie się u mnie stosować. Użytkuje pół roku. Włosy są zagęszczone i widzę odrost. Swędzenie także znikło i włosy mniej wypadają.

Nie da się jej nie kochać

Używam jej od wielu lat, moje włosy ją po prostu uwielbiają. Obdarowałam nią już większość kobiet w moim otoczeniu, pomaga i brunetkom i blondynkom. Maska świetnie się sprawdza, ma fajną konsystencję, warto nałożyć ją na trochę dłużej niż zaleca producent. Po użyciu włosy są dobrze dociążone, łatwo się je rozczesuje, a do po dłuższym czasie pojawia się dużo baby hair, włosy zaczynają szybciej rosnąć, czego chcieć więcej? Maska jest niedroga, a do tego wydajna. Uwielbiam jej zapach, dla mnie pachnie ciasteczkami z budyniem. Ten kosmetyk należy do moich faworytów i huba będę go kupować do końca życia ( chyba, ze zmienią skład lub wstrzymają produkcję :p). Pod pokrywką zawsze znajduje się etykietka zawierająca przepisy na inne domowe maseczki do włosów ( to taka ciekawostka da osób znających rosyjski). Jak tylko traficie na nią w drogerii to śmiało kupujcie, obiecuje, że się nie zawiedziecie :)!

Na polepszenie kondycji włosów

Maskę drożdżową od Babci Agafii stosuję już przez dłuższy czas i jestem zadowolona z efektów. Zużyłam cztery opakowania i nie zamierzam na tym poprzestać. Zauważalne jest nawilżenie oraz odżywienie włosów. Stały się miękkie w dotyku, bardzo ładnie się układają, ale nie są ociężałle. Maska ma mocny waniliowy zapach, momentami duszący. Konsystencja jest idealna - zwarta, nie lejąca się. Zdecydowana zaleta to przystępna cena. W dodatku maskę można często dostać na promocji. Niestety produkt nie jest wydajny. Zużywa się bardzo szybko. Aby uzyskać mocniejszy efekt trzymam ją pod czepkiem. Nie zauważyłam obiecanego wzrostu włosów, ale z pewnością przyhamował odrobinę wypadanie. W masce znajdziemy wiele olejów o cennych właściwościach, np: - olej z kiełków pszenicy, z nasion białej porzeczki, z orzeszków cedrowych bądź z owoców dzikiej róży. Myślę, że warto się w niego zaopatrzyć.

Bardzo polecam :D

Dla mnie jako wlosomaniaczki kompletny hit. Świetnie nawilża skórę głowy, jak i włosy. Nadaje się do mycia skóry głowy - nie obciąża. Przyrost włosów dwukrotny przy stosowaniu po każdym myciu. :)

Polecam!

Maski używam około 4 miesięcy. Rewelacyjnie wygładza włosy i nabłyszcza. Uporałam się dzięki niej z problemem puszących się kosmyków, ale mimo wszystko nie obciąża i nie przetłuszcza ich. Sprawia, że są lekkie i sypkie. Włosy są odbudowane i silne, dzięki czemu się nie kruszą, więc i efekt wzrostu jest widoczny :) Nie przemawia do mnie jednak konsystencja maski, która jest za bardzo leista i ucieka przez palce. 2 miesiące temu miałam robione prostowanie keratynowe, dzięki naturalnemu składzie maski: nie znajdziemy w niej parabenów i silikonów, nadal mogę jej używać, bo nie wypłukuje keratyny, a dodatkowo je nabłyszcza i wygładza.

Super odżywka

Kupuję tę odżywkę regularnie od kilku lat, robię oczywiście krótkie przerwy. Wracam do niej ponieważ:
1. Pachnie przecudnie
2. Doskonale zmiękcza i nawilża włosy, są one proste, zdrowe.
3. Ma dobrą cenę i świetny skład.

Polecam serdecznie, nie raz kupiłam komuś w prezencie i zaraziłam miłością do niej :)

Maślane ciastka ;)

Tak mi pachnie ta odżywka i nie ukrywam, że to bardzo przyjemny zapach :)
Odżywkę zakupiłam z myślą o dodatkowym wspieraniu włosów w trakcie ciąży.
Przychodzi moment, że leci ich więcej i wspomaganie się tego typu odżywkami i wcierkami może się przysłużyć.

Używam dodatkowo też wcierki z łopianu i kozieradki, ale mało regularnie, także większość efektu pochodzi od tej odżywki.

Włosy mam rozjaśniane, średnio grube, od jakiegoś czasu nie ruszam odrostu, w 1 trymestrze nie chciałam farbować włosów. Także po nim najbardziej widać co ta odżywka potrafi, ale oceniając po kolei:

Plastikowy słoiczek, ładny kolor, nie jest duży, łatwo ocenić ile zostało.

Konsystencja i zapach

Konsystencja jest raczej wodnista, także trzeba nauczyć się ją nakładać. Dobra na wcierkę lub odżywkę na szybko do spłukiwania.
Zapach jak wspominałam bardzo ładny, takich maślanych ciastek, na pewno nie drożdży.

Zastosowania
Ja używam jej na kilka sposobów.
Albo daje ją na pół godziny przed myciem włosów na całą długość włosów łącznie ze skalpem, albo na kilka minut po myciu a czasem nawet wcieram w skalp na całą noc.

Efekty
Nawet wcierana w skalp na całą noc mi nie zaszkodziła (ale tu założę się, że to kwestie indywidualne).
Wcierana przed myciem i nakładana po myciu nadaje włosom lekkiego blasku, nawilża je (ale na pewno trzeba do tego jeszcze dodać jakiejś odżywki odżywiającej włos i silikony na końce), efekt zaskoczył mnie, ale na pewno nie powalił na kolana.

Wydajność
Jedno opakowanie w stosowaniu na te 3 sposoby starczyło na ok. 1,5 miesiąca.

Co do wpływu na porost włosów,
zaczęłam już drugie opakowanie, stosuje ją drugi miesiąc, włosy rzeczywiście musiały szybciej rosnąć, odrost pojawił się szybciej niż zazwyczaj. Do tego widzę trochę baby hair :) co zaskoczyło mnie najbardziej.

Jako sama odżywka jest całkiem ok, jako wcierka się sprawdza. Cena też nie jest zbyt wygórowana, a w internecie można znaleźć ją często w promocyjnych cenach (póki co nie zwróciłam uwagę aby była dostępna stacjonarnie).

Rozpoczęłam już drugie opakowanie i myślę, że będę ją stosować nadal, ale zrobię jakąś przerwę, wiadomo, że włos może się przyzwyczajać.

Fajna maska, ale raczej nie pobudza wzrostu

Kupiłam zachęcona opiniami w internecie.

Spore opakowanie, kremowa konsystencja, nie za gęsta, nie za rzadka. Piękny zapach, wydajna, cena w porządku.

Działanie: włosy są nawilżone, nie przetłuszczają się szybciej, ładnie błyszczą.

Nie pobudza wzrostu włosów, przynajmniej ja takiego efektu nie zauważyłam.

Idealna do skóry głowy

Maseczka drożdżowa Babci Agafii ma delikatną konsystencję i dosyć intensywny zapach. Słyszałam i czytałam opinie dziewczyn, które uważają, że to zapach ciasteczek. Jak dla mnie to niezbyt przyjemny, typowo drożdżowy zapach.
Kupiłam tę maskę z myślą o odżywieniu skóry głowy i pobudzeniu cebulek do szybszego wzrostu włosów. Jednak aby jakakolwiek maska zadziałała należy pamiętać o systematycznym wykonywaniu peelingu skóry głowy! Jak i o systematyczny używaniu maseczki!
Osobiście, przykładam dużą wagę do pielęgnacji włosów i skóry głowy, dlatego też widzę efekty używania tej maseczki. Skóra głowy jest nawilżona. Pojawiają się co raz to nowe baby hair. Całkowita długość moich włosów również zyskała kilka cm. Dodam, że używam ją wyłącznie na skórę głowy. Przy takim stosowaniu opakowanie wystarcza na całkiem długo.

nie pobudza wzrostu włosów

Od 5 miesięcy nie farbuję włosów, więc chwytam się wszystkiego co może przyśpieszyć ich wzrost, żeby szybciej zapuścić swoje naturalne włosy.

Maskę zamówiłam na jakiejś stronie internetowej i kosztowała ok. 12 zł.

Pokochałam jej zapach. Nie czuć drożdży wcale. Jest on taki dziwny, ale mnie po prostu urzekł.

Maska jest dosyć lekka. Ja nakładam od samej nasady aż po końce.
Nie obciąża włosów i nie przetłuszczają się po niej szybciej.
Są po niej trochę gładsze i przyjemniejsze w dotyku. Moje włosy są raczej suche i puszące się. Maska nie do końca spełnia ich potrzeby, bo muszę jeszcze nałożyć na nie jakieś serum, by je dociążyć. Także do włosów wymagających, bardzo suchych czy zniszczonych się nie sprawdzi. Słabo je pielęgnuje. Tak jak zwykła odżywka.

Nie zauważyłam niestety szybszego wzrostu włosów :(

bezefektowny

Maskę kupiłam z nadzieją na pobudzenie wzrostu moich włosów. Niestety nie dość, że nie zadziałała, to przez kilka tygodni byłam zmuszona znosić jej okropny zapach.