Matt & Moisture (Fluid)

Matt & Moisture (Fluid)

Fluid przeznaczony jest dla cery normalnej, mieszanej i tłustej. Jest dostępny w 4 naturalnych kolorach: beżowym, naturalnym, miodowym i orientalnym. W swoim składzie zawiera proteiny jedwabiu, wyciąg z zielonej herbaty oraz mikrosfery.

blee

Do kupna tego fluidu namowila mnie sprzedawczyni, tak go zachwalala, ze postanowilam go sprobowac...no i sprobowalam...fluid rozprowadzal sie dosc dobrze i jeszcze troszke zakrywal, to by bylo tyle z jego zalet :P WADY: pozostawial brzydkie smugi, bylo go widac na twarzy, zapychal, splywal z buzi...ogolnie tragedia :|

Używam tego produktu od: 1 tydzien
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

co to niby ma być?!

kupiłam go z polecenia sprzedawcy że niby tani a taki dobry !
-nie matuje a wysusza co dla niektórych może uchodzić za mat !
-podkreśla przesuszone skórki a spływa z tłustych partii!
-robią się smugi przy nakładaniu zwłaszcza na kremy przeciwzmarszczkowe!
- dobronie koloru jest bardzo trudne, ja w lecie miałam miodowy po nim cera była w żółtym odcieniu i wyglądała na zmęczoną!

mam cerę mieszaną w kierunku suchej i nie plecam osobom o takiej cerze

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:1/2

nie nie nie!!

to najgorszy fluid jaki kiedykolwiek mialam. mimo ze nawet niezle sie rozprowadza na buzi zostawia wstrętne smugi i lamy.ja mam odcien BEIGE.nawet ladny kolorek.wogule nie matuje , wcale nie kryje.rownie dobrze moglabym kupic krem koloryzujacy- efekt ten sam,tylko ze krem nawilza a ten fluid wysusza.za taką cene moge kupic duzo o wiele leszych produktow.niepolecam.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

WŁOSY lokówka objętość

Można polecić

Dobrze się rozprowadza, nie zostawia smug. Matuje bardzo dobrze, na dość długo. Niestety niezbyt dobrze kryje.
Nie mam zamiaru używać go systematycznie, ale nie wykluczam, że kiedyś go kupię:)
Dla osób, które nie potrzebują zbyt dużego krycia może być bardzo dobry!!!

Bardzo fajny fluid

Kupilam ten fluid przypadkiem na jakas impreze i zaskoczyl mnie trwaloscia matowania - min 6 godz :) od tego czasu minal jakis rok i wciaz jest to moj ulubiony fluid. Mam odcien 01 - bezowy i musze powiedziec ze to jedyny fluid ktorego odcien jest IDEALNIE dobrany do mojej karnacji - wiele osob nie wierzy ze mam fluid na sobie poniewaz jest tak doskonale dobrany, ze go prawie nie widac :) Poza tym duzy plus za to ze nie ciemnieje jak niektore inne pudry. Uwielbiam w nim tez to ze wspaniale matowi moja strefe T a jednoczesnie nawilza suche partie. Ma fajny zapach i konsystencje - swietnie rozprowadza sie palcami, gabeczka troche gorzej jak dla mnie.
Kryje calkiem dobrze - mam cere raczej bez problmow, chociaz czasem cos tam wyskoczy...
Jedyny minus to ze po paru godzinach moze delikatnie brudzic ubrania (ale to normalne u wiekszosci fluidow)
Ogolnie jak dla mnie SWIETNY! Polecam jako produkt godny wyprobowania szczegolnie za tak niska cene :)

nie dla mnie

Przede wszystkim nie podobają mi się kolorki (mam naturalny) - takie ziemiste, twarz wygląda na zmęczoną , szarą. Rozprowadza się dobrze, nie tworzy smug, matuje, ale mam wrażenie, że nie dość dobrze nawilża. A po kilku godzinach nie ma po nim śladu na twarzy (ale ten problem dotyczy większości fluidów których używałam).
Myślę, że będę dalej szukać - do tego pewnie nie wrócę.

Jestem na nie

Podkład mimo dobrej konsystencji zostawia na twarzy plamy, tworzy smugi.
Miałam kolor Naturalny, jednak do naturalnych on nie należał, dość ciemny, a dodatkowo ciemnieje na twarzy, wygląda szaro i niezdrowo.
Wchodzi w pory, nie matuje
Odradzam

ilość zużytych opakowań: 1 przez kilka miesięcy

średni

Miałam najjaśniejszy odcień, który okazł się jednak zbyt żółty, a ja nie należę do bladolicych..
Mało kryjący, lekki, jednak łatwo zrobic sobie nim smugi na twarzy. To średni podkład jeśli chodzi o właściwości matującę. Zaznaczam jednak, że mam mieszną, z tłustą strefą T cerę. Dla mało wymagających, z prawie idealną cerą, podkład będzie dobry. Ja raczej nie skuszę sie na ponowny zakup

!!!GENIALNY!!!

GENIALNY PODKŁAD DLA KOBIETEK Z MIESZANĄ CERĄ I NIE NOSZĄCYCH "FLUIDOWYCH MASEK" NA TWARZY- JA MAM JUŻ DRUGIE OPAKOWANIE W KOLORZE NATURALNYM I JESTEN NAPRAWDĘ ZADOWOLONA Z TEGO PODKŁADU, NIE POZOSTAWIA SMUG, DŁUGO MATUJE A MOJE ROZSZERZONE PORY SĄ PRAWIE NIEWIDOCZNE. POLECAM :) odejmuję niestety 2 gwiazdki, podkład nie nadaje się na upalne dni, poprostu spływa z twarzy, wolę coś lżejszego.

Dla mnie ok

Kupiłam go ponieważ jestem zachwycona puderem transparentnym z tej właśnie firmy. Podkład jest tani, dobrze sie rozprowadza, potrzeba jest baaaardzo niewielka ilość podkładu aby nałozyć go na twarz. Wygląda naturalnie, w ogole go nie widac! Nawet w sztucznym świetle wygląda dobrze. Na pewno kupię go jeszcze kiedyś zwłaszcza, ze cena jest śmiesznie niska. Poza tym nawilża dobrze skórę a jednocześnie ja matuje. Tak jak producent obiecuje skóra wygląda naturalnie, delikatnie i świeżo. Niestety nie ma wyboru kolorów :( uzywam zawsze najjaśniejsze w tym wypadku nr o1 (beżowy) moja skóra jest jasna ale nie blada dlatego muszę uważać żeby nie nałozyć go za duzo. Jednak wiosną może być. Wygląda dobrze nawet na jasnej skórze.

Pozytywne zaskoczenie

Jestem własnie na etapie testowania polskiej kolorówki. Z Vipery mam już dwa pudry prasowane w kamieniu (trnsparentny matujący oraz brązujący), z których jestem bardzo zadowolona, dlatego też postanowiłam wypróbować podkład Vipery.
Podkład ten bardzo dobrze się rozprowadza (używam pod niego kremu nawilżającego), konsystencja (moim zdaniem) nie jest gęsta, przez co nie tworzy smug.Jest lekki nie czuć go na twarzy, przez co skóra może oddychać, nie zatyka porów.Matuje moją twarz na ok. 4-5 godzin, po tym mój nos zaczyna się błyszczeć i niezbędne jest przypudrowanie go.
Zapach również ładny, który po nałożeniu na twarz szybko się ulatnia.
Co do krycia jest średni, niezbędny jest korektor kiedy coś mi wyskoczy,ale dla mnie nie jest to problemem.
Muszę się jednak przyczepić do kolorów.Mam ciemną karnację (oliwkową), ale kurcze kolor "natural" był o wiele za ciemny i przez co po raz pierwszy zostałam zmuszona do zakupienia odcienia najjaśniejszego- "beżowego", który idealnie stapia się z moją cerą, dlatego też dziewczyny, które mają jasną karnację i nie chcą mieć tzw. "maski"na twarzy powinny go sobie darować.

Taki mały koszmarek!

Nie wiem w ogóle co to jest?! Pani w mojej ulubionej perfumerii z polskimi kosmetykami tak go zachwalała, pierwsze recenzje też miał świetne, wiec kupiłam. Nie dość, że tego podkładu w żaden sposób nie da się równo rozprowadzić, to jeszcze ani nie nawilża ani nie matuje. Nie polecam.