Chanel, Precision, Age Delay Eye rejuvenation eye gel [concentre jeunesse yeux]

Chanel, Precision, Age Delay Eye rejuvenation eye gel [concentre jeunesse yeux]

Też świeży, delikatny żel - krem - rozjaśnia cienie, likwiduje opuchnięcia i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Wyciąg z kasztanowca indyjskiego zmniejsza obrzęki, pobudza mikrokrążenie. Polisacharyd pochodzenia morskiego chroni sieć włókien elastycznych skóry, podnosi jej odporność.

okropny

Aż dziwne, że taka znana firma pozwoliła sobie na wypuszczenie na rynek takiego bubla.

Jedyne plusy to higieniczne opakowanie i dobra wchłanialność.

Nie zauważyłam ŻADNYCH pozytywnych efektów stosowania tego kremu. Po zużyciu całego opakowania moja skóra jest w gorszym stanie niż przed jego zastosowaniem. Krem koszmarnie wysusza skórę i to już niedługo po użyciu, podkreślając niewidoczne wcześniej zmarszczki. Można zapomnieć o zastosowaniu korektora po nim.
Dodatkowo silnie podrażnił mi skórę - zaczęła mnie piec nawet po użyciu innego, łagodnego kremu. Powodował łzawienie a w kącikach oczu powstały mi wręcz małe ranki!
Zużyłam go w całości, ale chyba niepotrzebnie.

Używam tego produktu od: 3-4 m-ce

baaaardzo średni

Pierwsze co nasuwa się na myśl: Dobrze, że już tego nie produkują! Z wielkimi nadziejami zakupiłam żel pod oczy, krem i serum Chanel Age Delay (bo tak renomowana marka, ach i och, i w ogóle)

Co do żelu:

Obietnice producenta nie sprawdziły się w 99% Żel nadawał się do użycia tylko na noc, bo pod makijażem się zwijał, skóra była lepka.. Po nałożeniu szczypał! A nie mam wrażliwych oczu! Jedyny plus - troszeczkę zmniejszył cienie i opuchnięcia.. No i miłe dla oka opakowanie, choć plastikowe. Byłam wytrwała i stosowałam 3 miesiące (dopóki nie zużyłam kremu i serum), w opakowaniu pozostało jeszcze 1/4 produktu, ale nie dokończę tego, bo wręcz się boję.. Z drugiej strony szkoda wyrzucać, bo był drogi...

Używam tego produktu od: używałam 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

niestety

Ten krem bardzo mnie rozczarowal, kupilam go z entuzjastycznym podejsciem, gdyz inne produkty Age Delay sa swietne, a tu klapa. Jak juz oceniono wyzej, krem nie nawilza, a nawet wysusza, nic nie robi ze zmarszczkami, w ogole do niczego nie sluzy. Niestety jest dosc wydajny i nie chce mi sie skonczyc a szkoda wyrzucic za tyle pieniedzy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Chanel - Mademoiselle Privé

słabiutki i szkodliwy

Ładne opakowanie i przyjemny wygląd samego żelu to jedyna pozytywna rzecz, którą mogę powiedzieć o tym kosmetyku. Zastyga w maskę na której szybko odznaczają sę mimiczne zmarszczki przy uśmiechu- czyli tworzy zmarszczki, których nie mam .Wysusza skórę, podrażnia oczy. Nie spłnia obietnic producenta ani troszkę- a szkoda, bo inne produkty z linii Age Delay są świetne...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno z trudem

co to w ogole jest?!

obiecujacy, rozowy "budyniowy" kolorek i takaz konsystencja..i tyle tylko dobrego da sie o nim powiedziec
nie nawilza, nie napina, nie wygladza, nie rozjasnia, zostawia tlusta warstewke na skorze (makijaz sie na nim rozjezdza). tym wieksze rozczarowanie, ze nazwa Chanel chyba do czegos zobowiazuje, nie mowiac juz o cenie

taki sobie

Obietnice producenta brzmią: nawilża, wygładza, zmniejsza opuchnięcia i cienie. Żel niestety ani nie nawilża, ani nie wygładza. Ma gęstszą konsystencję, słabo się wchłania i ma tendencję do rolowania się na skórze, dlatego używam go tylko na noc. Zmarszczek nie mam prawie wcale, tylko te mimiczne, ale miałam nadzieję choć na minimalne wygładzenie. A tu klops :(. Co do cieni i opuchnięć: owszem tu trochę zadziałał. Rozjaśnił szarości i zmniejszył widoczność opuchnięć (dodam, że u mnie cienie i opuchnięcia są zawsze, nie tylko po zarwanej nocy). Ale to wszystko tylko trochę, niestety.

jedno wielkie "ale"

Cóż, ten kosmetyk to chyba jakaś pomyłka... Na początku robi dobre wrażenie - ma piękny różowy kolor ;-) i lekką żelową konsystencję, która sprawia, że krem jest przyjemny w aplikacji.
Potem pojawiają się same minusy :-( Krem nie robi NIC ze skórą. No, może lekko ją przesusza ale to nie tak miało być...
Po każdej aplikacji fatalne wrażenie robi uczucie ściągnięcia skóry. Krem na dodatek trudno się wchłania i tworzy tłustą warstewkę na twarzy. Jestem z niego bardzo niezadowolona.
Szkoda, bo serum z tej samej linii jest świetne.

poprawny

jak zwykle u chanel, brawo za opakowanie, dozownik, konsystencje. poza tym krem rewelacyjny nie jest, ale mozna powiedziec, ze calkiem dobry. zelowy, lekko chlodzi, rozbudza oczy - dlatego lubilam go stosowac rano. dobrze sie wchlania i na dlugo starcza. jedyne co mnie rozczarowalo to brak wlasciwosci wygladzajacych - chociaz efekt nawilzenia jest, ale oczekiwalabym czegos wiecej za te cene.