Givenchy, Very Irresistible EDT

Givenchy, Very Irresistible EDT

Do promocji najnowszego zapachu Huberta de Givenchy zostala zaproszona Liv Tyler. I nie wiem tak do konca czy slusznie, bo reprezentuje ona ostry typ urody a zapach ten wcale taki nie jest. Very Irresisteble jest swieży z ziolowymi akordami kopru, anyżku gwiaździstego i werbeny. Zostal on nazwany zapachem tysiąca róż.
Bardzo przyjemna kompozycja, elegancka, ma w sobie szlachetność. Zapach zdecydowanie na dzień.

Cena: 279 zł / 50 ml

Rekomendacja
na wieczór
50 - 100ml

Mała lolitka

Słodki zapach z gatunku mocniejszych. Nie jest bardzo ciężki, ale nie jest lekki. Kolajrzy mi się z zapachem lakieru do paznocki z filmu American Hustle. Piękne opakowanie, bardzo wygodne. Intrygujący, ale bardziej fermentujący niż ciężki. Lubie takie zapachy!

ukochany

Zapach należy do słodko - kwiatowych.
Bardzo elegancki flakon, trwałość na najwyższym poziomie.
Wydajny.
Na początku wydaje się mocno ziołowy, potem jednak została piękna i klasyczna słodycz,
Ja osobiście czuję w nim kwiat róży.

Piękne

Bardzo podoba mi sie ten zapach. Mimo ze to wersja edt utrzymuje sie niezwykle długo . Wyczuwalny cały dzień . Kolejny bardzo ładny zapach . Lubię nim pachnieć .

Mexx Look up now

Przyjemny, nienachalny lekki :)

Nie wiem wydaje mi się, że mamy dwa różne zapachy jak czytam te opinie... Przyjemny owocowo-kwiatowy zapach ani śladu anyżu czy coś takiego. Nie jest za mocno słodki ale ja za słodki uważam Midnight Rose od LAncome więc jeżeli kogoś Lancome nie mdli to ten tym bardziej nie będzie powodował migreny. Ja Lancome używam na wieczór i to na długi wieczór żeby nie poprawiać już potem zapachu bo i tak daje mocno po nosie. Lancome Midnight Rose czuję aż w ustach.

Natomiast Givenchy Very Irresistible na skórze szybko zgrywa się z naszym zapachem i oddaje już tylko lekki kwiatowy, zwiewny zapach. Kojarzy mi się z ciepłym letnim popołudniem lub wczesnym wieczorem na łące gdzie pachną rośliny, zioła ,ciepła ziemia ale kompletnie nie do opisania- raczej jako zapach wiatru, kto latem szedł po łące ten wie o czym mowa a do tego gdzieś w pobliżu rosną kwiaty, róże ale i inne lekkie, trochę słodkie a trochę polne... i może jakiś owoc ale nie wiadomo jaki... Może kwitnące drzewa... Coś niezwykłego. Zapach dodaje energii na samą myśl o takim pięknym otoczeniu. Poza tym ma się uczucie, że jest się w drodze, ten zapach pachnie podróżą, czymś nieznanym, ciekawością, relaksem, spokojem, przyjemnością... uśmiechem :) i to jest to.
Bardzo przyjemnie mi jest go czuć. Taki wesoły zapach. Aż dziwię się, że to powiem ale czuję się po prostu fajnie :) Tego mi brakowało, mam już kilka w kolekcji a to na wieczór, a to świeży do fitness klubu i brakowało mi czegoś na co dzień żeby w pracy nikt się nie męczył w moim otoczeniu- żeby nie roznosił się po całym biurze a tylko żebym ja go czuła i taki jest ten zapach. Mój i tylko dla mnie :)

Wspaniały zapach

Ten zapach wrócił do mnie po latach-kiedyś dostałam go w prezencie, niedawno powąchałam w perfumerii,i wiedziałam- muszę go znowu mieć.Cudowny, bardzo elegancki, dość mocny-przykuwa uwagę(szczególnie mężczyzn ;).Czuć zdecydowanie kwiaty,róże(ale nie taką słodką, mdłą jak np. w wodzie różanej).Posiadam pojemność 50ml, i 15ml, do torebki,jednak perfumując się rano, po 8 godz.wciąż czuje na siebie ten zapach.Polecam kobietom pewnym siebie, lubiącym mocne akcenty na sobie.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: 1X 100ml. w trakcie 1x50ml.

banał jakich wiele.

Jestem tak mocno zawiedziona, tak bezgranicznie smutna, że muszę wystawić tak przeciętną opinię, tak banalnie zwykłą recenzję perfum, które zapowiadały się na mój mały must have forever.

Pierwsze wrażenie?
Dorosła róża, tak właśnie, jak autor sugeruje! Dojrzały, mocny, elegancki kwiat w całej swojej pięknej sile. Klasa, szyk, ponadczasowość piękna i zapachu kobiety przez duże K.

A z biegiem dni, tygodni... kobieta przez duże K, zapach przez duże Z stał się ledwie zwyczajnym. Zwykłymi perfumami, zapachem na co dzień, niewymagającym niczego, żadnej oprawy, niepasującym w zasadzie do niczego konkretnego, a jednocześnie będący stuprocentowym towarzyszem na dowolną okazję. Coś na zasadzie, że jeśli nie wiesz czego użyć, nie wiesz, który zapach wybrać - bierz Very Irresistible - ani nie oszołomi, ani nie przytłoczy.

A ja wymagam od perfum przytłoczenia, oszołomienia, zachwytu, trwałości! A nawet z tym ostatnim jest tu bardzo kiepsko.

Nie lubimy się. I nie sugerujcie się nazwą, ani ten zapach przemożny, ani nieodparty...

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

Boskie!

Poczułam je na koleżance i...wydały mi się wyjątkowe. Dostałam od niej próbkę. Chciałam sprawdzić jak będą pachnieć na mojej skórze. Dziewczyny zakochałam się! Uwielbiam ten zapach. Niby słodki, a świeży. Cięzki, a delikatny. Używam okrągły rok. Polecam jednak zakup w drogerii. Chcąc zaoszczędzić szukałam promocji po stronkach internetowych. Trafiłam,niby oryginalne opakowanie, cena niższa i to sporo, ale niestety...zapach już nie ten...

Używam tego produktu od: 2006
Ilość zużytych opakowań: Oj! Zużyłam wiele i nie przestanę:-D

ma to coś

Tak jak moje poprzedniczki twierdzę,że wąchając te perfumy mam wrazenie,że już gdzieś kiedyś ten zapch poznałam. Co świadczy,że jest jednym z wielu. Lecz... Ma to coś w sobie. Na początku mocne pudrowe wejście owiane ogonem z anyżku. Oplata wszystko dookoła. Każdy ruch ręki przypomina,że ów zapach tam jest i ma sie dobrze ;) z każdą chwilą stają się delikatniejsze w odbiorze, lecz siła rażenia sie zwiększa. Stają się bardziej zadziorne ziołowe. Efekt świetny! Idealne na letnie wieczory :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: faza testów 1X50ml

piękny

Bardzo przyjemny zapach, kojarzy mi się z kobiecością. Bardzo trwały-jak wszystkie jakich miałam okazję używać perfumy Givenchy. Opakowanie wygodne i eleganckie. Nie mam nic im do zarzucenia, no może to, że wersja L’Intense jest o wiele bardziej intrygująca i zadziorna.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Trudno określić...

Zapach jest łady, ale mało oryginalny.
Pierwsze wrażenie było fatalne, ale na szczęście przeobraził się w coś zupełnie innego.
Jest delikatny i elegancki.
Wyczuwam w nim odrobinę słodyczy, ale nie tej cukierkowej.
Z pewnością może zaciekawić, ale liczyłam na coś innego.

Nieodparty romans z nutką pieprzu i anyżku

Landrynkowy zapach przełamany nutami anyżku i pieprzu.
Oto nuty, bo widzę, że brak w opisie:
Nuty głowy anyż, cukrownica trójlistna, strączyniec
Nuty serca peonia, magnolia, róża
Nuty bazy pieprz, egzotyczne przypraw

Tylko na specjalne okazje, gdyż pozwala wyróżnić się z tłumu. Codzienne stosowanie kończy się migreną.

Używam tego produktu od: Sporadycznie od lat
Ilość zużytych opakowań: Flakon 50 ml

nudne i nijakie

Prawde mówiąc nie wiem nawet co mogę o nich napisać, pamietam że kupiłam je pod chwilowym zachwytem bedąc w Hiszpanii i potrzebując czegoś dość swieżego, aby móc funkcjonować w klimacie;) Postawiłam na Givenchy i było to perfumy, których używałam właśnie, aby pachnieć na wyjeździe, nic specjalnego, jak dla mnie absolutnie nie na impreze czy jakies ważniejsze wyjście.
Po zużytkowaniu i zapomnieniu o tych perfumach, dostałam wczoraj próbke tychże perfum i mam dokładnie te same odczucia co kiedyś czyli po prostu nic specjalnego, jakbym dostała to wykorzystam, bo brzydkie nie są, ale bez szału:)
Trwałość przeciętna nie rewelacyjna, ale beznadziejna też nie;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie