Vitamin E, All Over Body Cream (Krem do ciała z witaminą E (różne rodzaje))

Vitamin E, All Over Body Cream (Krem do ciała z witaminą E (różne rodzaje))

Delikatny krem do ciała z witaminą E do skóry normalnej. Chroni i wygładza skórę.
Dostępny w kilku wersjach zapachowych: Vanilla, Buttermilk, Rose, Apricot, Coconut, Jojoba Spirit, Strawberry, Aloe Vera, White Musk.

Świetny

Po pierwsze moim zdaniem każdy rodzaj powinien być dodany osobno do katalogu, ponieważ każdy krem jest inny.

Ja stosowałam dwa, jeden kokosowy i jeden waniliowy. Dlatego też porównam oba te kremy.

Pierwszy to był kokosowy, przypominał raczej masło do ciała, konsystencja gęsta, dość ciężko się rozsmarowywał, natomiast drugie opakowanie mam waniliowe, w tym przypadku konsystencja jest lżejsza, kremowa, łatwo się rozsmarowuje i szybko się wchłania, to typowy krem.

Jeśli chodzi o nawilżanie to zależy wszystko od skóry, na pewno kokosowy mocniej nawilża, ale skóra po wersji waniliowej również jest dobrze nawilżona, gładka, miękka. Podczas wieczornej kąpieli czuć film na skórze jaki dają kremy.

Zapach, to kwestia indywidualna, moim zdaniem waniliowy jest powalający, uwielbiam go, mimo iż z wanilią nie ma nic wspólnego, przypomina mi coś, co tak pachnie, ale nie mogę sobie przypomnieć co, a więc kupując krem o zapachu waniliowym proszę nie liczyć że będzie pachniał wanilią.

Natomiast zapach kokosowy mnie do gustu nie przypadł, ale mój narzeczony twierdzi że ten kokosowy o wiele bardziej mu odpowiadał. Pachnie kokosem, ale takim troszkę chemicznym.

Co do wydajności, no cóż mamy 500ml kremu/ masła za 25zł, bo tyle kosztuje w internetowej perfumerii Douglas, moim zdaniem cena jest wręcz śmieszna za taką jakość i wydajność. Krem przy stosowaniu rano i wieczorem wystarcza mi na 2 m-ce.

Ja jestem na tak, kusi mnie wypróbować inne warianty zapachowe, ale uwielbiam wanilię i nie wiem czy kupię pozostałe.

świetny krem do ciała

Mam ten o zapachu róży. Kupiłam w Douglasie w promocji za bodajże 14 zł więc oplacało się, bo ma pół litra pojemnosci

Krem jest naprawdę świetny. Bardzo dobrze nawilża skórę, ma fajną konsystencję, która szybko się wchłania.
Jest wydajny, bo jest go naprawdę sporo.
No i ten zapach! Obłędny! Utrzymuje się na mojej skórze do kolejnego mycia! Nawet po całym dniu, gdy idę do pracy, później na siłownię i pod prysznic - czuję go na sobie, co jest bardzo miłym zaskoczeniem.

Polecam go, może nie daję max gwiazdek, bo normalna cena jest dosyć wysoka jak na balsam, ale w promocji na pewno znowu go nabędę

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

sama nie wiem

Dostałam ten krem ze Szwajcarii. Szczerze mowiac myslalam, ze jest troche drozszy jak na tak duze opakowanie. Ale cena w tym przypadku przeklada sie na jakosc. Mam zapach Mango, pachnie troche jak zielone truskawki z ogródka :) Ale bardzo przyjemnie i orzezwiajaco, nie jest mdly i nie nudzi sie tak szybko. Jesli chodzi o samo dzialanie to nie ma w nim nic spejalnego. Dostalam ten krem w zestawie razem ze specjalna pompka dzieki ktorej jest duzo wygodniejszy w stosowaniu, bo jesli bylby bez niej to nie wiem czy nie wyladawalby w koszu na smieci... Troche za rzadki, nie polecam uzywania go w zimie kiedy jest nam bardziej zimno po myciu , poniewaz pozostawia nieprzyjemny chlod i troche dlugo sie wchlania. Osobiscie wole geste balsamy... Polecam go raczej na cieplejsze pory roku. Oprocz zapachu nic specjalnego.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Manicure - geometryczny french

niespodzianka

Dostałam go w prezencie, niby nic nadzwyczajnego ale bardzo ładnie zareagowała na niego moja skóra na ramionach (mam rogowacenie przymieszkowe), jest wygładzona i nawilżona. Niezbyt gęsta konsystencja, szybko się wchłania. Z pewnością nabędę go jeszcze raz.

przeciętny

Kupiłam kiedys na allegro, skuszona obietnicą kokosa.
Krem jest niezbyt drogi, wydajny. Opakowanie takie sobie. Zapach - owszem - kokosowy, intensywny, ale mocno chemiczny. Chyba jednak wolę kokosowe mieszanki...Krem był dość rzadki, o przeciętnym działaniu. Miałam nieodparte skojarzenia z seria Fruttini - takie same, wielkie pudła, słodko-chemiczne wonie i skromna pielegnacja.
Miałam, zuzyłam, więcej sie nie skusze. Zapach to nie wszystko, a taka objetość - była by miła przy produkcie o wiele lepszym...Inaczej sie nudzi...

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu

KWC

Oceniam wersję maślankową (Buttermilk).

Świetny balsam, także dla suchej skóry.
Delikatny, mleczny zapach; lekka konsystencja - balsam jest bardzo wydajny. Szybko wnika w skórę - pozostawiając ją gładką, chłodną i - suchą! Zero klejenia się czy tłustego filmu na skórze, za to uczucie odświeżenia i lekkości. Bez obaw można wskakiwać w bieliznę i spodnie.

Opakowanie spore, a i krem jest bardzo wydajny.
Polecam, jest świetny na cieplejsze pory roku.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo, co można stwierdzić patrząc na schowek ze śrubkami mojego ojca - wszystkie są posegregowane w pudełkach po tym kremie :lol:

hmm nie do końca przekona

jak dla mnie kremik dobry w działaniu, dobrze nawilża, a ja mam dość suchą skórę, fajna konsystencja, świetnie sie wchłania, za tą są +. teraz - niestety zapach, ja mam jokobę, i niestety bardzo chemicznie pachnie jak dla mnie, sprobuje innej wersji zapachowej i ocenie jeszcze raz

Zapach obłędny...karmel!

Zapach cudny, naturalny, słodki, karmelowy. Nie jest męczący ani zbyt intensywny. Wogóle wybór zapachów przyprawia o zawrót głowy i to on mnie skusił i może jeszcze kiedyś ulegnę. Piszę może, bo wg mnie balsam nie jest wcale rewelacyjny, zbyt rzadki, mało treściwy, słabo się wchłania, zostawia jakby taką mokrą warstewkę. Opakowanie w tym wypadku nietrafione, w słoiku zazwyczaj są balsamy gęste i kremowe. I takim bym go wolała. Działanie pielęgnacyjne przeciętne, nie nawilża rewelacyjnie, no ale nie będę marudzic - jak na razie dla mnie jest wystarczające. Ale na pewno nie dla bardzo suchej skóry. Ubywa go w bardzo szybkim tempie, ale tak to jest u mnie z balsamami których zapach uwielbiam :). Cena w porządku - 25 zł za 500 ml. Jeśli jeszcze go nabędę to tylko dla smakowitego zapachu..... :p

zauroczenia:)

Skusilam sie na wersje Mango ze wzgledu na cene i nie pozalowalam:) Co prawda balsam nie ma zbyt dobrego "poslizgu", wiec trzeba go niemal wmasowywac, ale za to odwdziecza sie gladka, jedrna i pachnaca skora:) Zapach jest boooski, a skutki dzialania witaminy E natychmiast widoczne - dla mnie nawilza super:)

średniak

Ja mam wersję Jojoba Spirit. Ogólnie rzecz ujmując jest to dość przyzwoity balsam do ciała, który jednak nie powalił mnie ani specjalnie skutecznym działaniem, ani wygodą stosowania. Nie jest zbyt tłusty więc dobrze nadaje się do używania na nogi świeżo potraktowane depilatorem.

Podstawowa wada: jest bardzo rzadki i wybierany ręką z wielkiego, trochę zbyt miękkiego słoja kapie wszędzie gdzie nie trzeba (głównie ląduje na podłodze i pod moimi paznokciami), zamiast na suchej skórze.

Krem ten miałam swego czasu i po miesiącu stosowania, zauważywszy, że jego ilość wcale się nie zmniejsza, wydałam go w świat bo nie byłam w stanie znieść jego zapachu.
Początkowo zakochałam się w wanilii. Jednakże z każdym kolejnym dniem stosowania zapach stawał się coraz bardziej drażniący i duszący - jest stanowczo zbyt intensywny.
Sam krem nie spełnia żadnej z obietnic producenta. Ciężko się wchłania, nie nawilża skóry. Również nie zauważyłam działania witaminy E - skóra nie została odżywiona, a jej kondycja nie uległą poprawie.

Krem jest diabelnie wydajny, a 500 ml za 27 zł to bardzo atrakcyjna cena. Jednak ja już do niego nie powrócę... ;)

Używałam tego kosmetyku przez kilka tygodni/ ilość zużytych opakowań: 1/3 z 1-go