Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Essentials, Mleczko do demakijażu do skóry wrażliwej (stara wersja)

Essentials, Mleczko do demakijażu do skóry wrażliwej (stara wersja)

Dla skóry, która jest wrażliwa lub szybko ulega podrażnieniom podczas demakijażu. Po użyciu skóra jest oczyszczona i miękka, a Ty zapomnisz o uczuciu ściągnięcia. Dzięki formule wzbogaconej w kojący ekstrakt z nenufaru, mleczko nie ma zapachu. Nie zawiera alkoholu ani barwników.

Skład: Aqua/Water, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Methylparaben, Nymphaea Alba Flower Extract, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Propylene Glycol, Quaternium-15, Rosa Gallica Extract / Rosa Gallica Flower Extract, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Sodium Oleth Sulfate, Sodium Palmitoyl Proline, Triethanolamine (25.08.2012)

kiepsko

Po pierwsze nie nadaje sie do wrazliwej skory poniewaz tylko zaostrza istniejacy stan zapalny, kazdy,nawet najmniejszy wykwit bedzie piekł i dodatkowo \'\'nabierze kolorow\'\'.
Demakijaz oczu to istna maskara, ciapie sie, bardzo opornie idzie mu rozpuszczenie jakiejkolwiek maskary, efekt pandy murowany ;)
Nie jest jakosc szczegolnie wydajne i troche dziwnie, chemicznie pachnie. Pod koniec czulam wyraznie alkohol.
Na plus zaliczam fakt ze dobrze radzi sobie z demakijazem twarzy,ładnie topi kazdy podkład i nie pozostawia jakies bardzo tłustej warstwy na skorze.

Nie jest bardzo drogie ale i tak cena nie idzie w parze z jakoscia. Zdenkowałam z ulga.Słabe to mleczko,nie kupie wiecej.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1071021].usefull || 0 }}% pomocna.

duże tak

Mleczko jest prawie genialne. Radzi sobie z każdym rodzajem kosmetyków, nie wymaga 2-minutowego pocierania skóry. Z jego pomoca naprawdę szybko i łatwo udaje mi się zmyć makijaż.

Nie podrażnia
Pozostawia po użyciu przyjemnie gładką skórę
Jest bardzo wydajne
Niedrogie
Nie ma nieprzyjemnego zapachu

Ilość zużytych opakowań: półtora

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008526].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Mleczko do demakijażu świetnie radzi sobie z wodoodpornym tuszem.

Zalety:
- usuwa najbardziej niezmywalne kosmetyki
- wydajny
- cena
- nie trzeba trzeć oka

Wady:
- brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964191].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

świetne mleczko

Choć nie przepadam za mleczkami do demakijażu,to akurat bardzo przypadło mi do gustu.
Cała błękitna linia demakijażowa Garnier Essentials jest według mnie bardzo udana,zarówno dwufazówka.tonik,jak i to mleczko.
Efektywnie zmywa wszsytko z oczu,nawet żelowy eyeliner z kategorii nie do zdarcia.
Zastosowany na buzi zostawia po sobie uczucie skóry gładkiej,przyjemnej w dotyku,nie podrażnia w żaden sposób.
Zabieram jednak 1 gwiazdkę za to,że czasem,przy zmywaniu naprawdę mocnego makujażu oka,lubi na chwilę spowodować niewielki dyskomfort.
Nie jest to szczypanie,ani też nie zdarza się każdorazowo,ale jednak mały minus.

Mleczko zostaje jednak ze mną,z pewnością będę go zabierać na wszelkie wyjazdy,kiedy to chcę redukować wagę kosmetyczki,więc dobrze wiedzieć,że jest jeden produkt,który poradzi sobie doskonale z całą twarzą.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959640].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny!

Maluję się codziennie i lubię mocniejszy makijaż z którym to mleczko radzi sobie świetnie.
Co prawda nie używam wodoodpornych kosmetyków, lecz uwielbiam kilka warstw tuszu na moich rzęsach.
Dotychczas miałam problem z nawilżeniem skóry i podrażnieniami spowodowanymi źle dobranym środkiem do demakijażu.
To mleczko nie podrażnia, nie ma zapachu i jest bardzo delikatne, a dodatkowo nawilża.

Kupię ponownie, na pewno.

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 5 i pół.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946145].usefull || 0 }}% pomocna.

Mleczko na 5 !

Kupowanie środka do demakijażu to dla mnie udręka, ponieważ wiele z nich wysusza mi bardzo skórę wokół oczu i podrażnia same oczy (noszę soczewki). Dlatego czasem wolę męczyć się zmywając makijaż wodą niż cierpieć pół nocy.

Mleczko Garniera kupiłam po długim staniu przy nim w Biedronce. Zaczynając od niskiej ceny, stonowanego opakowania, które nie rzuca się w oczy niczym wściekły byk, trwałego zamknięcia typu "click" dostrzegam w nim na chwilę obecną same zalety.

Co ważne dla mnie mleczko nie ma żadnego sztucznego, słodkiego, chemicznego zapachu. Producent na opakowaniu umieścił taką informację i ja ją potwierdzam. Mleczko jest bez alkoholu, dlatego skóra wokół oczu nie jest narażona na przesuszenia.

W kwestii usuwania makijażu jestem bardzo zadowolona. Już dwa płatki kosmetyczne i mleczko usuwają bez większego kłopotu eyeliner, tusz do rzęs i kredkę. Oczy nie robią się czerwone, nie szczypią. Konsystencja jak przystało na mleczko jest wystarczająco gęsta, dzięki czemu mleczko nie spływa z wacików.
Wydajność oczywiście zależy od tego jak często się malujemy i zmywamy, jednak sądzę, że przy standardowym używaniu co najmniej 5 dni w tygodniu wystarczy na 4 tygodnie.

Bardzo dobry produkt. Zdecydowanie zagości u mnie na dłużej.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943653].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne

Mam bardzo wrażliwą skórę wokół oczu i niestety sporo płynów do demakijażu wywołuje u mnie okropne pieczenie.

Tego zaczęłam używać, bo nieudanym eksperymencie z nowym płynem :brzydal:

Zmywa bardzo dobrze (podkład+eyeliner+tusz), nie zostają żadne resztki makijażu, nic nie podrażnia, nic nie szczypie. Dwa waciki i po wszystkim.

Konsystencję ma zwyczajną, jak każde mleczko. Zapach dla mnie neutralny, szczerze mówiąc, dopiero teraz musiałam powąchać opakowanie, żeby się zastanowić jak to pachnie -wcześniej w ogóle nie zarejestrowałam ;)

Ciężko ocenić mi wydajność, mam go od kilku miesięcy, ale co jakiś czas przedłużam rzęsy i wtedy używam go tylko do demakijażu twarzy i dolnych rzęs. Wydaje mi się jednak, że jak na moje potrzeby spokojnie wystarczy na jakieś 2 miesiące regularnego użytkowania.

Ja ponownie raczej nie kupię, ale tylko dlatego, że nie przepadam za formułą mleczka - w przeciwnym wypadku jak najbardziej bym kupiła ponownie (i kto wie, może kiedyś znowu kupię).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931810].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobre mleczko

Lubię mleczka do demakijażu, głównie dlatego, że starczają na dłużej niż ich płynni bracia.
Mleczko używałam do demakijażu oczu. Bardzo lubię je mocno podkreślać, stąd zmywanie zabrało mi raptem 3-4 waciki. Nie uczula, czasem sobie podszczypuje lub mam lekko zaczerwienione powieki, ale to dosłownie na chwilkę. Nie piecze, ani nie powoduje łzawienia. Zapach ledwie wyczuwalny.
Starczyło mi na ponad 7 miesięcy codziennego stosowania. Uważam, że jest warte swej ceny.
Jeśli chodzi o produkty oczyszczające, lubię Garniera, kiedyś używałam nawet całych serii, ale w czasach nastoletnich i będę sukcesywnie zakupywać produkty tej marki w celu przypomnienia.
Polecam to mleczko. Na pewno kupię nie raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915653].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry dla cery wrażliwej

Mam wrażliwą skórę, która na niektóre kosmetyki źle reaguje. Swędzi, szczypie. Gdy zobaczyłam mleczko garniera na półce, skusiło mnie że jest bez alkoholu itp.
Faktycznie mleczko jest jednym z niewielu, które nie podrażnia mnie oraz lekko nawilża skórę (inne wysuszały często na brodzie i nosie). W dodatku ma przystępną cenę. Zużyłam dwa opakowania i pomyślałam że sobie zmienię - kupiłam mleczko loral\'a, które oczywiście podrażniło mnie a oczy zaczęły tak szczypać, że nie mogłam ich wręcz otworzyć. Tak więc nowe mleczko oddane mamie, a ja lecę kupić starego, sprawdzonego garniera :)

Ilość zużytych opakowań: dwa, kupię trzecie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878485].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniawka

Na razie szukam swojego ulubionego mleczka. To kupiłam bo było w dobrej cenie - ok 9 zł.

Nie podraznia skóry oczu, zmywa makijaż wodoodporny, jednak następnego dnia rano są małe ślady pod oczami - ale tak jest chyba zawsze?!

Wydaje mi się że mógłby bardziej nawilżać, po czuję po nim delikatną suchość wokół oczu.

Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866250].usefull || 0 }}% pomocna.