Mascara Essentiel

Mascara Essentiel

Mam go przez przypadek. Prosiłam kolegę, który był w sklepie wolnocłowym o YSL Volume Effet..., ale nie było, więc kupił Essentiel. No i się trochę zawiodłam. Trwały jest, to fakt (chociaż próba przespania nocy [nie powinnam się przyznawiać] nie powiodła się. Spać spałam znakomicie ;-), ale tusz się trochę osypał. Chociaż w porównaniu z innymi i tak wypadł naprawdę świetnie [do tego już zupełnie nie powinnam się przyznawać]). Na deszczu jeszcze go nie wypróbowałam. Ma przedłużać. Może i przedłuża, ale niestety, nie dysponuję mikroskopem elektronowym. Za to nie skleja rzęs, bardzo ładnie je rozczesuje. Dla zwolenniczek bardzo naturalnego makijażu jest OK.

Cena: 88 zł

Oceniam na 2.00

Atutem jest trwałość, bardzo ładny zapach i bogactwo kolorów. Naprawdę jest spory wybór (tylko na co mi to, skoro mam czarny ;-)?). Właściwie na trzy z plusem, ale tego w skali nie ma. <BR>Dodaję po jakimś czasie - odejmuję gwiazdkę. Żadne trzy plus, dwie gwiazdki to max. Na początku rzeczywiście był ładny, ale już po 2 tygodniach zaczął się osypywać. I tego mu nie daruję. Teraz muszę mieć bazę pod tusz, żeby się trzymał, a to już lekka przesada. Tych parę razy, gdy wyszłam bez bazy - tragedia i koszmarny dyskomfort (bo na początku nie mogłam uwierzyć, że tak się mógł popsuć).