Urban Decay, Naked 2 Palette (Paleta cieni do powiek)

Urban Decay, Naked 2 Palette (Paleta cieni do powiek)

W skład zestawu Urban Decay Naked 2 Palette wchodzi 12 cieni, dwustronny pędzelek i błyszczyk:
- Foxy,
- YDK,
- Busted,
- Blackout,
- Good Karma Shadow/Crease Brush,
- Lip Junkie Lipgloss in Naked.

paletki cieni
prasowane

Super

Paletka jest naprawdę świetna! Dostałam ją w prezencie na urodziny i od tamtej pory często jej używam. Robię nią zarówno dzienny, codzienny makijaż jak i na jakieś większe wyjścia. Można nią zrobić naprawdę wiele. Pigmentacja jest chyba jedną z lepszych. Są idealnie napigmentowane. Co ważne nie osypują się, nie rozmazują. Bardzo dobrze trzymają się na oku, nawet po całonocnych szaleństwach na parkiecie (testowałam ją kilka razy na weselach). Za tę cenę jest bardzo w porządku.

Uwiwlbiam

Naprawdę fantastyczna paleta.
Zaczynając od napigmentowany cieni, kończąc na naprawdę pożądanym opakowaniu.
Cienie są mocno napigmentowane, nie osypują się, można nimi stworzyć dzienn jak i wieczorowy makijaż. Świetnie współpracują.
Opakowanie metalowe, bardzo porządne z lusterkiem w środku, które nie zniekształcenia.

Nie da się nie kochać tej paletki!

Cienie mi się zawsze osypywały i pod wieczór bardzo mocno bledły. Ta paleta jest niesamowita. Rewelacyjnie napigmentowana, wspaniałe, neutralne odcienie, dzięki którym można zrobić zarówno mocny wieczorowy makijaż, ale również delikatny dzienny. Jedyne cienie, które śmiało mogę powiedzieć, że utrzymują się cały dzień. Owszem, trochę się osypują przy samym malowaniu, ale to jest jedyna, malutka wada. Są również wydajne. Na pewno kupię paletę w innej kolorystyce, zdecydowanie warto :)

Swatche Urban Decay Naked Ultimate Basics

Mieszane uczucia

Cienie owszem są napigmentowane i bardzo żywe, przy mokrym pędzelku można nimi nawet zbudować błysk cieni perłowych jednak łatwo sobie nimi zrobić plamy. Co więcej, przy dość gładkiej, kremowej konsystencji zlewają się ze sobą co sprawia że możemy równie dobrze nałożyć jeden cień i efekt będzie ten sam.

uwielbiam ją!

To była moja pierwsza "poważna" paleta. Mam ją długi czas, maluje się codziennie, a żaden z cieni nie został przetarty do końca. Jestem zachycowa trwałością i pigmentacją. Na pewno warto!

Moja ulubiona paletka

W makijażu jestem raczej minimalistką. Paleta cieni odpowiada mi zarówno kolorystycznie jak i jakościowo. Można nią z łatwością wyczarować dzienny jak i wieczorowy makijaż.

wszystko się zlewa

Trzeba zacząć od wad - bo cena tej paletki jest kosmiczna. Naprawdę sporo.
Ja swoją kupiłam ze zniżka w Sephorze, także dało się przeżyć.
Jeśli chodzi o dostępność, to też kiepsko. Mogliby w końcu wprowadzić CAŁY asortyment Urban Decay do tej Sephory.

Naked 2 jest w odcieniach nude, bardzo klasyczna.
Sama jakość cieni jest bardzo dobra, są takie kremowe i sprawnie się je nakłada i blenduje.
Bardzo trwałe, jak jeszcze się doda bazę Urban Decay to nieśmiertelne.
Trwałe, nie zbierają się w kącikach czy załamaniach.

Cóż, jednak całość makijażu się zlewa i cienie tworzą wielką, jedną plamę.

Fajne rozwiązanie, godna polecenia

Jeśli chodzi o mnie sprawdza się doskonale, pasuje mi zarówno koloryt jak i pigmentacja cieni. Łatwo się jej używa, cienie nie obsypują się, fajnie wyglądają. Dość dobrze dobrana kompozycja kolorów pozwalająca wykonać zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż.

Po prostu ok

Szczerzw jestem troche rozczarowana.Spodziewalam się super napigmentowania a jasne cienie są po prostu przeciętne. Ladne estetyczne opakowanie, ale moźna kupić znacznie lepsze produkty za niższą cenę.

Bez rewelacji:((

Mialam w planach kupic caly zestaw (1,2,3) ale poprzestane na Naked 2 ktora niestety mnie rozczarowala. Cienie moze sa trwale ale trzeba nakladac warstwowo i dosyc duza ilosc. Po nalozeniu cienie sie zlewaja ze soba i niestety mocno sie "sypia".Cena jest kosmiczna ( w tym wypadku placimy za marke i dobra reklame)i jest ona nieadekwatna do jakosci produktu. Nie polecam!

Naked 2

Uwielbiam tą paletę! Służy mi do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Cienie są dobrze napigmentowane, nie zbierają się w załamaniach, dobrze się blendują. Ciebie w większości są błyszczące, ale kompletnie mi to nie przeszkadza. Ta paleta to mój totalny must have!

Świetna paletka

Ta paletka jest podstawowym kosmetykiem, jakiego używam do makijażu oczu. Idealna na codzień oraz na większe wyjścia.
ZALETY:
+ przepiękna gama kolorów, zawiera także te najbardziej podstawowe - waniliowy, czarny, czy jasny, idealny do rozświetlenia kącików oczu, czy łuku brwiowego
+ dobrze napigmentowane cienie
+ cienie ładnie się blendują
+ dość trwałe, po uprzednim nałożeniu bazy wytrzymują kilka godzin na tłustej powiece, potem zbierają się w załamaniach
+ wygodny i całkiem niezły pędzelek dołączony do paletki

WADY:
- mała liczba matowych cieni

Podsumowując, każdy znajdzie w tej paletce coś dla siebie - liczba możliwości jest niemal nieograniczona.