Lift And Curl Mascara (Tusz modelujący)

Lift And Curl Mascara (Tusz modelujący)

Świetny tusz za niewielką cenę! Pogrubia, podnosi, podkręca rzęsy. Jest odporny na rozmazywanie. Zawiera witaminę B5, jest hypoalergiczny. Nie podrażnia wrażliwych oczu. Rewelacyjna, lekko wygięta w łuk szczoteczka, dobrze rozczesuje rzęsy. Dobrze się rozprowadza, równo pokrywa kolorem i co najważniejsze: nie zlepia rzęs!

świetny!

Do zakupu skłoniła mnie ciekawa cena, nie żałuję zakupu. :)

+ :
-ładnie podkręca rzęsy
-nie skleja
-niska cena
-wydajny
- intensywna czerń

jedyną wadą jaką zauważyłam jest to, że jest bardzo podatny na rozmycie i się osypuję.

Dosyć dobry

Tusz dostałam w prezencie na urodziny. Mam krótkie i cienkie rzęsy dlatego od tuszu oczekuje, ze je trochę pogrubi i przede wszystkim podkręci.

PLUSY:
*świetny kolor tuszu, daje efekt "głębokiej czerni"
*przy odpowiednim nakładaniu podkręca rzęsy
*nie rozmazuje się
*dobra szczoteczka która zapewnia wygodną aplikację
*niska cena

MINUSY:
*szybko wysycha (wydaje mi się, że tusz był zawsze dobrze zakręcony, a mimio to szybko wyschnął)
*skleja rzęsy

Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

świetny!

był to mój pierwszy tusz. dostałam go od mamy, której nie pasowało, że tusz za grubo się nakłada. no cóóż, dla mnie nakłada się idealnie ;) jestem nastolatką i narazie (narazie, ponieważ rzęsy rzedną z wiekiem ;() mam bardzo długie rzęsy. ten tusz dodatkowo je wydłuża tworząc niesamowity efekt. nastęonym ogromnym plusem jest podkręcanie. moje rzęsy pomalowane tym tuszem wyglądają rewelacyjnie! są podkręcone i takie dłuuugie :) tusz również pogrubia, ale nie za bardzo. tak leciutko - w sam raz, bo osobiście nie lubię grubych rzęs. wygląda to nienaturalnie i brzydko. lepiej jak jest dużo długich niż mało grubych :). kolejny plus za zachęcające opakowanie. nastęony, chyba największy za szczoteczkę. można nią precyzyjnie pomalować najkrótsze rzęsy - te w kącikach. wygięty kształt szczoteczki potęguje efekt podkręcenia. maskara się nie osypuje, przez cały dzień wygląda tak jak rano, tuż po pomalowaniu. jest bardzo trwała. polecam! naprawdę genialny kosmetyk!

Używam tego produktu od: już spooooro miesięcy :)
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie jednego, które jeszcze się nie popsuło (!)

wrastające włoski

dobry ale się sypie

Niezły tusz za naprawdę niewielkie pieniądze ;D

- nałożony z umiarem nie skleja rzęs
- czarniutki
- wydłuża bez pogrubienia (dla mnie +)
- lekko podkręca

Lepszy niż XXL tej samej firmy.
Jedyna wada: od samego początku okropnie się osypuje ! Nie wiem, może kupiłam stary ale efekty są na tyle interesujące, że może kiedyś kupię go drugi raz

Używam tego produktu od: dwóch m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo dobry :)

Czas na moją pierwszą recenzję ;-)

Stosunkowo niedawno zaczęłam swoją przygodę z makijażem, a ten tusz był moim pierwszym :-) Kierowałam się ocenami na KWC, a jako że nigdzie nie mogłam dostać XXLa skusiłam się na inny produkt P.Arthes. I nie rozczarowałam się, a wprost przeciwnie - byłam oczarowana ;-)

Jak obiecuje producent, podnosi i podkręca rzęsy. Moje rzęsy wreszcie stały się widoczne! Co również zawdzięczam tej głębokiej czerrrni ;-) Jakiegoś rewelacyjnego pogrubienia nie zauważyłam, chyba że rzęsy się skleiły (jak wspominałam, mój pierwszy, więc nie do końca jeszcze umiałam się nim posługiwać ;-) ). Tak więc idealny na pierwszy raz jak i na późniejsze, zaawansowane malowanie :-)

1 gwiazdka odjęta właśnie za brak pogrubienia, ale nie można mieć wszystkiego ;-)

Szczerze polecam :-) Używam tego produktu od: pół roku

warto wypróbować

Kupiłam go w mieście gdzie go produkują ( w moim:D) no i muszę przyznać, że jest dobry jak za tą cenę. Kupiłam go za ok. 13zł. Ładnie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Mam dość krótkie rzęsy więc czego mogłabym się spodziewać... Za to moja siostra jest w nim zakochana:) Pod koniec dnia troszkę się kruszy...

Używam tego produktu od: 3misięcy

bardzo fajny

Bardzo lubię ten tusz, często go używam. Ładnie podnosi rzęsy, pogrubia je, wydłuża, nie są to jakieś super spektakularne efekty, ale na co dzień wygląda bardzo naturalnie i to cenię najbardziej :) Stosunek ceny do jakości- myślę, że warto go kupić, używałam mascary Maybelline Lash Expansion za 30 zł i mogę stwierdzić, że ta za ok. 14 zł wypada od niej lepiej ;)

Używam tego produktu od:co najmniej 2 lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

Porównywalny z poprzednikiem

Skończył mi się mój Volume Flash, pobiegłam więc do sklepu po nowy, a że takiegoż nie było, skusiłam się na Pierre Arthes'a (wersję brązową pogrubiająco-podkręcającą). Weszłam do domu, zmyłam poprzednika i zastosowałam następcę. Różnicy nie widać. Ładnie rozdzielone, nieznacznie wydłużone i podkecone, za to dobrze pogrubione. Wygląda bardzo naturalnie nawet na dolnych rzęsach, trzyma się w nienaruszonym stanie cały dzień (nie obsypuje, nie rozmazuje, nie traci koloru). Nabyłam go za 12,50 zł i, jeśli go znajdę, a szukać będę, nabywać będę jeszcze długo.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęte 1

rozkosze za grosze :)

Nie widzę różnicy, a skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać? - mówi oklepany slogan reklamowy. W tym przypadku pasuje jak ulał :) Tusz daje niemal taki sam efekt jak mój ukochany i teraz dla mnie niedostępny Volume Glamour. Nie skleja rzęs, ładnie się trzyma, jest bardzo czarrrrrrny, bardzo dobrze wydłuża rzęsy, świetnie podkreśla, pogrubia. Podkręcanie pozostawia do życzenia, ale ja w nie i tak za bardzo nie wierzę. Tusz oceniam lepiej niż wariant XXL tej samej firmy. Cała ta przyjemność kosztowała mnie 11 zł (tusz kupiłam korzystając z internetowej strony sklepu). Kupię pewnie jeszcze nie raz. Polecam :D

całkiem,całkiem

Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej maskar skleja potwornie rzęsy. Podczas zakupów w drogerii poprosiłam o niesklejający tusz do rzęs. Pani zachwalała i przekonywała mnie do tego. Cena była dosyć atrakcyjna, wiec postanowiłam spróbować.
Sam w sobie tusz jest niezły. Jest dość "mokry" (a ja takie lubię :) ) Długo pozostaje świeży i nie wysycha :)
Ładnie maluje rzęsy-ale uwaga!Należy bardzo uważac, gdyż często nabiera się zbyt dużo na szczoteczkę, co powoduje POTWORNE sklejanie. Tusz wchodzi w zaokrąglenia szczoteczki :(
NIe osypuje się, jedynie pod sam koniec dnia może delikatnie się ścierać. Ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy.Jednak na ten efekt trzeba troszkę popracować, powywijać rzęsy i trochę się pomęczyć :(Ale efekt jest niezły, oczka są ładnie podkreślone :)

Swietny

Uwielbiam tusze tej firmy. Dla mnie mają idealną konsystencję, idealne szczoteczki, nie zasychają, nie kruszą się. Poprostu są idealne.
Ten lekko podwija rzęsy, unosi je, sprawia, że oko się otwiera. tusz też pięknie wydłuża rzęsy. Rozdziela je. Oko wygląda niesamowicie.

tragedia ! :(

Tusz jest do niczego! Rzęsy moze i sa podkreslone, ale maksymalnie na godzine. Potem tusz sie obsypuje, a na koniec dnia wogole go nie widac na rzesach. W czasie sniezycy ladnie mi splynal :( prawie po calej twarzy. :/
konsystencja jest taka jakas dziwaczna, kolor nijaki...
Nie jestem zadowolona z tego tuszu, czasami za mala cene mozna nabyc cos dobrego, ale nie tym razem. :(