Timotei, Jericho Rose, Szampon z odżywką 2 w 1` Intensywna pielęgnacja`

Timotei, Jericho Rose, Szampon z odżywką 2 w 1` Intensywna pielęgnacja`

100% piękna. 0% parabenów. Timotei 2 w 1 Intensywna Pielęgnacja, wzbogacony naturalną kompozycją olejku kokosowego, oczyszcza, odżywia i przywraca zdrową kondycję włosów, aby wydobyć ich prawdziwe piękno.
Nowa, przyjazna środowisku butelka! Opakowanie może być w pełni recyklingowane i jest wykonane z 7% mniej plastiku.

oczyszczające, regenerujące, wygładzające, nawilżające
do włosów suchych i zniszczonych

Dobrze oczyszcza ale...

Uwielbiam wszystko co jest kokosowe. Czy to do smaku czy do zapachu kokos zawsze mnie przekona dlatego sięgnęłam to szampon timotei.
Opakowanie jest bardzo wygodne i poręczne. Plastikowa butelka jest stabilna, nie odgniata się podczas użytkowania. Nakrętka z przełącznikiem na klik sprawdzą się bardzo dobrze i wbrew moim obawom nie zakleja się.
Jeżeli chodzi o sam szampon to ma bardzo przyjemny kokosowy zapach który niestety nie utrzymuje się zbyt długo na włosach. Konsystencja produktu jest srednio gęsta, łatwo się rozprowadza, mocno pieni dzięki czemu nie potrzeba dużo produktu do aplikacji i łatwo splukuje.
Szampon raczej należy do tych mocniejszych. Dobrze oczyszcza skórę głowy ale przy dłuższym codziennym stosowaniu trochę ją wysusza. Nie widzę niestety żadnego działania odżywki którą niby też jest. Jedyne działanie kosmetyku to silne oczyszczenie. Bardzo dobry do stosowania raz na kilka dni ale trzeba go jednak uzupełnić o odżywkę

Nie kupie ponowie

Szampon ma piekny zapach ale to tyle .
Za bardzo obciąża moje srednioporowe włosy.
Włosy wyglądają na matowe i pozbawione blasku
Musiałam umyć jeszcze raz włosy aby jakoś wyglądały.
Pieni się bardzo dobrze tak wiec myślę że jest wydajny . Nie zużyłam go całego ponieważ oddałam siostrze.

Całkiem wporzadku

Szampon w wygodnym opakowaniu z bardzo ładną szatą graficzną - delikatna. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, oraz konsystencją delikatna kremową - bardzo dobrze się rozprowadza i dobrze się pieni . Szampon dobrze oczyszcza, nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy. Łatwo się spłukuje, nie płacząc włosów. Po zastosowaniu włosy są miękkie. Na pewno włosy nie są takie jak stosuję szampon i osobno odżywkę ale na szybkie mycie jak najbardziej na tak. Jest wydajny.

Dobry szampon do włosów

Szampon znajduje się w wygodnej butelce z łatwym otwieraniem co zdecydowanie ułatwia kąpiel. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym

Szampon dobrze się pieni oraz bardzo dobrze oczyszcza. Nie plącze włosów. Pounyciu łatwo i szybko się spłukuje
.włosy są po zastosowaniu miękkie i gładkie.

Produkt wydajny i polecam jako szampon a odżywkę mieć inną bo tu funkcja odżywki jest pominięte.

Średni

Szampon w wygodnym opakowaniu, łatwo się aplikuje. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem oraz kremową konsystencją.

Szampon dobrze się pieni oraz dobrze oczyszcza. Szampon bez problemu się spłukuje oraz nie plącze włosów.

Szampon 2w1 z odżywką choć dla mnie efektu odżywki brak. Lubię gdy włosy po zastosowaniu łatwo się rozczesuje - tu niestety muszę uważać.

Szampon nie obciąża włosów, ale też nie są po zastosowaniu wygładzone.

Produkt wydajny.

Ciężko nazwać go produktem 2w1

Kupiłam ten szampon skuszona możliwością nie nakładania odżywki na włosy po ich umyciu, ponieważ czasami po prostu brak mi na to czasu.
Niestety pod tym względem ten szampon nie spełnia swojej roli.
Mam włosy suche z natury, kręcone oraz zniszczone, które mocno się puszą i plączą, dlatego użycie odżywki lub maski po każdym myciu w moim przypadku jest obowiązkowe.
Z tego powodu jak zobaczyłam ten szampon 2w1 to od razu pomyślałam, że będę go używać w dni kiedy tego wolnego czasu mam po prostu zbyt mało.
Niestety włosy po umyciu tym szamponem nadal wymagają nałożenia odżywki, która je wygładzi, nawilży i sprawi że będą się lepiej układać i mniej puszyć.
Jeśli chodzi o działanie szamponu jako produktu do mycia to w 100% spełnia swoją rolę, bardzo dobrze myje, świetnie się pieni i pięknie pachnie.
Jest też wydajny i zapakowany w wygodną 400 ml butelkę zamykaną na klik.
Ogólnie polecam ten szampon, ponieważ spełnia swoje podstawowe zadanie, a jeśli chodzi o zawartą w nim odżywkę, to w moim przypadku muszę ratować się dodatkowym produktem.

Zakochana w kokosie

Kupiłam go ze względu na zapach i tutaj się nie zawiodłam. Ale po kolei. Szampon w niezłej cenie. Pojemność duża. Butelka ok, chociaż mi przeszkadzało zamknięcie. Cięzko je otworzyć, a jeśli ktoś ma zrobione paznokcie to już wcale nie polecam.
Konsystencja bardzo fajna, kremowa. Nie za rzadka. Super się pieni przez co jest mega wydajny. Nie radzę przesadzać z ilością bo można uzyskać przez to efekt "nieświeżych włosów".
Działanie: oczyszczenie średnie, nie powoduje łupieżu czy swędzenia głowy. Włosy po jego użyciu są mega miękkie i gładkie, a do tego słodko pachną kokosem!
Jestem na tak.

Perełka za grosze!

Szampon bardzo mi podpasował.
Zapach ma bardzo ładny super się pieni a włosy są dobrze umyte i bardzo miękkie w dotyku.
Jakiejś intensywnej pielęgnacji nie zauważyłam ale lekkie nawilżenie włosów już tak.
Nie obciąża i nie wysusza ani włosów ani skóry głowy!
Pasma dobrze się układają włosy przez cały dzień są świeże i zdrowo wyglądają.
Jak za taką cenę to na prawdę dobry kosmetyk który serdecznie polecam!

Bardzo obciąża

Do zakupu zachęcił mnie zapach ponieważ uwielbiam kokos. Szampon się u mnie nie sprawdził, jest 2 w 1 z odżywką, niestety nie odczułam tego. Po umyciu włosy ciężko rozczesać, nie są odżywione. Po wyschnięciu włosy są suche i matowe. Szampon przetłuszcza włosy u nasady dodam, że mam włosy niskoporowate z tendencją do przetłuszczenia dlatego też łatwo je obciążyć. Szampon nie zdał niestety testu, nie kupie ponownie.

Kokos wiadomo, kto lubi temu podpasuje a dodam że nie jest to chamski i dławiący zapach lecz delikatny i subtelny. Mam suchawe włosy więc taka wersja dwa w jednym jest dla mnie perfecto. Przyjemna konsystencja, dla mnie super wydajny i łatwy w rozprowadzeniu. Zacisk jest też wygodny, nie odpowiadajaja mi jedynie pojemności około 400 ponieważ szampony lubię co jakiś czas zmienić. Myje włosy codziennie i uważam że dobrze je pielęgnuje ten produkt.

Dobry jako szampon

Kupiłam ten produkt z myślą wyjeździe, gdyż wiadomo lepiej zabrać jeden produkt niż dwa i zaoszczędzić miejsce w bagażu. Produkt ma bardzo dobre, praktyczne opakowanie, super szatę graficzną. Jego zapach podoba mi się najbardziej, jet niezwykle przyjemny. Formuła jest gęsta, mocno się pieni, co czyni szampon wydajnym. Doskonale oczyszcza włosy oraz skórę głowy. Niestety nie zauważyła żadnego działania odżywki, moje włosy po nim zachowują się jak po zwykłym szamponie.

W porządku

Szampon ma piękny zapach. Zauważalna jest obecność odżywki - włosy po umyciu są bardziej błyszczące, nie ma problemów z rozczesywaniem. Jest wydajny. Nie obciąża włosów. Nie ma po nim żadnych efektów ubocznych :)