Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hair X, Styling Heat Protection Lotion (Termoochronny balsam do stylizacji włosów)

Ochronny balsam z kompleksem Thermo Protector odżywia włosy dzięki zawartości olejku kokosowego i zabezpiecza je podczas stylizacji na ciepło (do temperatury 180°C). Włosy odzyskują lekkość i naturalny wygląd oraz stają się łatwiejsze do układania.

termoochrona
termoochronne
w tubie
mleczko

bardzo dobry

Nie wiem jak działa na dłuższą metę, bo włosy prostuję raz do roku, staram się tez nie używać suszarki. Ale jak już nadejdzie ten dzień w roku to: balsam ma kremową konsystencję, nie obciąża włosów, ładnie pachnie zielonym jabłkiem.

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972972].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo odkryte przypadkiem

Poniewaz jestem konsultantka Ori, zeby nie placic za przesylke moglam sobie wybrac ten o to lotion w promocyjnej cenie. Bylam do niego sceptycznie nastawiona, mam wlosy przetluszczajace sie i boje sie cokolwiek innego niz odzywka nakladac bo po kilku godzinach nadaja sie do kolejnego mycia. Ale sprobowalam i jestem w szoku! jak na dosc tlusta konsystencje wchlania sie calkowicie w mokre wlosy a po wysuszeniu pozostawia uczucie jakby ochraniajacej powloczki.

Plusy:
*wydajny
*ulatwia suszenie
*wlosy gladko suna po prostownicy
*nie przetluszcza
*przyjemnie pachnie

Zaluje ze wczesniej go nie odkrylam...

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868822].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo fajny, mile zaskoczona

Bardzo spodobał mi sie ten balsam, nie znam składu bo w katalogu przeciez nie jest on napisany, ale i tak sie skusiłam. często lokuje włosy i kupiłam go aby chrnic przed ciepłem me włosy, no ale cóż, nie wiem czy w tej roli się spełnił, ponieważ używam go jako zwykłego balsamu bez spłukiwania :) Bardzo fajny, wygładza, nawilża włosy nie obciążając ich, nie skleja włosów. Na początku wydaje sie tłusty, ale w cale nie jest :P na włosach się wchłania. Ma bardzo przyjemny zapach, luię go :) Mozna używać do zabezpieczenia końcówek, ale tak jak juz mówiłam, wchłania się O.o Ja to lubię :)

Ilość zużytych opakowań: 3/5 jednego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[868356].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Dobry

Ponieważ w zimę wieczorem po kąpieli suszę włosy, aby w nocy nie było mi zimno w głowę, postanowiłam sprawić sobie jakąś termoochronę.

Na pewno nie polecam nakładania balsamu na grzywkę - moja po zastosowaniu tego kosmetyku nie chce się układać, a włosy od rana sprawiają wrażenie przetłuszczonych. Stosowana na włosy od ucha w dół sprawdza się bardzo dobrze - nie obciąża, nie wysusza i dobrze chroni przed gorącym powietrzem. Jest też wydajny - wystarczy niewielka ilość na całe włosy.

Próbowałam używać tego balsamu też na sucho podczas prostowania, ale moim zdaniem nie jest to zbyt wygodne, bo ciężko wtedy równomiernie nałożyć ten kosmetyk, a przy kontakcie z płytkami prostownicy strzela - do tego celu wolę jednak używać termoochrony w sprayu.

Ogólnie kosmetyk przyzwoity, ale moim zdaniem nadaje się tylko do suszenia włosów, ewentualnie prostowania/kręcenia zaraz po suszeniu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[847975].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja za niewielką cenę.

Kosmetyków termoochronnych używam stale, bo moją stałą koleżanką jest prostownica. Nie wierzę w bajki, że drogie prostownice nie niszczą włosów. Doświadczyłam uszkodzeń gdy przy swoim najnowszym nabytku Diva Session miałam popalone końce bez użycia żadnego specyfiku ochronnego. Prostuję na 180 stopniach, więc jako nowy ochraniacz wybrałam balsam Oriflame.
Nie spodziewałam się niczego szczególnego w tej cenie, a efekty okazały się naprawdę zjawiskowe.
Wystarczy niewielka ilość by pokryć włosy, balsam ma fajny poślizg. Nie obciąża włosów i nie przyśpiesza przetłuszczania. Wystarczy jedno pociągnięcie prostownicą, włoski gładziutkie, miękkie i sypkie, idealne! I co najważniejsze balsam skutecznie chroni, nie mam żadnych uszkodzeń.
Produkt na stałe u mnie zagości.

Używam tego produktu od: 3 tygodniu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[820499].usefull || 0 }}% pomocna.

działa

Składniki:

AQUA, BUTYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, AMODIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, ISOPROPYL MYRISTATE, ISOPROPYL PALMITATE, STEARYL ALCOHOL, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, POLYQUATERNIUM-37, IMIDAZOLIDINYL UREA, DISTEAROYLETHYL DIMONIUM CHLORIDE, PARFUM, METHYLPARABEN, SODIUM BENZOATE, PROPYLPARABEN, CETEARYL ALCOHOL, POLYQUATERNIUM-11, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, COCOS NUCIFERA OIL, BHT

Na wstępie powiem, że balsam jest na tyle dobry, że daję prawie maksymalną ocenę pomimo iż mam uczulenie na jeden ze składników :p

Mam bardzo zniszczone i przetlenione włosy w dodatku przetłuszczające się przy odroście. Podchodziłam do niego sceptycznie, bo jak już cokolwiek ujarzmi moje włosy, to ma ciężkie silikony i po 1 dniu mam tłuste strąki :P Nie tym razem!

Tego balsamu używam na co dzień przy suszeniu włosów. Wystarczy odrobina a włosy błyszczą, są miękkie i gładkie, w jakiś sposób nawet rozdwojone końcówki i sianko się wygładzają. I to bez obciążenia, bez przetłuszczenia. Byłam w szoku, że produkt za taką cenę dał radę moim włosom, murowany kwc...

...Niestety uczula mnie i przy częstym stosowaniu na skórze pojawiło się zaczerwienienie :/// Ale rezultaty były tak dobre, że nie umiałam z niego zrezygnować (w Oriflame można zwrócić w ciągu 30dni). Teraz stosuję tylko na końcówki i wyglądają one dużo lepiej niż reszta włosów choć przeżyły najwięcej ;)

Reasumując strasznie żałuję że nie mogę używać na całe włosy i polecam osobom bez skłonności do alergii.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[766629].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialny!

Najlepszy środek termoochronny jaki kiedykolwiek miałam. Pokusiłam się na niego, choć spodziewałam się słabszych, o wiele słabszych efektów.

+ bardzo dużym plusem nagrodzonym przeze mnie brawami na stojąco jest faktyczne działanie TERMOOCHRONNE, nie oszukujmy się, mało który środek potrafi prawidłowo zabezpieczyć włosy przed wysoką temperaturą, nawet przy profesjonalnym i dokładnym nałożeniu
+ konsystencja która na pierwszy rzut oka wydaje się być przerażająco gęsta, stosowana na wilgotne włosy (NIE OD NASADY) okazała się świetna
+ wydajność
+ cena. kupiłam w oriflame po przecenie 13,90 myślę że warto.
+ piękny zapach
+ ułatwia rozczesywanie i prostowanie włosów
+ w połączeniu z prostownicą, lub wysuszeniu na szczotce włosy są mega wygładzone.

GORĄCO POLECAM :).

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716121].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry!

kupiłam ten produkt nie wiedząc tak na prawdę czego mam oczekiwać. W sumie tak na próbe. Mam średnio krótkie włosy i muszę je codziennie myć i modelować suszarką i suszarko-lokówką. Mimo że zainwestowałam w dobry sprzęt suszący, od jakiegoś czasu włosy juz przestały reagować na moje oczekiwania, przestały być podatne na ułożenie. Ten produkt uratował mnie i moje wlosy! Jestem zachwycona. Nadał gładkości, szybko i łatwo sie rozprowadzili nie obciazyl wlosow, a co najwazniejsze, moja fryzura jest taka jak chce, stały sie znow posluszne suszarko-lokowce! Bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilosc wtarta w wilgotne wlosy by uzyskac pozadany efekt.

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[648897].usefull || 0 }}% pomocna.