TRESemme, Naturals, Nourishing Moisture Shampoo (Szampon naturalnie odżywiający i nawilżający)

Zalety:
- z certyfikowanego organicznego aloesu i oleju awokado,
- 10 x mocniejsze włosy już po jednym użyciu,
- niższe siarczany,
- hipoalergiczne, bez dodatku kolor,
- profesjonalna jakość.
Szampon został stworzony dla włosów farbowanych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Ma za zadanie ochronić włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i złamaniem i rozdwajaniem. Sprawi, że włosy będą zdrowe i nawilżone.

rewelacyjny, nie obciąża włosów

Kupiłam ten produkt przypadkiem, chciałam spróbować jakiejś innej marki. Akurat byłam wtedy w Londynie i padło na TRESemme. Kupiłam ten szampon i jeszcze dwie odżywki. Mam lekko problematyczne włosy. Są cienkie, szybko się obciążają, do tego farbowane. Ten szampon jednak sprawia, że włosy są puszyste, miękkie w dotyku, wyglądają ładnie i jestem z nich zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Kocham ten szampon

Za co :)
Bardzo dobrze oczyszcza wlosy przyjemnie sie przy tym pieniac.Cudowny swiezy zapach dla mnie troszke cytrusowy.Mycie nim wlosow to sama przyjemnisc.
Ma swietny sklad.Nie wysusza wlosow, jako jedyny szampon ktorego uzywalam.Moje wlosy maja tendencje do przesusza sie, a ten szampon krzywdy im nie robi.I co najwazniejsze nie obciaza ich.Wlosy sa leciutkie i mile w dotyku, blysza sie jak szalone,nawet jak odzywki sie nie uzyje.Po na to wlosy so miekkie i gladkie a z ta gladkoscia zawsze mialam problem.

Używam tego produktu od: ok 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Sprawdza się

W szampon Tresemme zaopatrzyłam się planując zabieg keratynowy wiedząc, że jest polecany przez bardziej doświadczone koleżanki. Pierwszy plus należy się za cenę ponieważ dużą butlę 750ml kupiłam w promocji za 2,50 f. Kosmetyk świetnie się pieni i bardzo dobrze oczyszcza. Jest baaardzo wydajny i ślicznie pachnie . Włosy są po nim sypkie i lekkie. Za tę cenę naprawdę rewelacyjny produkt. Jedyny zarzut dotyczy nieporęczności opakowania. Wydaje mi się, że producent przy tej pojemności powinien rozważyć dodanie pompki. Operowanie ciężką, śliską butlą pod prysznicem może może być trochę kłopotliwe.Używam tego produktu od: 4 tygodniIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Niestety muszę dopisać że szampon spowodował podrażnienie :( ale i ja mam specyficzny problem bo mam ekstremalnie wrażliwą skórę głowy. Z samym szamponem jest najpewniej wszystko ok tyle że mój skalp tak reaguje na niemal wszystkie drogeryjne specyfiki.

Ogólnie to dostałam ten szampon od znajomej z Anglii na wypróbowanie,pół butelki. Już po drugim użyciu czułam poprawę w wyglądzie i układaniu się włosów. Już samo stosowanie wywarło na mnie pozytywne wrażenie,nie dosyć że szampon pięknie pachnie to mimo rewelacyjnego składu genialnie się pieni i oczyszcza włosy. Po wysuszeniu włosy są bardzo błyszczące,wygładzone,lekkie. Zapach szamponu jest na nich wyczuwalny. Wizualnie lepiej wyglądają. Chyba skuszę się na kolejne opakowanie,dawno nie stosowałam tak dobrego szamponu :)

Używam tego produktu od: miesiaca

niezły efekt

Na plus:
+ DZIAŁANIE - prawdziwie profesjonalny szampon, który daje efekt prawie fryzjerski; włosy są wzmocnione, silne i zdrowe; wreszcie szampon, który po dłuższym stosowaniu nie wysuszył mi skóry głowy i nie zniszczył końcówek;
+ SKŁAD - naturalny szampon, rzeczywiście chroni włosy, tworząc barierę ochronną podczas suszenia, prostowania; aloes i awokado delikatnie pielęgnują moje włosy, wspaniałe uczucie;
+ WYDAJNOŚĆ - nie sposób zużyć 900ml butelki w szybkim tempie. Od 5 miesięcy jeszcze cały czas używam 1 butelkę; Troszkę brakuje dozownika, który ułatwiłby użycie; Podnoszenie tej ciężkiej butelki jest niewygodne, dlatego odejmuję 0,5 pkt przy ocenie;
+ CENA - niska w stosunku do wydajności i jakości;
+ ZAPACH - pięknie pachnie aloesem;

Przyjemny

O ile odżywka z tej serii okazała się kompletną klapą, tak ten szampon bardzo mi służył.

+ Pięknie pachnie
+ Ma kremową konsystencję, dobrze się pieni
+ Dobrze myje włosy, lecz jest przy tym bardzo delikatny, włosy są przyjemnie nawilżone po umyciu.
+ Tani jak barszcz (za moje wielkie opakowanie zapłaciłam 3,5$ w promocji)
+ Łatwo go dostać (mieszkam w Kanadzie)

+/- wielkie opakowanie, po czasie mnie po prostu zmęczył, więc na pewno trochę minie nim kupię go ponownie. Fajnie by było jakby sprzedawali produkty w mniejszych butelkach

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

GENIALNY

Szampon jest świetny. Uwielbiam go :love:
+ ma konsystencję galaretki, jest bezbarwny
+ pachnie pięknie (w składzie ma kokos i jojobę)
+ pieni się doskonale
+ sprawił, że moje włosy wyglądają na piękniejsze, są lejące, błyszczą, są miękkie, gładkie.
Na pewno zaprzyjaźnię się z nim na długo. Mam jeszcze do wypróbowania wersję z aloesem i avocado, ale na pewno ta seria zawsze będzie na mojej pułce w łazience;)