Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Maybelline, Dream Fresh BB Cream (Krem BB 8 w 1)

Maybelline, Dream Fresh BB Cream (Krem BB 8 w 1)

Natychmiastowy efekt świeżej i promiennej skóry.
Oparty na konsystencji żelu, krem Dream Fresh BB Cream Maybelline poprawia wygląd skóry dzięki formule 8 w 1:
- tworzy naturalny blask,
- wyrównuje koloryt skóry,
- SPF 30,
- całodniowe nawilżenie,
- kryje niedoskonałości,
- beztłuszczowy i nietłusty,
- skóra jest wyraźnie gładsza,
- skóra wygląda świeżo.
Rozsmaruj cienką warstwę na skórze. Może być używany z albo bez kremu.
Dostępny w czterech odcieniach.

Kiepsko wypada

Kupiłam na promocji za grosze i tylko dlatego nie szkoda mi pieniędzy. Krem jest zwyczajnie słaby.
- Brzydki zapach
- Powoduje smugi
- Nie ma mowy o nałożeniu go palcami
- Nietrwały
- Zdarza się, że odcina się od reszty skóry
- Opakowanie niby ok, ale ciężko wykończyć produkt
- Trzeba go dużo, aby uzyskać jakikolwiek pozytywny efekt na twarzy

Nie udało mi się go zużyć, raz, że opakowanie nie pozwalało go wycisnąć, dwa nie miałam nawet na to ochoty, najgorszy krem BB jaki miałam okazję stosowac.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312841].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaboo

Kupiłam z przeznaczeniem "na upalne dni", ale kompletnie się nie sprawdza. Konsystencja jest bardzo rzadka, lejąca - trzeba nałożyć dość sporo. Fakt, nie tworzy smug i nietrudno jest osiągnąć jednolity wygląd, ale, bądźmy szczerzy, jego poziom krycia jest przeznaczony dla skóry bez większych problemów. Nie podoba mi się to, jaka moja skóra jest w dotyku bezpośrednio po nałożeniu - nie wiem, jakimi słowami opisać to dziwne wrażenie lepkości, które wówczas występuje.
Jest bardzo nietrwały, ale latem nie przeszkadza mi to tak bardzo.
Największym minusem jest według mnie to, że świecę się po nim, ale nie jest to "świeże rozświetlenie", a raczej "skóra przetłuszcza ci się jak szalona + nos świeci jak żarówka". Mimo, że pudruję i pudruję, po kilkunastu minutach znów to samo. Nie wiem, dlaczego puder w ogóle nie trzyma się na tym kremie.... Porażka...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258688].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla osób bez problemów z cerą będzie dobry :)

Na wstępie chciałabym napisać, że krem widać dopiero po chwili, gdy się utleni.
+ nawilża
+ lekko wyrównuje koloryt
+ cena

-słabe krycie
-łatwy do starcia
-słaba wydajność

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249073].usefull || 0 }}% pomocna.

Testujemy nowości z Sephory

lubię,lubię

Pięknie rozświetla i ożywia skórę. Duży plus za filtr SPF 30.Delikatnie nawilża
Jednak krycie jest znikome,a trwałość dosyć słaba ,dlatego zdecydowanie bardziej polecam go osobom, które nie mają problemów z cerą.
Dobry kosmetyk na lato ,kiedy zależy nam na bardzo delikatnym i naturalnym efekcie. W ogólnym rozrachunku polecam i myślę że kupię go po raz kolejny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200363].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Na początku byłam sceptyczna przez dość lepką formułę, jednak bardzo dobrze się sprawdził. Kolor fairy dobrze wtapiał się w moją cerę. Żałuję, że jest już wycofany jak i dream pure. I na razie nie mogę znależć drugiego takiego dobrego kremu BB. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156391].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tą cenę jest w porządku

Kupiłam na promocji -49% w rossmanie, za około 3zł , więc nie spodziewałam się nic nadzwyczajnego

+opakowanie, miękki plastik łatwo wydobyć ze środka
+wyrównuje koloryt, nie kryje ale to nie jego zadanie
+nie jest tłusty, ale przy mojej cerze mieszanej wymaga przypudrowania w strefie T
+lekki idealny do szkoły
+szybki w aplikacji nie tworzy, plam czy smug

-okropny zapach przy aplikacji, ale póżniej znika
-łatwo się ściera

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1078711].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny dla nieproblematycznej cery.

Recenzje zacznę od tego, że nie posiadam problemów z cerą typu trądzik, wypryski (pojawiają się pojedyńcze akcje). Teoretycznie nie potrzebuje robić full tapety każdego dnia ale .. lubię mieć na sobie makijaż bo lubie się w takim wydaniu.

Mam oba produkty z tej serii (różowy jak i zielony) i każdy z nich jest inny. Ten jest lekki, bardzo rzadki w konsystencji, jedynie co robi to ujednolica cerę i sprawia wrażenie lekko \'mokrej\'. Niektóre dziewczyny uwielbiają taki efekt. Bardzo fajnie współpracuje z innymi produktami jak korektor pod oczy czy puder. Jedyny jaki zauważam minus to taki, że ten krem BB (o ile ciężko go nim nazwać) ciemnieje w trakcie starzenia w opakowaniu :P. Posiadam odcien Fair i za każdym razem po miesiącu on dziwnie się utlenia i jest ciut ciemniejszy niż na początku. Myślę, że jest to dość normalne przy tym produkcie bo miałam już chyba z 3 opakowania zaliczone. Kolejnym minusem jest ekonomiczność. Podkład zużywam średnio ok 3-4 miesięcy a ten krem BB przez swoja konsystencje zużywam w kilka tygodni.

Pomijam kwestie ceny bo jest po prostu tani ale z dostępnością myślę, że będzie coraz gorzej bo chyba wycofują go z obrotu w Polsce.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 - 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046801].usefull || 0 }}% pomocna.

dla mało wymagających

Mając dobre doświadczenie z Pure BB skusiłam się na fresh na promocji (kupiłam za 11zł)
Niestety okazał się klapą w stosunku do niebieskiej wersji
+ nawilża
+ lekko wyrównuje koloryt
+ fajnie się sprawdza jako baza pod podkład
+ cena
i w sumie to nic poza tym

- zapach okropny
odrazu po nałożeniu go nie widać po chwili się utleni i dopiero widać efekty

Wiadomo jest to krem BB, nie podkład, ale skoro w ciągu dnia patrząc się w lustro zastanawiam się czy rano nakładałam coś na twarz czy nie, to chyba coś jest nie tak ;/

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039632].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Kupiłam go na wyprzedaży za całe 6zł . Ogólnie powinnam wziąć niebieski (matując) ale nie było mojego odcieniu tamtego, więc wziełam ten...zawsze można komuś oddać :)
Na codzień używam normalnych podkładów-kryjących-matujących.
Kremu BB szukałam po to ,żeby mieć go \'\'po domu\'\'. Aby zaretuszować drobne krostki i wyrównać kolor buzi.
Maybelline w opakowaniu wydaje się dość dobrze napigmentowany, myślałam ,że będzie ciut lepiej krył . Jedyne co robi to wyrównuje koloryt-maskuje przebarwienia. Jakieś krostki niestety będą tak samo widoczne.
Dla mojej tłustej cery nie jest za specjalny, ale jak sie lekko przypudruję nawet da rade na kilka godzin.
Myślę, że jest do produkt dla młodziutkich dziewcząt ,które chcą tylko lekko coś poprawić -naprawdę lekko.
Gdybym kupiła go po normalnej cenie (ok.20zł) byłabym niezadowolona i sądze, że lekko przereklamowany to produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038470].usefull || 0 }}% pomocna.

Odczucia neutralne

Nawilża, dobrze się rozprowadza i .... chyba nic poza tym. Lubię gdy kosmetyk ładnie pachnie- ten niestety nie przypadł mi do gustu. Słabo kryje, nie zauważyłam wyrównania kolorytu. Kupiłam go w promocji za 6 złotych, gdyby nie to cena również byłaby minusem.

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038337].usefull || 0 }}% pomocna.