Pro-Rétinol 100% Végétal, Fluide Défenseur Ville IP15 (Emlusja ochronna na miasto SPF 15)

Multiaktywny protektor dla skóry twarzy ma chronić ją przed promieniowaniem UV, jednocześnie wygłądzając ją i zatrzymując szkodliwe działanie zanieczyszczeń. Zawiera pimenty odbijające światło, dzięki czemu likwiduje wrażenie szarej, zmęczonej cery. Jest bardzo lekki, dzięki specjalnej formule natychmiast się wchłąnia i stapia ze skórą.
Skóra jest wygładzona, promienna i ma należytą ochronę.
Opakowanie to higieniczny, szklany flakon z dozownikiem.

Cena: 55 zł / 40ml

Dobra baza pod makijaż :)) efekt nawilżający na 4.

Mam cerę mieszaną, po nałożeniu tego kremu (emulsji?) świecę sie kilka minut, potem ten niepożądany efekt znika. Bardzo lubię ten produkt ponieważ:
1. baaardzo jest wydajny, świetnie się rozprowadza
2. świetnie przygotowuje twarz pod podkład i dalszy makijaż
3. na opakowaniu jest napisane indice 15, myślę że to faktor ochronny filtrów?
4. używam go czasem na twarz a zawsze na szyję w taki sposób że na palcach mieszam go z podkładem i dzięki temu równomiernie ślisko i gładziutko podkład rozprowadzam na suchej skórze szyi (i to jest jego największa dla mnie zaleta bo dozowniczek pozwala na niezabrudzenie reszty kremu podkładem)
5. po nałożeniu makijażu (podkład +puder) buźka jest śliczna, bez pudru go nie próbowałam używać.

Ale:

1. Nawilża średniawo.

DLA 30 NIEZBEDNY

KUPIŁAM TEN KOSMETYK Z CIEKAWOŚCI I MUSZE POWIEDZIEC, ZE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.Rzeczywiscie swieci sie bardzo ale tylko przez chwile po aplikacji, pozniej na twarzy widac tylko te zlote drobinki, ja nie interesuje sie filtrami, ale za to mam sucha skore i ten specyfik dobrze sobie z nia w ciagu dnia radzi. Dodam tez ze po miesiacu regularnego stosowania moja skora wyglada mlodziej, jest bardzo gladka, zjasnialy mi plamy pigmentacyjne i twarz nabrala kolorkow, mysle ze na pewno nie jest to krem dla cery tlustej i mieszanej oraz naczynkowej.Jego zaleta jest to ze zastepuje z powodzeniem fluidy i pudry i jest raczej kosmetykiem indywidualista, czyli nie toleruje konkurencji innych kosmetykow na twarzy.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

nablyszczacz

kupilam ten produkt dwa lata temu ze wzgledu na filtr przeciwsloneczny i na drobinki. Filtr ok, nie dopadlo mnie zadne oparzenie sloneczne. Co do drobinek to mialam wrazenie ze jest ich zdziebko za duzo - po prostu efekt tlustej cery. Tak jakby posmarowac sie maselkiem :-(.
Lubie polysk, latem szczegolnie, ale - to ma byc, prosze bardzo, polysk naturalny, a nie taki tluszczyk!
Nawilzanie w porzadku, fajny flakonik z dozownikiem, wydajne toto tez jest, ale nie kupie sobie wiecej. Prosze przetestowac przed nabyciem!

Manicure - odwrócony french

Mi całkiem pasował

Ogólnie pasuje mi ta seria: krem na dzień, minuit na noc i ta emulsja. Dałabym 4 *, jednak odejmuję jedną, ponieważ wydaje mi się, że ten SPF15 to chyba same UVB. Sama emulsja bdb na lato, lekka, ale wystarczająco nawilżała, drobinki delikatnie upiększają. Możliwe, że w przyszły sezon letni znowu się skuszę. Ilość zużytych opakowań: 1

niekoniecznie

Bardzo dziwny produkt, którego na pewno nie kupię juz więcej. Przede wszystkim, po wnikliwym (wizażowym, rzekłabym :) ) wczytaniu się w teksty na pudełku poczułam się nieco skołowana: wersja francuska mówi o filtrze UV, a polska beztrosko zapewnia o obecności filtrów UVA i UVB, nie rozwijając tematu w żadną stronę. Ponieważ polskie tłumaczenia naklejek Yvesa są chyba najgorszym i najmniej wiarygodnym źródłem danych, poszłam dręczyć sprzedawczynie łódzkiego Yvesa, która stwierdziła, że NIE WIE jakie filtry maja ich kremy. Heh.Mamy więc krem, którego stopień ochrony dla twarzy jest bliżej niesprecyzowany. Dalej: pigmenciki. Chociaż kremik jest lekki i miło się rozprowadza, ma chyba poważne problemy z wchłanianiem, obrazujące się w NIESAMOWITYM świeceniu cery. Mam po nim twarz jak żarówkę!!! Nie wiem, czy to te cholerne pigmenty, czy też sam krem jest taki wstrętny, dosć rzec, że pierwszy raz tak lekki krem dał tak koszmarny efekt.Co do nawilżania: na obecną porę roku niewystarczające, buzia męczy się i woła nawilżania. Musiałam ją ratować maskami itp (na noc używam kwasów). Może na lato byłby dobry, ale co zrobić latem z takim połyskiem?