Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Christian Dior, Dior Prestige, Massage Mask with Flower Nectar (maska do masażu z nektarem z kwiatów)

Christian Dior, Dior Prestige, Massage Mask with Flower Nectar (maska do masażu z nektarem z kwiatów)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Pojemność 50 ml
Cena 500,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Luksusowa odżywczo-rewitalizująca kremowa maska do masażu. Wygładza, nawilża, przywraca uczucie komfortu i blask.
Maseczka ta bogata jest w wyciąg z kwiatu Knifofi (o pięknych białych płatkach, rosnącego na Madagaskarze). Nektar tego kwiatu neutralizuje wolne rodniki, jest bogatym źródłem aminokwasów, cukrów, soli mineralnych , białek.
Naukowcy Dior założyli na południu Francji plantację tego kwiatu. Cenny wywar zbierany jest ręcznie od czerwca do lipca między 6 a 8 rano tuż przed pojawieniem się pszczół. Każdy słoik produktu Dior Prestige zawiera nektar uzyskany z ponad stu kwiatów Knifofi. Dzięki temu mamy całkowitą pewność, że skutecznie nawilżymy i odżywimy suchą pozbawianą blasku cerę.
Do maski dołączona jest poręczna szpatułka.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

INTERESUJĄCY PRODUKT

Ze względu na przeznaczenie tego kosmetyku dla skóry dojrzałej i swój wiek, zdecydowałam się na używanie maski do masażu łydek, na których po intensywnych kuracjach wyszczuplającyh itp. skóra stała się dość mało: elastyczna i nawilżona. Pomysł okazał się rewelacyjny, choć ze względu na cenę kosmetyku, miałam wyrzuty sumienia, że nie mogę (bo i nie chciałam) wykorzystać go do masażu twarzy i dekoltu. Skóra na łydkach stała się po dwóch tygodniach (stosowałam 3 razy w tygodniu) odpowiednio odżywiona, nawilżona i bardziej elastyczna. Niestety na początku opisywany kwiatowy zapach nie kojarzył mi się najlepiej, raczej z ciężkim zapachem starego miodu. Ale po paru zabiegach, odnalazłam w tym ciężkim kwiatowym zapachu jakieś miłe nuty, kojarzące się z relaksem i zbawiennym wpływem tej pielęgnacji na moje ciało :)
Generalnie, uważam, iż jest to kosmetyk dość ciekawy i warty wypróbowania, natomiast co do ponownego zakupu... to może zdecyduję się za parę lat i będzie to trafny wybór, zwłaszcza że będę mogła użyć go zgodnie z jego pierwotnym przeznaczeniem :)

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  138
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  88
  recenzji

  53
  pochwał

  8,59

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  64
  pochwał

  7,47

Zobacz cały ranking