Topfer, Hair & Body Wash (Płyn do mycia włosow i ciała dla dzieci i niemowląt)

Topfer, Hair & Body Wash (Płyn do mycia włosow i ciała dla dzieci i niemowląt)

Delikatny płyn pod prysznic, który skutecznie myje dziecięcą skórę i włosy bez wysuszania i szczypania w oczy. Do codziennego stosowania. Nie podrażnia skóry. Pozostawia ciało i włosy czyste, nawilżone i miłe w dotyku. Zapach słodkiej mandarynki oraz kolorowe opakowanie sprawia, że dzieci wprost przepadają za tym produktem.
Zawiera ekstrakty z ekologicznych otrąb i kwiatów nagietka oraz naturalne olejki roślinne.
Nie zawiera sztucznych substancji zapachowych, barwników, środków konserwujących i pochodnych olejów mineralnych oraz mydła i glikolu polietylenowego (PEG).
Produkt ekologiczny, certyfikowany BDIH.

zapachowa
podrażniona, sucha
płyny do kąpieli
nawilżające, ochronne, oczyszczające, pielęgnujące
płyn

Lepszych kosmetyków dla dzieci nie mieliśmy

Cudowne kosmetyki. Mają same zalety. Zapach płynu jest urzekający. Pachnie jak landrynki, jak słodkie mandarynki. Synek chodzi za mną i wypytuje, kiedy mu kupię ten żel i balsam z kwiatkiem:-)
Mieliśmy go już rok temu razem z balsamem do ciała tej marki, starczyły na ok. 3 miesiące codziennego stosowania.
Wypróbowaliśmy potem różne ekologiczne marki, bo tylko takie znajdują miejsce w naszym domu, niektóre o wiele droższe: Logonę, Phenome i Weledę, ale żadna nie dorównuje nawet w 50% Topferowi.
Płyn ma konsystencję lejącej, przezroczysto- pomarańczowej galaretki. Jest bardzo wydajny i bardzo ładnie się pieni. Dobrze myje i pozostawia skórę nawilżoną i bardzo miłą w dotyku. Nadaje się do mycia włosów, nie szczypie też w oczy. Mojego alergika absolutnie nie uczula, wręcz odwrotnie, łagodzi wszelkie wysypki i wysuszenie.
Szczerze polecam, nie można obok tych produktów przejść obojętnie. W dodatku jeśli chodzi o rynek ekologiczny, to ceny tych produktów nie są wygórowane, spodziewałam się wręcz czegoś zwyczajnego, bez szału, oby tylko nie uczulało i nie wysuszało skóry dziecka, a otrzymałam kompleksową pielęgnację wymagającej, wrażliwej skóry w dodatku o ogromnych walorach użytkowych i estetycznych skierowanych typowo pod wymagający gust maluchów:-) Z pewnością kupię ponownie te kosmetyki, może z okazji Dnia Dziecka któryś ze sklepów wysyłkowych zorganizuje promocję, tak jak to miało miejsce w zeszłym roku, gdzie załapałam się na okazyjniejszą jeszcze bardziej cenę:-)
Ogromnie żałuję, że kosmetyków tych nie odkryliśmy wcześniej, kiedy synek był jeszcze niemowlakiem w pieluchach i kąpał się w plastikowej wanience. Z pewnoscią wykupiłabym cały asortyment tej marki, puder do kapieli, zasypkę, krem na odparzenia itp, żal, po prostu żal mnie ściska, ech:-)

Używam tego produktu od: Przez 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1, 250 ml