Natural & Organic, Zatrzymanie Młodości, Tonizujące serum do twarzy do 35 lat

Natural & Organic, Zatrzymanie Młodości, Tonizujące serum do twarzy do 35 lat

Unikalna receptura emulsji do twarzy do 35 lat oparta jest w 98% na komponentach pochodzenia roślinnego, organicznych ekstraktach i olejach z zimnego tłoczenia pozyskanych z ekologicznie czystych rejonów Syberii.
Ogranicza przedwczesne procesy starzenia się skóry, aktywnie odżywia i intensywnie nawilża skórę. Naturalne oleje i ekstrakty nasycają skórę niezbędnymi witaminami i aminokwasami. Zaleca się stosować na godzinę przed zastosowaniem kremy rano i wieczorem. Wzmacnia działanie kremu.
Emulsja zawiera certyfikowane organiczne składniki. Nie zawiera parabenów, sztucznych barwników, silikonów, alkoholu, syntetycznych ekstraktów, produktów pochodzących z przerobu ropy naftowej. Gliceryna i substancje konserwujące zawarte w emulsji są pochodzenia roślinnego.

Składniki aktywne:
- Dzika róża Daurska (Rosa Dahurica Pallas Extract) - wzmacnia procesy odnowy komórek skóry, nasyca skórę witaminą C, daje wyraźny odmładzający efekt
- Szczodrak krokoszowaty ( Rhaponticum Carthamoides Extract) - głęboko oczyszcza skórę i przywraca jej naturalny wygląd.
- Moroznik bajkalski (Helleborus Extract) - normalizuje i usuwa obrzęki
- Bylica arktyczna (Artemisia Arctica Extract) – działa przeciwzapalnie, stymuluje syntezę kolagenu, reguluje gospodarkę tłuszczową skóry
- Płucnica śnieżna (Cetraria Nivalis Extract) - działanie oczyszczające, antybakteryjne i przeciwzapalne. Głęboko nawilża tworząc barierę ochronną na skórze. Reguluje gospodarkę wodno-tłuszczową skóry.
- Jałowiec (Organic Juniperus Communis Extract) – poprawia krążenie krwi, zawiera witaminę C. Przywraca skórze zdrowy wygląd.
- Szałwia (Organic Salvia Officinalis Extract) - tonizujący ekstrakt z szałwii poprawia proces odbudowy kolagenu w skórze, przywracając jej sprężystość , przywraca naturalny owal twarzy.
- Olej słonecznikowy (Helianthus Annuus Seed Oil) - Bogate źródło kwasów wielonienasyconych. Zawiera duże ilości witaminy E. Uelastycznia skórę.
- Rokitnik ałtajski ( Hippophae Rhamnoides Altaica Seed Oil) - ma działanie gojące, odżywcze, poprawia wygląd skóry.
- Malwa różowa( Althaea Rosea Oil) - działanie przeciwzapalne
- Malina moroszka (Rubus Chamaemorus Extract) - działanie antyoksydacyjne, wygładza drobne zmarszczki
- Centuria pospolita ( Centaurium Umbellatum Oil) - nasyca skórę witaminami A i E, intensywnie nawilża. Dla cery wrażliwej i zmęczonej.
- Kosaciec blady (Iris Pallida root Oil) - działa tonizująco i maskująco.

Skład: Aqua with infusions of Rosa Daurica Pallas Extract, Rhaponticum Carthamoides Extract, Helleborus Extract, Artemisia Arctica Extract, Organic Juniperus Communis Extract, Organic Salvia Officinalis Extract, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Helianthus Annuus Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Altaica Seed Oil, Althaea Rosea Oil, Rubus Chamaemorus Seed Oil, Centaurium Umbellatum Oil, Iris Pallida roqt Oil, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Organic Parfum

/n/

krem, emulsja, olejek

daje rade

Moim zdaniem ten produkt albo sie kocha albo nienawidzi. kosmetyki rosyjskie zawsze byly najlepsze. to serum nie wiadomo jaka ma konsystencje troche olejku troche kremu a troche esencji i jej kolor jest bialy. Jedno jest pewne ze nie zapycha wiec nada sie do kazdej cery bo tez jest dobrym nawilzaczem. Mimo ze producent zaleca godzinne odczekanie przed nalozeniem kremu. To tak naprawde ono juz po 15 miutach sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy, to tak jakby skora go natychmiast chlonela. Stosuje je na noc. A rano cera jest odzywiona nawilzona pelna blasku. Efekt lepszy niz nie jeden podklad rozswietlajacy. A to wszystko za sprawa naturalnych skladnikow. w drogeraich internetowych mozna go wyrwac za 15 zł. Jest to taka cena ze warto wybprobowac.

Tłuścioch

Zakupiłam z ciekawości. Używałam już produktów tej firmy i ciekawa byłam jak sie to serum sprawdzi. Serum okazało się być mega tłuste. I nakładane na godzinę przed kremem, jak to sugeruje producent nie powoduje, że to serum wchłonie się Serum dobrze nawilża, pachnie w typie nivea soft. ma dosyć rzadką, ale bogatą konsystencję. Nie uczula, nie podrażnia skóry. Pipetka jest ciut za krótka i nie sięga do samego spodu. Można to serum wydobyć stawiając je na głowie .Nie zachwyciło mnie i nie kupię ponownie.

Krem czy serum?

Jak dla mnie bardzo treściwe serum, które o dziwo w miarę szybko się wchłania. Jednak ja serum lubię używać pod krem a tu jest to troszke... czasochłonnie jak dla mnie :) Nakładam, je czasem w formie 'kremu' na noc. Dobrze nawilża. Co do opakowania: tragicznie, pipetka nie nabiera dobrze...

Serum na zmarszczki

Fajny dla tłustej skóry

Kupilam to serum żeby używać go zamiast kremu na dzień. Opakowanie trochę nietrafione, w połowie butelki już ciężko było cokolwiek wydobyć. Ale ciemne szkło na plus. Serum bardzo delikatnie nawilża, nie obciąża i nie wzmaga błyszczenia. Innych jakiś turbo efektów nie widziałam ale moje pielegnacja jest dość złożona wiec ciezko ocenić co daje konkretny produkt. Zapach nie każdemu przypadnie do gustu, ostrzegam. Wydajność też taka sobie, ale za te cenę nie ma dramatu. Podsumowując polecem raczej cerą tłustym jako krem i mieszanym jako serum.

Nawilza

Na ile serum zapobiega starzeniu sie skory w dluzszej perspektywnie ciezko strwierdzic, natomiat na pewno przede wszystkim super nawilza.
Mam sucha skore, a po nalozeniu grubszej warstwy, lub dwoch aplikacji w odstępie pol godziny nie musze nakladac na noc kremu.
Nadaje sie tez pod makijaz, serum nalozone na dzien nie obciaza skóry, dobrze i szybko sie wchlania. Bardzo podoba mi sie konsystencja niby rzadka, jednak nie lejaca, a samo serum tresciwe.
Nie zostawia tlustej warstwy
Zima potrzebuje czegos mocniejszego, ale gdy zrobi sie cieplej chetnie do niego wroce.

Świetny produkt!

Mam skórę suchą i wrażliwą, skłonną do podrażnień i zaczerwienień. Z reguły unikam lekkich konsystencji bo zwyczajnie moja skóra je "spija" w ciągu chwili i nie dostarczają odpowiedniego nawilżenia. Ta emulsja jednak daje radę - nakładam wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i nie ma potrzeby aby nakładać cztery warstwy kremu, daje sobie radę z odpowiednim nawilżeniem do rana. Minus za niezbyt wygodny aplikator, który sprawdza się przy olejkach ale na pewno nie przy kremowej konsystencji i trzeba się trochę namęczyć zanim wygrzebie się odpowiednią ilość emulsji.

na poziomie

Zdarza mi się czasami nie mieć pomysłu na kontynuację pielęgnacji - jeśli coś było dobre, ale nie przekonujące, albo po prostu znudziła mi się moja "rutyna" , albo nie mam nic w zapasie, albo nie zaplanowałam kupna.
Zwracam się wtedy w stronę "pewniaków", a że rosyjskie kosmetyki uważam za 'bezpieczne', i generalnie lubię, sięgnęłam po 2 kremy, w tym to serum.
Za 15zł nie spodziewałam się wow efektu odmładzającego, zresztą nie to było moim celem, bardziej nawilżenie i uważam, że sprawdził się w tym w 100%. Dla mojej problematyczno-mieszanej, ale zwracającej się (niestety!) w stronę suchej skóry dobranie odpowiednich preparatów nie jest najprostsze, a temu prostemu serum właśnie się udało.
Bardzo lekka konsystencja - szybko się wchłania uelastyczniając skórę, lekko ją rozjaśniając, twarz robi się bardziej promienna. Stosowałam je rano i wieczorem.
Sprawdza się z makijażem, nie roluje bo zaraz wnika w skórę.
Trzymałam je w lodówce, co potęgowało efekt ujędrnienia. Poza tym fajnie komponowało się z olejkami, konkretnie łączyłam je na noc z lnianym i fajnie działało pod tłustszą, bogatszą konsystencją.
Do tego ma niedrażniący zapach, a ja jestem uczulona na zapachy, kiepski może zupełnie przekreślić współpracę.
Jestem zadowolona, za te niewielkie pieniądze znalazłam fajny kosmetyk nawilżający, do którego chętnie powrócę, a to u mnie rzadkość przy tym co oferuje dziś rynek.
Minusy lub "słabsze momenty" serum, to opakowanie - beznadziejna pipeta, wydajność - ja nakładałam czasami serum podwójnie, przez jego lekkość i rzeczywiście miałam je miesiąc z przechodem, i to, że jest to właśnie tonizujące, lekkie serum, nawet nie wiem czy odpowiednio nazwane, prędzej to bardzo lekki krem. Poleciłabym je nawet nastolatkom bez obaw, że będzie "za mocne" lub zapychające, nic z tych rzeczy.
Wrócę do niego, bo choć nie bez wad, jest jak najbardziej kosmetykiem na mocną 4! :)

Dobry produkt, ale spodziewałąm się po nim lepszych efektów

Zalety:
-bardzo dobrze nawilża,
-uelastycznia skórę,
-skóra jest miękka w dotyku,
-sprawia, że cera jest promienna i świeża,
-nie zapycha,
-wchłania się do matu,
-posiada bardzo ładny roślinny zapach,
-niska cena.

Wady:
-średnia wydajność, przy codziennym stosowaniu 2 razy w ciągu dnia starczy na ok. 1,5 miesiąca,
-nie widać efektu odmłodzenia, który obiecuje producent (a to na nim najbardziej mi zależało),
-pipeta nie nadaje się do dozowania tego produktu.

Super!

+cena
+nie zapycha
+stosuję zamiast kremu - 2 razy dziennie - optymalnie nawilża moją mieszaną cerę
+ok pod makijaż, wchłania się do matu
+mała kropla starcza na całą buzię i szyję

-pompka nie spełnia swojej funkcji - produkt jest zbyt gęsty

Przyjemny produkt

Produkt kupiłam podczas zakupów w drogerii internetowej. W sezonie zimowym i jesiennym stosuję kurację kwasami więc moja skóra wymaga większego nawilżenia, stąd skusiłam się na ten produkt i się nie zawiodłam.

Co ciekawe w opakowaniu gdzie znajduje się karteczka z przepisami na różne tradycyjne rosyjskie potrawy (niestety wyłącznie w języku rosyjskim). Bardzo dobrze, że serum znajduje się w ciemnej butelce dzięki czemu nie traci swoich wartości. Dodatkowo trzymam je cały czas w kartoniku aby ograniczyć dopływ światła do minimum.

Serum używam wyłącznie na noc, ma bardzo delikatną, jogurtową konsystencje i przyjemny ziołowy zapach. Czasami przy aplikacji wyciągam z niego małe fragmenty liści co nie stanowi dla mnie żadnego problemu, a przekonuje o naturalności produktu. Składniki w serum rzeczywiście oparte są na samych naturalnych składnikach aktywnych typu biała dzika róża, arktyczny piołun, ciemiernik bajkalski, szczodrak krokoszowy czy różowy olej hibiskusa.

Częstotliwość aplikacji jest u mnie różna, w zależności od potrzeb. Czasami nakładam serum codziennie, a kiedy indziej tylko 2-3 razy w tygodniu. Tak jak pisałam wcześniej, stosowanie tego serum przeplatam kurację kwasami. W efekcie moja skóra cały czas jest na porządnym poziomie nawilżenia, zawsze rano mam wrażenie, ze moja skóra jest przyjemna w dotyku, delikatna i dosyć gładka. Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, u mnie to serum się nie wchłania i pozostawia delikatnie lepką powłokę niezależnie od ilości nałożonego produktu. Jedynie gdy zastosuje wcześniej glinkę lub maseczkę ściągającą to rzeczywiście wchłania się praktycznie całkowicie.

Nie jest to produkt, który przyniesie nam natychmiastowe efekty. Jednak po około 2 czy 3 tygodniach można zauważyć pierwsze efekty. Jak inne recenzentki na początku też odnosiłam wrażenie, że to serum praktycznie nic nie robi jednak teraz widzę różnicę. Duży plus ponieważ nie zauważyłam zapychania cery i sądzę, że spokojnie nadaje się pod makijaż.

Jest to przyjemny produkt, uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Lubię go szczególnie przez fakt, że nie podrażnia oczu i stosuję go również pod oczy jak i na powieki bo one przecież też potrzebują nawilżenia. Wydajność jest na średnim poziomie, ani dobra ani kiepska. Przy codziennym stosowaniu mi wystarcza na ok 1,5 miesiąca. Płacę za nie 12 zł.

Idealne na co dzień!

Na serum natrafiłam przypadkiem robiąc zakupy na allegro. Zachęcił mnie jego skład i cena.
Produkt ma fajną konsystencję i przyjemny zapach. Idealnie nadaje się pod makijaż, dlatego stosuję go rano. Mam cerę mieszaną i nie powoduje jej przetłuszczenia, dobrze się wchłania. Stosuję go również pod oczy, nie zauważyłam skutków ubocznych a nawet lepsze nawodnienie skóry. Nie zapycha porów, delikatnie rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Jednak nie zauważyłam tego od razu. Warto jednak poczekać na efekty.
Serum jest wydajne, jednak ma felerną pipetę i ciężko dostać się do dna :( Ale nie zrezygnuję z kupowania go ponieważ ma więcej plusów! :)

Używam tego produktu od: Sierpień 2015
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

świetne nawilżające serum

Właśnie kończę swoje pierwsze opakowanie i muszę w najbliższym czasie wybrać się po kolejne.

Świetne serum do suchych cer. Dobrze nawilża i po aplikacji można spokojnie obejśc się bez kremu.
Całkiem okej działa z makijażem, chociaż niektórym kremom BB zdarzyło się na nim rolować...

Co najważniejsze odżywia i rozświetla cerę. Już po dwóch tygodniach codziennego użytkowania zauważyłam drastyczną zmianę stanu mojej cery (na plus oczywiście). Mniej suchych skórek, ładniejszy koloryt i taka świeżość :)

W zimie jako jedyny kosmetyk jest niewystarczające, dlatego nakładam je na noc, ale w cieplejszych miesiącach będę aplikować i na dzień.

Nie przeszkadza mi jego kremowa, jogurtowa konstystencja, ale ma trochę słabą wydajność... Kończy się po niecąłych 2 miesiącach :(
No i wydobywanie zawartości przy końcu jest koszmarne... trzeba je wytrząchać.

Ale pomimo tych małych minusów naprawdę polecam. Wystarczy spojrzeć na skład :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca