Exclusive Cosmetics, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Exclusive Cosmetics, Krem do rąk i paznokci (stara wersja)

Krem doskonale pielęgnuje oraz chroni skórę dłoni i paznokcie. Poprawia wygląd skóry - nadaje jej miękkość, gładkość, odpowiednio nawilża ją i delikatnie natłuszcza. Idealnie wchłania się nie dając uczucia lepkości. Regularnie stosowany zmniejsza skłonność do pękania naskórka dłoni i obrębka wokółpaznokciowego. Paznokcie odzyskują połysk, zmniejsza się ich łamliwość i skłonność do rozdwajania. Polecany jest do codziennej pielęgnacji rąk i stosowania w trakcie wykonywania manicure. Dostępny w dwóch wersjach: klasycznej i owocowej.

Skład: /klasyczna/ Aqua, Sorbitol, Stearic Acid, Mineral Oil, Castor Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Monostearate, Hydrolyzed Keratin, Dimethicone, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Propylparaben, BHA, Parfum, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Citral.

Cena: 3zł / 125ml

Niby taki zwyklak, a tu zaskoczenie!

DZIAŁANIE
Nie oczekiwałam niczego specjalnego po tym kremie, kupiłam w podróży bo nie było nic innego. Trzymam go w pracy, żeby po prostu zużyć i nic więcej. Jednak krem mnie zaskoczył, moje dłonie go polubiły...zastanawiałam się czemu :P ale w składzie znalazłam parafinę(mineral Oil) i keratynę(hydrolyzed keratin), oraz silikon dimethicone, który jest u mnie dobrze tolerowany. Co prawda krem nie regeneruje, ani nie naprawia suchej skóry dłoni, jednak dobrze ją natłuszcza. Resztę kremu, który się nie wchłonął wcieram w końcówki włosów, które też lubią parafinę i dobrze im robi keratyna ;)

OPAKOWANIE
krem zawarty w tubce, otwarcie typu klik, które dużo bardziej wolę od zakrętek, bo zakręcanie natłuszczonymi palcami nie jest łatwe. Tubka jest miękka i bardzo łatwo z niej wydobyć kosmetyk. Opakowanie jest więc bez zastrzeżeń

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
Krem nie jest super gęsty, ale wydajny. Wyciskam ok. 1cm kremu by wetrzeć w dłonie. Jedna tubka starcza na długi okres czasu ;) no chyba, że ktoś używa go codziennie...

PLUSY
- cena
- otwarcie typu klik
- miękka tubka
- wydajność
- miły zapach
- skóra jest miękka
- można również tym kremem zabezpieczać końcówki włosów

MINUSY
- nie nawilża, tylko bardziej natłuszcza skórę

Używam tego produktu od: prawie roku (ojj)
Ilość zużytych opakowań: 1 wykańczam

słaby

Ten krem dostaje w pracy, co miesiac i mam ich juz ok, 20 w łazience,słabo nawilza, ładnie pachnie, dobrze sie wchłania,zapach po codziennym uzyciu meczy dlatego potrzebowalam kilku dni przerwy,

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Po prostu krem do rąk.

Nie jest jakąś bombą, która sprawi, że twoje dłonie staną się gładkie i miękkie niczym pupcia niemowlęcia. Jest po prostu kremem do rąk.

Atuty:
- przepięknie pachnie
- dobra konsystencja
- szybko się wchłania

Minusy:
- już po niedługim czasie od zaaplikowania skóra "domaga się" ponownego nawilżenia

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (125 ml)

średniak

jeśli potrzebujemy jakiegoś mocnego nawilżenia lub mamy zniszczone dłonie to ten specyfik zdecydowanie odpada. Jeśli natomiast nasze ręce są w stanie poprawnym to mogę polecić.
+ładnie pachnie (mam cytrynowy)
+szybko sie wchłania
+fajna konsystencja

minusy
-słabo nawilża

Używam tego produktu od: 2miesięcy, kiedys wcześniej tez uzywalam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Gdyby inaczej pachniał...

Oceniam wersję niebieską.
Odpowiadają mi właściwości pielęgnacyjne tego kremu: jest lekki, nietłusty, szybko się wchłania, idealny do codziennej pielęgnacji. Jedynie nawilża, więc nadaje się dla normalnych, niewymagających dłoni. Ma rzadką, leistą konsystencję. Jest tani i ogólnie dostępny, także w wersji mini - 30 ml. Kiedyś lubiłam jego zapach, ale od pewnego czasu zaczął mnie bardzo drażnić i dlatego nie kupię go już więcej.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Tylko ten zapach...

Krem pielęgnuje skórę dłoni - jest miękka, gładka, odpowiednio nawilżona. Średnio dobrze się wchłania ( zostawia delikatną tłustawą warstwę, przez co szczególnie wewnętrzna część dłoni jest wilgotna) Paznokcie są w dobrej kondycji, ale ja nie miałam z nimi większego problemu, więc nie było czego regenerować. Skłonność do łamliwości i rozdwajania jest taka sama, jak przed stosowaniem kremu.
Krem jest dobry do codziennej pielęgnacji. Tylko, że takich kremów, w dodatku w podobnej cenie, jest na rynku bardzo dużo. Ten krem nie jest niezastąpiony.

Duży minus: zbyt mocny zapach. Mógłby być bardziej subtelny. Momentami nie mogę go znieść. I mam wrażenie, że wszystko nim przesiąka.

Dobry

Plusy:
- bardzo tani,
- wydajny, naprawdę niewiele go potrzeba do jednorazowego użytku,
- skóra jest po nim miękka, gładka, dobrze nawilżona,
- opakowanie też w porządku, nie trzeba okręcać całej zakrętki
Minusy:
- mógłby ładniej pachnieć, miałam wersję klasyczną,
- na skórze pozostaje cienka klejąca warstwa

nędza

kupiłam zachęcona napisem \'owocowy\'. i pożałowałam, choć był tak tani.

nie podoba mi się zapach, nie jest owocowy, a chemiczny. konsystencja standardowa, kolor biały. nie wchłania się. zostawia tłusty film.

ja używam do nawilżania stóp w nocy. na ręce się nie sprawdza, klei się i nie wysycha.

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Genialny !

Kiedy uczyłam się w liceum czasami wchodziłam do Rossmana po jakąś pierdółkę. Wtedy też nabyłam to cudeńko.
Zawsze nosiłam ten kremik przy sobie w plecaku. A na megaśnie nudnych lekcjach kremowałam dłonie i zachwycałam się genialnym zapachem.

Pielęgnuje dłonie i skórki naprawdę na wysokim poziomie, które po użycu stają się miekkie i delikatne.
Ma świetną konsystencję, super się rozprowadza i szybko wchłania.
Cena adekwatna do jakości.

Mam małą niebieską wersję, Jest super !
Gorąco polecam !

Używam tego produktu od: dwa lata, trzy...
Ilość zużytych opakowań: kilka małych

Wart swojej ceny

Kupiłam go w promocji za jakieś 3-4 złote. Mam wersję niebieską, intensywnie nawilżającą.

Krem ma całkiem przyjemny zapach, plusem jest duże opakowanie. Po użyciu bardzo szybko się wchłania, pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną, co najważniejsze: nietłustą.

Niestety, nie zauważyłam tego "intensywnego nawilżenia", ale dłonie są ładnie wygładzone, więc polecam dla osób z niewymagającą skórą.

Myślę, że za tą cenę warto go kupić.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

KLASYCZNY - to dla mnie BOMBA:)

Krem ma bardzo przyjemy aczkolwiek specyficzny zapach (pewnie za sprawą olejku rycynowego i nie wszystkim może się on spodobać), świetnie nawilża, delikatnie natłuszcza, szybciutko się wchłania (nasze dłonie po nim wcale się nie "kleją"). Całkiem nieźle wpływa na paznokcie, są mniej łamliwe - myślę że to jego zasługa:) Kremik jest wydajny i w pięknej cenie. Kupuję go w Rossmannie.

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Maskuje suchość skóry dłoni

Oceniam wersje klasyczną:

Plusy
Dostepność - Rossmann
Cena przystepna 5,40zł
Duża pojemność 75ml+50ml gratis

Minusy
Nie naprawia przesusznej skóry
Nie regenruje, nie odżywia
Nie ma wpływu na stan paznokci
Maskuje suche skórki, ale ich nie likwiduje
Nałozony na noc sprawia, że rano skóra jest ściągnięta i sztywna
Średnio się wchłania, zostawia powłoczkę
Brzydki, wywołujacy mdłości zapach, a to podstawa kremu do rąk by był bezzapachowy, albo przyjemnie pachniał, ponieważ wiele razy w ciągu dnia myję ręce i nakładam krem do rąk, więc zapach musi byc ok

Mam do niego lekką awersję, ale uzywam kilkarazy dziennie

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończe tube \'75ml+50ml gratis\'