Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Top Choice, Patyczki drewniane do manicure 7040

Top Choice, Patyczki drewniane do manicure 7040

Pojemność 5 szt

Wygoda

Bardzo uniwersalny produkt. Patyczki maja wiele ZASTOSOWAŃ. Mogę nimi namalować wzorek, zrobić kropki i wychodzą lepiej niż robione specjalnym przyrządem. Pomagają w awaryjnenej sytuacji gdy lakier wyleje mi się poza paznokieć. Wystarczy przejechać na sucho lub delikatnie zanurzyć w aceton. Pomocne są też w zdejmowaniu, po zdjęciu klipsow delikatnie wsuwam i przesuwam.
SA trwałe i mocne a także delikatne. Są tanie i warte grzechu-zakupu.

prostota i funkcjonalność...

... czego chcieć więcej. Patyczki są tanie i dostępne w każdej drogerii czy osiedlowym sklepie. Stosuję przede wszystkim przy pozbywaniu się skórek i radzą sobie z tym rewelacyjnie, a przy okazji na tyle delikatnie by nie uszkodzić płytki paznokciowej czy podrażnić te wrażliwe miejsca przy paznokciach.
Odpowiednio czyszczone i przechowywane służą długo, zużywają się wolniej niż to konieczne. Mimo wszystko wymieniam je ze względów higienicznych, tak na wszelki wypadek. Może przesadzam, ale te kilka sztuk w opakowaniu za parę złotych naprawdę się opłaca.
Patyczki nie rozwarstwiają się, nie łamią, są solidne. Polecam!!!

Po prostu dobre.

Nie używam metalowego kopytka podczas manicure, a właśnie drewnianych patyczków.
Nie rysują płytki, nie niszczą jej, są dwustronne- z jednej strony spłaszczone, z drugiej w szpic, dzięki czemu stają się wielofunkcyjne. Służą mi nie tylko do odsuwania skórek, ale i do nakładania ozdób na paznokcie, są niezwykle pomocne przy ściąganiu hybrydy i ściągania nadmiaru lakieru (jeśli zdarzy mi się taka wpadka). Dość szybko się strzępią, ale są tanie jak barszcz, więc gdy patyczek się zużyje, sięgam po następny.

Dobrze zrobione (nie są ostre, a miałam i takie!), tanie, uniwersalne- po prostu dobre, dla mnie obowiązkowe przy wykonywaniu manicure!

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Bardzo przydatne

Nie wyobrażam sobie zrobienia hybryd bez tych patyczków. Zajmują mało miejsca, są tanie, zawsze kupuję od razu więcej sztuk. Służą mi do odsuwania skórek, pomagają zdjąć lakier podczas malowania, gdy zdarzy mi się ,,wyjechać" i używam je na zmianę ze striperem podczas zdejmowania lakieru hybrydowego.

Wiele zastosowań, niska cena

Od dawna używam hybryd na paznokcie a do ich wygodnej aplikacji oraz zdejmowania te patyczki są bardzo pomocne.

Przy malowaniu można w łatwy sposób np. pozbyć się dzięki nim nadmiaru lakieru który rozlał się zbyt daleko, można również wykonać za ich pomocą wzorki (tą spiczastą częścią) a podczas zdejmowania lakierów są doskonałym narzędziem (zdejmuje lakiery tą bardziej płaską stroną) ponieważ nie niszczą płytki paznokcia.

Nie używam juz metalowego kopytka

Drewniane patyczki zawsze mam w swoich akcesoriach jak robie pazurki, zastąpiły mi całkowicie metalowe kopytko do odsuwania skórek, są znacznie delikatniejsze dla płytki, nie rysują jej i nie mają takiego nacisku na paznokieć. Stosuję je także do ściągania hybrydy i koncowka czasem dorabiam wzorki. Niezbędne u mnie :)

Przydatne

Patyczki ułatwiają mi wykonywanie manicure. Myślę, że nie ma co się rozwodzić nad tym produktem. Wykonuje swoją robotę i tyle. Najbardziej opłaca się je kupować internetowo w hurtowych ilościach.

Przydatne.

Pomagają przy manicure.
Jedna strona jest płaska jak w dłucie, a druga to szpikulec.
Patyczków używam do odsuwania skórek. Nie niszczą paznokci. Są lekkie i wygodne. Nie łamią się. Po kilku użyciach strzępią się i odginają, ale jest ich dużo w dogodnej cenie więc po prostu sięgam po kolejny.
To tak jakbym miała oszczędzać na papierze toaletowym. Ani się nie da, ani się nie opłaca. ;)
Polecam, fajne są.

Pomagają dbać o skórki

Zapłaciłam za te patyczki chyba 1 zł, w opakowaniu jest 10 szt. Są bardzo przydatne do odsuwania skórek i do dbania o dobry wygląda naszych paznokci. Szybko się niszczą niestety, ale bez przesady są tak tanie, że mogę je kupować regularnie. Bardzo je lubię i będę kupować.

funkcjonalne

Patyczki dobrze sprawdzają się przy wykonywaniu manicure, zarówno zwkłymi lakierami, jak również hybrydowymi. Nie łamią sie, nie rozdwajają, nie nasiąkają bardzo lakierek jeśli przetrzemy. Cena w porządku. Polecam

Lubię je

Dużą wagę przykładam do wyglądu moich dłoni i paznokci. Co tydzień robię im kompleksowy manicure gdzie jednym z jego etapów jest odsuwanie skórek. I do tego celu lubię używać drewnianych patyczków(choć ostatnio mają konkurencję w postaci gumowego kopytka z odżywki do paznokci Pharmy CF:D).

Patyczki na jednym końcu mają ukośnie ścięta płaską powierzchnię, używam jej do odsuwania zmiękczonych(poprzez dokładne wymoczenie w ciepłej wodzie z mydłem i sokiem z cytryny oraz nałożenie specjalnego żelu zmiękczającego) skórek i w tej roli się spisują dobrze-pozwalają odsunąć niechciane skórki bez rysowania płytki oraz bolesnego naruszania skóry dookoła paznokci.
Szpikulec z druegiego końca służy mi do delikatnego zdrapywania zmiękczonych resztek ,,błonek" po skórkach, które zostają na brzegach płytki-ten szpicek robi to szybko, skutecznie i bezpiecznie.

Po kilku użyciach troszkę się niszczą i zadzierają na ukośnie ściętej końcówce, ale za taką cenę to nie ma co narzekać-po prostu sobie kupuję kilka(naście) patyczków zapasu, są tanie i łatwodostępne.

Bardzo przydatne patyczki do odsuwania skórek, niezbędnik podczas wykonywania manicure. Tanie, łatwodostępne, skuteczne-czego chcieć więcej?;)

Ilość zużytych opakowań: kilka, a może kilkanaście, nawet

Dobre

Patyczki dobrze spełniają swoją rolę, są wytrzymałe, delikatne i wygodne w użyciu. Ciągle używam tej samej sztuki, podejrzewam, że całe opakowanie starczy mi na lata. :D Są taniutkie i łatwo dostępne, ma je chyba każda drogeria.

Używam tego produktu od: 3 m-cy