Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Timotei, Jericho Rose, 2 in 1 Intense Shampoo & Conditioner (Szampon z odżywką 2 w 1` Intensywna pielęgnacja`)

100% piękna. 0% parabenów. Timotei 2 w 1 Intensywna Pielęgnacja, wzbogacony naturalną kompozycją olejku kokosowego, oczyszcza, odżywia i przywraca zdrową kondycję włosów, aby wydobyć ich prawdziwe piękno.
Nowa, przyjazna środowisku butelka! Opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku.

Fajny, przyjemny

- piękny zapach
- wydajny, dobrze się pieni
- łatwo się spłukuje
- włosy są oczyszczone,
- nie powoduje szybszego przetłuszczania się czy przesuszenia skóry głowy
- fajne i solidne opakowanie
- włosy pięknie pachną, są miękkie, łatwo się rozczesują
- cena adekwatna do jakości

Tak :)

Jednak lubię szampony Timotei... Mają bardzo delikatną konsystencję i ładnie pachną. Piana jest delikatna i dobrze zbita. Jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż po tym szamponie mogę normalnie rozczesać włosy. Moje kosmyki są dobrze nawilżone i cudnie się układają. Pewnie to przez połączenie odżywki z szamponem. Ja polecam :)

Dobry szampon

Bardzo lubię produkty tej firmy,więc jak zobaczyłam ten szampon na promocji w Biedronce to od razu wrzuciłam go do koszyka
Zapłaciłam za niego niecałe 5 zł.
Szampon posiada sporą butelkę o pojemności 400 ml.
Konsystencja jest odpowiednia,a zapach śliczny
Jest taki kokosowy i bardzo wyczuwalny.
Kosmetyk dobrze się pieni,niewielka ilość wystarczy,aby dobrze umyć włosy.
Włosy po umyciu są gładkie,miękkie i nawilżone.
Nieco łatwiej się rozczesują dzięki zawartości odżywki.
Szampon nie obciąża włosów i nie przyspiesza przetłuszczania.
Jestem z tego produktu bardzo zadowolona i na pewno zostanie ze mną na dłużej

depilacja zalety

Jego używanie to czysta przyjemność :)

Szampon dokładnie taki, jak lubię: ma śliczny, słodki zapach; myje i nawilża włosy, czyniąc je delikatnymi; wzmacnia i odżywia. Jego kremową konsystencja z błyszczącymi drobinkami bardzo przypadła mi do gustu, pieni się świetnie, jest bardzo wydajny i nie obciąża włosów, jak niektóre tego typu szampony. W skrócie: REWELACYJNY! :)

przyzwoity produkt

Nie mam większych zastrzeżeń do tego szamponu. Nie wierzę, w magiczne działanie opcji 2w1, więc stosowałam go jak zwykły szampon.

Plusy:
- dobrze oczyszcza
- nie obciąża
- ułatwia rozczesywanie
- włosy są miękkie, sypkie

Minusy:
- nie dość dobrze odżywia (szczególnie nie poradził sobie z suchymi końcówkami)
- podrażnia skórę głowy, szczególnie to czuć gdy włosy są już lekko nieświeże
- dziwnie pachnie na włosach

Był to nasz pierwszy i ostatni raz.

Dobry

Szampon Timotei 2w1 intensywna pielęgnacja. Jest to szampon razem z odżywką. Szampon dobrze oczyszcza oraz nawilża włosy. Należy trzymać go na włosach nieco dłużej, tyle co odżywkę. Troszkę ułatwia rozczesywanie włosów. Nie plącze włosów, nie przetłuszcza ich, ma dość ładny zapach, który przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Jest wydajny, a jego cena jest dość niska. Włosy są miękkie, gładkie oraz lśniące.

super dla zabieganych

Szampon nawilża dobrze włosy (trzeba go potrzymać tyle, co odzywkę), odrobinę ułatwia ich rozczesywanie. Nie plącze, nie przetłuszcza, ładnie pachnie i zapach utrzymuje się kilka godzin. Wydajny i tani. Idealny, kiedy np. jesteśmy na wyjeździe albo nie mamy czasu na dokładną pielęgnację włosów.

Lubię szampony 2w1!

Za 400ml tego szamponu zapłaciłam w Rossmannie 6.99 bez żadnej promocji, więc cena bombowa!
Opakowanie cieszy oko, jest poręczne i wygodne.
Produkt ma gęstą, mleczną konsystencję, dobrze się pieni, a co za tym idzie jest wydajny.
Zapach kokosowy, przepiękny i słodki, niestety nie utrzymuje się na włosach, a szkoda...
Jest to szampon 2w1 do włosów suchych, ja suche mam szczególnie końce. Obawiałam się, że obecność odżywki przeciąży moje gęste i długie włosy jednak nic takiego się nie dzieje.
Nie potrzebuję aż tak wielkiego odżywienia, więc produkt 2w1 jest dla mnie wystarczający.
W tej formule lubię też to, że jest ekonomiczna, nie ma potrzeby kupowania dodatkowo odżywki czy maski.
Jeśli jest się posiadaczem włosów, które są w całkiem dobrej kondycji i nie potrzebują solidnej dawki regeneracji i nawilżenia to ten szampon super się sprawdzi.
Dodam, że po umyciu włosy świetnie się rozczesują i dobrze układają, są wygładzone, miękkie i lśniące.
Czego chcieć więcej? :)

Za ciężki

Wiedziałam że tak mi nie przypasuje choćby dlatego, że to szampon z odżywką. Moje włosy szybko się przetłuszczają i niestety produkty 2w1 nie są dla nich. Ma gęstą konsystencję, jestem pewna że bez odżywki szampon by był lepszy.

szampon

Szampon z odzywką to szybkie i łatwe dbanie o włosy. Stosuję czesto inny szampon a ten dostałam przypadkiem. Jest bardzoz fajny, delikatny, kobieco pachnie i spełnia swoją role, jednak włosy szybko się przyzwyczajają . Jestem zadowolona z tego produktu i będę go polecać zdecydowanie.

Taki sobie

Szampon mnie nie zachwycił. Ma ładny zapach który utrzymuje się dwa dni. Poza tym nie widzę żadnych efektów, o których mówi producent. Ogólnie produkt jest raczej średni.

Bardzo fajny szampon 2w1 . Szampon nadaje włosom objętośći i blasku. P umyciu włosy pieknie pachną, są miekkie i pełne blasku. Latwe do rozczesywania. Szampon jest juz bardzo długo na rynku i jest bardzo dobrym szamponem. Jest tani i łatwo dostepny. Nie zmienia swojej konsystencji. Dostepny o róznych zapachach. władnym opakowaniu i łatwy w apliakcji . Latwo dostepny za równo w drogeriach jak i hipermarketach . Wracam do tech szamponu bardzo czesto .