Patyczki drewniane do manicure 7040

Patyczki drewniane do manicure 7040

Pojemność 5 szt

Bardzo przydatne

Nie wyobrażam sobie zrobienia hybryd bez tych patyczków. Zajmują mało miejsca, są tanie, zawsze kupuję od razu więcej sztuk. Służą mi do odsuwania skórek, pomagają zdjąć lakier podczas malowania, gdy zdarzy mi się ,,wyjechać" i używam je na zmianę ze striperem podczas zdejmowania lakieru hybrydowego.

Wiele zastosowań, niska cena

Od dawna używam hybryd na paznokcie a do ich wygodnej aplikacji oraz zdejmowania te patyczki są bardzo pomocne.

Przy malowaniu można w łatwy sposób np. pozbyć się dzięki nim nadmiaru lakieru który rozlał się zbyt daleko, można również wykonać za ich pomocą wzorki (tą spiczastą częścią) a podczas zdejmowania lakierów są doskonałym narzędziem (zdejmuje lakiery tą bardziej płaską stroną) ponieważ nie niszczą płytki paznokcia.

Nie używam juz metalowego kopytka

Drewniane patyczki zawsze mam w swoich akcesoriach jak robie pazurki, zastąpiły mi całkowicie metalowe kopytko do odsuwania skórek, są znacznie delikatniejsze dla płytki, nie rysują jej i nie mają takiego nacisku na paznokieć. Stosuję je także do ściągania hybrydy i koncowka czasem dorabiam wzorki. Niezbędne u mnie :)

Modne paznokcie 2017 - najnowsze trendy

Przydatne

Patyczki ułatwiają mi wykonywanie manicure. Myślę, że nie ma co się rozwodzić nad tym produktem. Wykonuje swoją robotę i tyle. Najbardziej opłaca się je kupować internetowo w hurtowych ilościach.

Przydatne.

Pomagają przy manicure.
Jedna strona jest płaska jak w dłucie, a druga to szpikulec.
Patyczków używam do odsuwania skórek. Nie niszczą paznokci. Są lekkie i wygodne. Nie łamią się. Po kilku użyciach strzępią się i odginają, ale jest ich dużo w dogodnej cenie więc po prostu sięgam po kolejny.
To tak jakbym miała oszczędzać na papierze toaletowym. Ani się nie da, ani się nie opłaca. ;)
Polecam, fajne są.

Pomagają dbać o skórki

Zapłaciłam za te patyczki chyba 1 zł, w opakowaniu jest 10 szt. Są bardzo przydatne do odsuwania skórek i do dbania o dobry wygląda naszych paznokci. Szybko się niszczą niestety, ale bez przesady są tak tanie, że mogę je kupować regularnie. Bardzo je lubię i będę kupować.

funkcjonalne

Patyczki dobrze sprawdzają się przy wykonywaniu manicure, zarówno zwkłymi lakierami, jak również hybrydowymi. Nie łamią sie, nie rozdwajają, nie nasiąkają bardzo lakierek jeśli przetrzemy. Cena w porządku. Polecam

Lubię je

Dużą wagę przykładam do wyglądu moich dłoni i paznokci. Co tydzień robię im kompleksowy manicure gdzie jednym z jego etapów jest odsuwanie skórek. I do tego celu lubię używać drewnianych patyczków(choć ostatnio mają konkurencję w postaci gumowego kopytka z odżywki do paznokci Pharmy CF:D).

Patyczki na jednym końcu mają ukośnie ścięta płaską powierzchnię, używam jej do odsuwania zmiękczonych(poprzez dokładne wymoczenie w ciepłej wodzie z mydłem i sokiem z cytryny oraz nałożenie specjalnego żelu zmiękczającego) skórek i w tej roli się spisują dobrze-pozwalają odsunąć niechciane skórki bez rysowania płytki oraz bolesnego naruszania skóry dookoła paznokci.
Szpikulec z druegiego końca służy mi do delikatnego zdrapywania zmiękczonych resztek ,,błonek" po skórkach, które zostają na brzegach płytki-ten szpicek robi to szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Po kilku użyciach troszkę się niszczą i zadzierają na ukośnie ściętej końcówce, ale za taką cenę to nie ma co narzekać-po prostu sobie kupuję kilka(naście) patyczków zapasu, są tanie i łatwodostępne.

Bardzo przydatne patyczki do odsuwania skórek, niezbędnik podczas wykonywania manicure. Tanie, łatwodostępne, skuteczne-czego chcieć więcej?;)

Ilość zużytych opakowań: kilka, a może kilkanaście, nawet

Dobre

Patyczki dobrze spełniają swoją rolę, są wytrzymałe, delikatne i wygodne w użyciu. Ciągle używam tej samej sztuki, podejrzewam, że całe opakowanie starczy mi na lata. :D Są taniutkie i łatwo dostępne, ma je chyba każda drogeria.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

solidne...

Solidne patyczki.

Plusy:
+nie rozwarstwiają się
+nie "wychodzą" z nich drzazgi
+wytrzymują naprawdę długo (+dezynfekcja)
+wielkość,grubość w porządku (wygodnie się pracuje)
+cena w stosunku do jakości
+łatwo dostępne (nawet w osiedlowych drogeriach)

Ogólnie niezastąpione do manicure i pedicure. Naprawdę polecam i

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Mhm.

To jest to. Świetne patyczki, bardzo przydatne w życiu codziennym. Do odsuwania skórek i wydziubywania żałoby spod paznokci :P Fajne, fajne, fajne. Tylko że po jakimś czasie dzieje się z nimi coś takiego, że wolę kupić nowe. No ale przecież to normalne, że nic nie jest wieczne.

Używam tego produktu od: hoho jakbym miała to wszystko pamiętać, to hoho...
Ilość zużytych opakowań: niieee wiiieeeem...! 2? 3? e tam nie wiem.

Najlepsze patyczki!

Najlepsze patyczki do skorek z jakimi sie do tej pory spotkalam.
Cenie je przede wszystkim za trwalosc. Wszystkie jakie do tej pory mialam wytrzymywaly jeden manicure (a i to z bolem), a te mam na pare zabiegow ;)
Nie daje 5* bo sa jakby lekko plastikowe, choc wiem ze w 100% drewniane, ale moze to tylko takie moje dziwne spostrzezenia ;)
Ogolnie naprawde polecam!

Aha, ja za nie place ok.3,60 a nie 5zl ;)

ilość zużytych opakowań: pare