Viva Color Reflex (Szampon koloryzujący, 1 st. - do 2-3 myć)

Viva Color Reflex (Szampon koloryzujący, 1 st. - do 2-3 myć)

Odcień na każdy dzień i nastrój - podkreśla kolor - Nadaje włosom wspaniały połysk. Łatwy w użyciu i szybko zmywalny. Używa się jak zwykłego szamponu (ma też właściwości myjące), kolor utrzymuje się do ok. 3 myć
Producent podaje, że może wystąpić reakcja alergiczna

za saszetkę 14 ml

Ani szampon, ani koloryzujący.

Te dwie gwiazdki są tylko za to, że nie zruinował moich delikatnych włosów.

Nie wiem, skąd wzięła się nazwa "szampon koloryzujący" skoro ta mazia ani nie myje, ani nie nadaje koloru.
Gdyby się bardzo, ale to bardzo uprzeć, można by doszukać się jakiegoś śladu odcienia nadanego przez ten zagadkowy produkt, ale ja chyba nie jestem aż tak uparta...

Refleksów żadnych też nie widzę, choć przyznam nie obserwowałam jeszcze efektów w pełnym słońcu. Zanim jednak zdołam się na to słońce doczekać zdążę już pięć razy zapomnieć, że używałam tego... czegoś.

Jak dla mnie to pomyłka. Powinni to nazwać "mazia rzekomo koloryzująca". ;]
Najbardziej podkolorowany jest tu opis działania!

Dodatkowo rozdrażniło mnie to, że ma ma w zestawie rękawiczek. Kolor jest, co prawda, tak nietrwały, że da się go spokojnie zmyć mydłem i śladów nie ma, ale jest stres przy nakładaniu (a nuż się nie zmyje?!), bo przecież kupując to coś nie zakładałam, że aż tak bardzo nie działa.

Używam tego produktu od: Użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 1 (mam drugie, bo była promocja, ale raczej go nie zużyję).

fajny :)

A ja uzywalam go juz kilka razy, nie czesto, bo raczej nie przepadam za farbowaniem wlosow, a poza tym mam bardzo delikatne i cienkie, i nie chce ich zniszczyc, ale wiadomo, kobieta jak to kobieta, musi od czasu cos zmienic w swojej czuprynce :D Ostatnio uzylam oberzyny i byla suuuuperrr!!! Taka czerwono fioletowa, akurat slicznie komponowala sie z moimi sredniobrazowymi wloskami. Szkoda tylko, ze tak szybko zchodzi, ale taka jej rola. Gdzies po 6 myciach prawie calkiem sie zmyla

gdzie ten efekt?

na odwrocie opakowania napisane jest, ze aby uzyskac intensywniejszy efekt farbowania, nalezy pozostawic nie na 5 a na 20 minut. do tej pory farbowalam wlosy nie wiecej niz 2 razy, bo moj kolor bardzo mi sie podoba, ale wiem ze bardzo slabo lapia kolor i farby szybko sie z nich zmywaja. tak wiec postanowilam potrzymac szampon 35 minut. rezultat? w swietle dziennym maja jakis tam pseudo miedziany kolor, ale nie jest to marchew o jakiej marzylam ;) dobra dla tych osob, ktore chca tylko nadac leciutkiego blasku - efekt wyglada calkiem naturalnie. jednak obiecywanych przez producenta "fascynujacych refleksow kolorystycznych" radze sie nie spodziewac :)

ilość zużytych opakowań: 1

depilacja bikini rodzaje

hmm :/

moja pierwsza zmiana koloru włosów była właśnie dzięki tej saszetce ;) dłuugo prosiłam mamę (miałam wtedy z 12 - 13 lat) żeby pozwoliła mi na wakacje zafarbować ;) w końcu się zgodziła (ale chyba tylko dla świętego spokoju ;) )
wybrałam sobie kolor rudy (dlaczego???) no i zrobił się rudy... i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że ten rudy był i był i wcale nie miał ochoty zchodzić z włosów...
w efekcie dłuugo jeszcze chodziłam z marchewkowatymi refleksami ;)
potem kupiłam coś, co nazywało się "czerwień bukowa" czy jakoś podobnie, tym razem też wyszedł kolor podobny do tego na zdjęciu i trzymał się trochę krócej (co nie znaczy, że zlazł po 3 myciach! co to, to nie ;) )
a ostatnio coś mnie wzięło i kupiłam sobie "czekoladowy brąz" kolorek na zdjęciu śliczny :)
zadowolona umyłam nim włosy, wysuszyłam i stwierdziłam, że prawie nic nie widać... tylko, że jak wyszłam na dwór i zobaczyłam się w normalnym świetle szlag mnie trafił :( miałam piękne, płomienne rude włosy :P Zupelnie rude, ani troszkę czekoladowe...
i tak się skończyła moja przygoda z tymi szamponami
postanowiłam, że więcej nie kupię, co oznacza, że kupię już nie więcej niż 2 opakowania i za każdym razem będę się na siebie wściekać ;)
ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

fajna rzecz

Mój pierwszy eksperyment z kolorowaniem włosów :)Mam naturalny złotawy blond i chciałam trochę poprawić połysk i "złocenie". Jednocześnie bałam się, że będzie się bardzo rzucało w oczy, że coś przy włosach majstrowałam. Taka nietrwała farbka miała być szansą na sprawdzenie, czy powinnam grać dalej :)I niespodzianki: kolor włosów nic się prawie nie zmienił - dlatego głównie, że wybrałam zbliżony do własnego, ale za to pojawił się piękny połysk i poprawiła się głębia koloru. Byc może brak radykalnej zmiany może kogoś odstraszyć, ale dla mnie to zaleta - mogę sobie od czasu do czasu porawić naturę bez większych konsekwencji dla kondycji włosów i uszczerbku na wizerunku.Zaleta tej saszetki: Wydajna, przy włosach do połowy pleców myślałam, że będę potrzebowała dwóch, ale jedna spokojnie wystarczyła.