L'Oreal Paris, Elseve Nutri-Ceramidy, Odżywka odbudowująca (stara wersja)

L'Oreal Paris, Elseve Nutri-Ceramidy, Odżywka odbudowująca (stara wersja)

Odżywka przeznaczona do włosów suchych, zniszczonych lub łamliwych. Zawiera opatentowane przez L'Oreal aktywne składniki Nutri-Ceramidy, które odbudowują miejsca, w których włos jest zniszczony i wypełniają ubytki, a także zamykają łuski włosa, zapewniając długotrwałą ochronę.
Producent zapewnia, że po 3 użyciach
1. Włosy są odbudowane i długotrwale chronione od nasady aż po same końce.
2. Aż do 95 procent mniej złamanych włosów przy czesaniu.
3. Włosy są błyszczące i delikatne w dotyku.

Skład: aqua, cetearyl alkohol, amodimethicone, behentrimonium chloride, trideceth - 10, chlorhexidine, dihydrochloride, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, cetyl ester, methylparaben, cetrimonium chloride, laurylmethicone copolyol, zapach

Cena: ok. 11 zł / 200 ml

Nawilżenie na co dzień

Opakowanie: Wygodne - odżywka łatwo wypływa dzięki otwarciu od dołu. Buteleczka lekko twarda, co może sprawiać kłopoty pod koniec opakowania. Stosunek cena-pojemność przyzwoity.

Zapach i konsystencja: Miła, kremowa konsystencja, dobrze "oblepiająca" włosy podczas aplikacji. Na tyle lejąca, żeby nie stwarzać problemów z wydostaniem jej z opakowania i rozprowadzeniem na włosach i na tyle gęsta, żeby nie wyciekać spomiędzy palców przy aplikacji. Zapach przyjemny, owocowy, lekko cytrusowy, lekko słodki. Utrzymuje się na włosach po wysuszeniu.

Działanie: Bardzo dobry produkt do codziennej pielęgnacji. Nie podrażnia i nie uczula. Zero efektu napuszenia - włosy są lśniące, gładkie, sypkie i nawilżone, łatwo je rozczesać. Lubię do niej powracać po innych eksperymentach, bo wiem, że bardzo lubi się w moimi włosami.

Dostępność: Banalna: drogerie, markety, sklepy osiedlowe.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Porządna odżywka

Daję cztery *, bo nawilża, nie rozprostowywuje moich fal, włosy ładnie się po nim błyszczą, końcówki nie rozdwajają. Stosowałam go razem z odżywką i szamponem i maską z tej serii.
Nie uczula
Spełnia swoje zadanie:)
I nie obciąża

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:od wielu lat ją stosowałam

Świetna

Bardzo fajna odżywka. Mam bardzo grube ale delikatne i skłonne do szybkiego niszczenia się włosy... gdy zaczęłam używać tego kosmetyku, włosy stały się o wiele bardziej wytrzymałe i mocne, ale jednocześnie zostały miękkie i łatwiej się układają. Jedynym minusem jest to , iż po użyciu tej odżywki, włosy są troszkę oklapnięte. Jednakże, polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Manicure z chmurkami

skuteczna

Polecam!

Po uzyciu włosy stają się gładkie, głęboko odżywione, łatwe w rozczesywaniu. Konsystencja prawie jak mleczka doskonale pasuje do dzialania tej odzywki, idealnie wnika w strukture wlosa. Niestety minusem moich wlosow jest suchosc i szybkie przetluszczanie sie, co z pewnoscia ta odzywka ulatwia, ale coś za coś. Piątki nie dam, bo piątka należy do dove.

Ilość zużytych opakowań: połowa z 1

jest super :D

bardzo sympatyczna odżywka. świetnie nawilża i odżywia. faktycznie poprawiła kondycję moich włosów. są teraz błyszczące i mięciutkie. łatwo się rozczesują i nie są już tak łamliwe

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

świetna

Odżywka jest wprost wymarzona do moich kręconych ale suchych włosów.włosy łatwo się rozczesują,są błyszczące,miękkie i leciutkie.jest to jedyna odżywka ,która zbawiennie działa na moje loczki

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:oj ze 20 albo i więcej

nie jest zła :)

Lubię odżywki z Loreal. Wcześniej skończyłam różową, która była zdecydowanie lepsza, choć na tą też nie mogę narzekać.
Ładnie pachnie, nadaje włosom połysk, dobrze się rozczesują. Stosuje ją wraz z naftą oraz olejkiem rycynowym jako maseczke ostatnimi czasy:)Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Godny polecenia :)

Kupiłam odżywkę razem z szamponem z tej serii.Jak dla mnie sprawdza się lepiej niż szampon.
Włosy po niej są: gładkie, dobrze się rozczesują ponieważ nie są splątane, ładnie pachną no i odżywka dodaje im blasku :)

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo dobra

jedna z lepszych, jakie używałam. Włoski są po niej miękkie i błyszczące. Po zużyciu całego opakowania stwierdziłam że ich stan zncaznie się poprawił. Nie są już tak mocno przesuszone. Polecam.

Używam tego produktu od:kilka tyg

moze byc

nie miałam nigdy tak zniszczonych włosów więc może dlatego nie widziałam różnicy. Włosy po tej odżywce nie były jednolite ani gładkie . Jedyny plus jaki dam to zapach bo lubie zapach szamponów i kosmetyków loreal oraz kolejny plus za połysk jaki nadała moim włoską

Używam tego produktu od:kiedyś tam;)
Ilość zużytych opakowań:chyba 2

Rewelacja

świetna odżyweczka, moje włoski były zawsze suche i takie bez ładu, odkąd zaczęłam stosować odżywkę Elseve, włoski zrobiły się gładkie i miękkie, polecam!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy

sprawdza się

jest to kolejna odzywka od elseve, która uważam za dobrą
włosy sa po niej mięciutkie, gładsze, bardziej błyszczace
oczywiście o jakimś extra zregenerowaniu włosów nawet nie marzyłam, ale ogółem bardzo dobrze sprawuje sie na moich suchych włosach
jedna z lepszych odzywek nie -profesjonalnych, które można nabyć w marketach
podobnie jak inne odzywki elseve i tak gości raz na jakis czas w mojej łazience
polecam

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:mysle że z 7