Max Factor, Stretch Classic Look Mascara (Tusz wydłużający)

Max Factor, Stretch Classic Look Mascara (Tusz wydłużający)

Tusz wydłużający przeznaczony do klasycznego, codziennego makijażu. Sprawia, że rzęsy stają się widocznie dłuższe o około 40%, wyglądają niezwykle naturalnie i pięknie, są zalotne i podkręcone.

Dzięki kombinacji dwóch rodzajów polimerów (wodoodpornych i wodorozpuszczalnych) maskara jest odporna na działanie wilgoci, co jednak nie powoduje żadnych trudności w demakijażu.

Jest bezzapachowa, hipoalergiczna, dopuszczona do stosowania przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Dostępna w trzech kolorach.

Cena: ok. 37zł/ 9ml

Dobry!

Tusz po kilku godzinach zaczyna opadać (ok. 5), podczas tarcia się kruszy i to dość obficie, wydłuża rzęsy, ale nie jest to mega wydłużenie, zlepia rzęsy. Jest odporny tylko na małą ilość wody (mżawka), podczas deszczu może Wam niemiłosiernie spłynąć, tym bardziej, jak przetrzecie oko. Ogólnie jest dobry, ale jako tusz markowy mógłby być lepszy, miałam tusze po 10 zł i sprawowały się lepiej.

Załączam zdjęcie z pomalowanymi rzęsami tym tuszem podczas kilkukrotnego przejechania szczoteczką (po lewej rzęsy niepomalowane)

Bardzo dobry

Moje rzęsy są dosyć długie, brakuje im objętości dlatego te dodatkowe 2000 kcal jest jak porządny zestaw fast food dla moich rzęs. Naprawdę pogrubia!! Utrzymuje się bardzo długo na rzęsach nawet w upalne dni. Ściera się stopniowo, nie osypuje się i nie powoduje "pandy" Dla mnie bomba. Często eksperymentuje szukając lepszego ale zawsze wracam do tego. Minus: szybko się starzeje, zasycha co powoduje nieprzyjmeny zapach tuszu oraz grudki.

Ilość zużytych opakowań: ledwo co zostało

Niby ok ale nie dla moich rzes

Za ta cene niewart zachodu. Efekt jak przy maybelline. Lepiej sie trzyma i nie robi owadzich nozek. Calkiem dlugo nie zasechl jak na max factor.
Cechy:
-delikatne zabarwienie i pogrubienie
-podkrecenia nie zauwazono
-lepiej sie go uzywa kiedy zaczyna wysychacUżywam tego produktu od:3 miesiace

Dieta na AZS

Dobry tusz

Tusz bardzo dobry.Ładnie podkreśla rzęsy , dobrze się rozprowadza , nie robi grudek , nie rozmazuje się, nie odbija na powiekach, mimo , że mam dość długie rzęsy.
Nie podrażnia oczu , nie uczula.Łatwo się zmywa micelami.
Ma estetyczne opakowanie.Jedyna wada jest to , że szybko wysycha , oraz w miarę użytkowania zaczyna się osypywać.

W sumie to i tak najlepszy tusz , jaki do tej pory miałam.Ale szukam dalej.

Używam tego produktu od:1 rok

za taką cenę słaby...

Kiedyś, w liceum go używałam, póki nie odkryłam Rimmela ;-) Był to jeden z niewielu tuszy dobrze tolerowanych przez moje spojówki. Ale nie pamiętam, aby dawał jakieś gienialne efekty. Trochę wydłużenia, lekka czerń. Z tego co kojarzę, to ciężko się go zmywało. Niestety, więcej nie kupię, bo za drogo ;-) Wolę kupić za tą cenę tusz i coś jeszcze :-)

Używam tego produktu od: kiedyś

bez rewelacji

Polecam wszystkim, którzy potrzebuja tuszu przeznaczonego do codziennego, minimalistycznego makijazu. Nie ma tu specjalnie ogromnego wydłużenia. Raczej naturalny efekt. Idealny do szkoły czy pracy.

Nie zauroczył

Używałałam go kiedyś, jak byłam jeszcze w Liceum. U mnie wolno było malować się, ale dyskretnie, tak jaby nie było makijażu. Wtedy ten tusz bardzo sprawdzał się, bo zapewniał naturalny wygląd a rzęsy były długie i grubsze. Przestałam go używać, jak jeszcze w Liceum odkryłam Lancomea:)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele w czasach Liceum i jedno opakowanie na studiach. Zawsze koloru brąz;)

Bardzo dobry

Tusz daje bardzo delikatny, lagodny efekt. Zdecydowanie polecam wszystkim zwolenniczkom delikatnego makijazu, ktory nie zwraca uwagi. Tusz ladnie wydluza rzesy, sprawiajac ze wygladaja one naturalnie. Nie osypuje sie ani nie rozmazuje. Bardzo dobry do lekkiego, dziennego makijazu, ja wole mocniejszy efekt dlatego eksperymentuje z innymi tuszami.

Używam tego produktu od: rok temu

Nie wzbudza emocji

Używałam go dobrych parę latek temu, ale co nieco jeszcze pamiętam. Przez pewrszych kilka tygodni dobrze się sprawował, tzn. trzeba mu przyznać, że faktycznie wydłuża rzęsy lekko wywijając je ku powiece. Przy kilku warstwach więcej można było uzyskać efekt lalczynych rzęs, co akurat obecnie nie stanowi mojego ideału jeśl chodzi o makijaż oka;) Jednak posiada dość rzadką konsystencję więc trzeba uważać przy nakładaniu, no i niestety trchę zlepia/grudkuje rzęsy. Poza tym osypywał się. Z czasem zaczął wysychać i zatacił tę pierwotną zdolność wydłużania i podkręcania. Ale generalnie nie za bardzo podobał mi się ten efekt jaki nim uzyskiwałam, wolę maskary które pogrubiają.
Podsumowując, nigdy bym już go nie kupiła.

Używam tego produktu od: 2000
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Porządny tusz

Tusz jak tusz, narzekać nie będę: bardzo klasyczny wygląd, ładne opakowanie (nie lubię bomblastych), czerń średnio czarna, panda tylko czasami, nie urzeka, ale przyjacielem jest sprawdzonym. Nie kupię, bo szukam dalej... Przeciętny naprawdę poprawny tusz. Jeśli szukamy czegoś na szybko - jest naprawdę dobry, ale przeciętny. Można go kupować w ciemno, ale jeśli mamy czas szukać - szukajmy dalej.

Ilość zużytych opakowań: jedno wymęczone opakowanie

Jestem na TAK

Stwierdziłam,że przydałaby mi się maskara taka jak 2000 calorie, ale wydłużająca. Wybór padł na Stretch Classic Look.
Jestem z niej zadowolona, chyba nawet bardziej niż z 2000 calorie- w widoczny sposób wydłuża moje raczej kiepskawe rzęsy, pogrubia je też nieznacznie. Efekt trzyma się długo,nic się nie osypuje.
Ze zmywaniem problemów nie mam (zmywam żelem demaq-expert Loreala)

Używam tego produktu od:miesiąc

:-/

Zdecydowanie zawiodlam sie na tym produkcie. Uzywalam go wczesniej, lecz po uzyciu maxfactor 2000 kalorii przestal spelniac moje oczekiwania. Rzesy wygladaja,jak po uzyciu taniego tuszu. Nie pogrubia,delikatnie wydluza.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy